Dla kogo stroi się kobieta??

mega_mistal

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
97
Punkty reakcji
0
Niedawno usłyszałem z ust mojej koleżanki słowa "kobiety stroją się dla siebie nie dla mężczyzn. Chcą pokazać reszcie kobiet że są piękniejsze."

co wy o tym sądzicie???
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
no moze nie jest to prawda do konca, chcemy byc piekne dla siebie aby dobrze sie czuc, ale wazne jest tez dla nas abysmy przyciagaly meski wzrok, wiec wszystkiego po troszku :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
w moim przypadku nie stroję się dla kobiet ani nie dla mężczyzn...no może czasem ale wyłącznie dla siebie chcę się dobrez czuć i wiedzieć że dobrez wyglądam :p
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Dla siebie (chyba, a przynajmniej powinna), no i czasem dla tego jednego ;) Ja od razu lepiej sie czuje, gdy widze ze Jemu sie podoba :)

Pozdrowienia. :)
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
zgadzam sie ze kobiety stroja sie dla siebie i dla tego jedynego ale jak dlugo zyje (14,5 lat :rotfl: ) to nie slyszalam zeby kobiety stroily sie dla innych kobiet a wlasciwie aby byc piekniejsza :)
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
No!!:) dla tego jedynego mozecie sie stroic na poczatku,a potem juz bez wzgledu jak jestescie ubrane i czy pomalowane zawsze jestescie dla nas piekne.czy spicie czy wstajecie,czy jestescie mokre i nieuczesane. Tak dziala milosc najslilniejszy narkoty:)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Wydaje mi sie, ze strojenie sie dla siebie i dla mezczyzn ma bardzo wiele wspolnego ze soba. Bo przeciez jak sie kobieta wystroi, jak poprostu czuje ze ladnie wyglada to od razu ma lepsze samopoczucie i jest pewniejsza siebie. Tym samym jak wychodzi na ulice i spostrzega ze podoba sie mezczyznom, bo np. wodza za nia wzrokiem to juz wogole lepiej sie czuje, bo wydaje mi sie ze kazda kobieta lubi sie podobac, wiec jedno wiaze sie z drugim i dla siebie i dla was kochani panowie :)
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiemy doceniamy to jak dziewczyna pieknie wyglada ale nie mozemy zapominac ze nalezy tez dbac o urok i piekno wewnetrzne. Jaki swiat byl by pusty bez was. |Jestesmy od siebie uzaleznieni.Jestescie natchnieniem poetow, rezyserow i zwyklych ludzi jak my, celem i zyciem.
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Oczywiscie nie chcialam powiedziec ze piekno zewnetrzne jest najwazniejsze, mam nadzieje ze tak tego nie odebrales outsider, wewnetrzna strona czlowieka, jego dusza jest chyba najwazniejsza, wiec trzeba dbac o jedno i o drugie :) outsider, ty jak zwykle tak pieknie poetycko piszesz...ech :zawstydzony:
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
widze ze używacie mojego nika gosia665 . o co chodzi bo nie jestem w temacie:p a tak propo ubieram sie sama dla siebie i tak jak jest mi wygodnie :)
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Pisze to co czuje, co widze i co pragne, a jesli chodzi o was to chyba kazdy facet przyzna mi racje(no nie kazdy) i mimo ze jestescie tak odlegle zachwycacie oczy i moja dusze.Lubie piekno, gory, zachody slonca i was bo jestescie jego czescia.
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
ja stoje sie przede wszystkim dla siebie, kiedy wiem, że ładnie wyglądam, to dodaje mi to odwagi i pewności siebie. Poprostu czuje się lepiej
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam!
Może ja nie bede się rozwodzic nad pytaniem CZY KOBIETY? tylko napisze dla kogo JA się stroje :) . Wiec tak: ja stroje się przede wszystkim dla siebie, strojąc się dla siebie - chce dobrze wygladać by PŁEĆ przeciwna---> mój chłopak zauwazył moją zmiane i prawił mi komplementy :) NO własnie MÓJ kociak to tez FACET --> płeć przeciwna czyli jesli jemu spodoba się moję uczesanie, ubranie czy dodatki ... to moze innemu facetowi TEZ się to spodobac... Co do kobiet to wiem ze panuje pewna RYWALIZACJA :) Nigdy nie chciałabym zeby mi ktoś powiedzial= jestes brzydsza od tej Twojej kolezanki bo... to bo tamto... Kazda kobieta jest w jakis sposób wyjątkowa ale nno niestety... kazda chciałaby być NAJładniejszą ;) a przynajmniej NAJładniejszą dla swojego FACETA :p

Pozdrawiam
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hehe zgadzam się z milusia32 ;)
Stroje się dla siebie i dla swojego chłopaka.
Stroje się by ładnie wyglądać.
Może czasem też, żeby przyciągac spojrzenia innych.
Niekoniecznie mężczyzn.

No taaak..
Teraz będzie "Czyli stroisz się, zeby pokazac innym kobieta, ze jestes piekniejsza!"
Otóż nie :)
Nie uwazam, że jestem piękniejsza.
I nie stroje się po to by inne mi zazdrościły czy coś takiego.
Ubieram się tak jak lubie, a to, że inna dziewczyna się spojrzy tzn np., że podoba jej sie moja bluzka? :p
To tylko przykład..

Pozdro!
 

agis

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Płock
Ja ubieram się extra dla siebie chociaż fajnie jest jak idzie fajny koleś i się za tobą obejrzy, nie powiem :) ale czasami rezygnuję z takiego extra stroju bo też mnie wkurza jak jakiś palant specjalnie przechodzi na drugą stronę ulicy żeby gapić się na twój tyłek :zdegustowany: , wtedy zakładam zwykłe jeansy i jakąś bluzkę, dorzucam do tego oczywiście pare drobiazgów w moim stylu zeby się czuć dobrze i jest ok :D
 
K

KaMa

Guest
y...ja sie ''stroje'' dla siebie ale również do chłopaków :) Poprostu chce ładnie wyglądać
 

Wila

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
A ja się właściwie nie "stroję".
Odkąd jestem sama, właściwie zrezygnowałam z makijażu i z ubierania się tak aby przyciągac czyiś wzrok.
Nie czuję takiej potrzeby...
Najpiękniejszym strojem dla kobiety jest jej uśmiech... Naprawdę ;)
I z tym się nigdy nie rozstaję, chociaż często w środku mnie gniecie.
A ubieram się tak jak ja chcę, tak jak jest mi wygodnie ;)
Jak się nie spodobam nikomu tak, to tylko jego strata ;)
 
V

Virva

Guest
ja sie stroje zeby sie dobrze czuć :) gdy się dobrze czujesz i jesteś pewna siebie to czasami jest odczuwalne przez otoczenie
a chłopaka, dla któego mogłabym się stroic, to nie mam (nawet mi sie zaden nie podoba więc juz w ogóle ;p)
 
Do góry