DIETY

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
U mnie z kolei było podobnie , jak już tylko trochę schudłam zaczęłam pozwalać sobie na więcej i zaraz poprzednia waga wracała z powrotem. I tak w kółko. Ale teraz wzięłam się porządnie za siebie, póki co dietę trzymam, ćwiczę codziennie, łykam cały czas TL Forte i chudnę ok. 1 kg tygodniowo.
 
M

MocW_zbanowany

Guest
Od 3 dni stosuję "swoją" dietę. Na śniadanie nabiał (biały ser, jajuszko) i maksymalnie 2 kawałki razowego chleba. Na obiad zupa krem, mięso z indyka. Do tego kasza z warzywami. Żadnych ciężkich sosów. Jabłko na deser. Na kolację znów coś lekkiego. W 3 dni zleciało mi 4kg. Piję dużo wody, zielonej herbaty. I co najważniejsze świetnie się czuję. Unikam słodyczy. I mam nadzieję, że uda mi się oczyścić organizm i zrzucić kilkanaście kilogramów.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Hmm.. na płaski brzuch jest jeden sposób i skuteczny . Kładziemy się na dywanie, palce stóp wsuwamy pod coś ciężkiego,stabilnego i z pozycji leżącej podnosimy się do siedzącej i tak przez 15 minut. Efekt murowany. A co do diet, sami niestety musimy o nią zadbać, nie jadać tłustych potraw, sosów, klusek,makaronów,a przede wszystkim słodyczy i ostani posiłek jadać na 4 godziny przed snem. Oczywiście dobrze jest spożywać dużo warzyw i owoców, pić co najmniej 2,5 litra mineralki. Trzeba też pamiźętać i o tym,że organizm musi mieć odpowiednią dawkę witamin i minerałów.Odradzałabym różne suplementy diety.
 

juliettee1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
Najlepiej porozmawiać z lekarzem w sprawie diety.Trzeba też zadbać o kilka rzeczy zadbać takich jak np.poziom gluzkozy we krwi. Wiem, że to nie jest łatwe życie. Dostępne są tabletki Insulan. Zawarte w preparacie substancje czynne w sposób wielokierunkowy wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu w zakresie utrzymania prawidłowego poziomu glukozy. Oprócz tego prawidłowy metabolizm energetyczny witaminy B6 i B12. Tabletkę powlekaną należy przyjmować 2x dziennie
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
a korzystaliście może kiedyś z wczasów odchudzających w trakcie których układa się pod Was diety?
 
M

MocW_zbanowany

Guest
GoskaFracka napisał:
a korzystaliście może kiedyś z wczasów odchudzających w trakcie których układa się pod Was diety?
Niestety nie, ale powoli zastanawiam się nad taką opcją. Brakuje mi nieco przymusu i otoczenia, gdzie wszyscy inni będą na diecie. Z rodziną ciężko jest się odchudzać...
 

cherycherylady

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wczasy odchudzające przez jak długo? 2 tygodnie? Tylko co później... Efekt Jojo? Jedynym sposobem na trwałą utratę wagi jest zmiana nawyków zywieniowych na całe życie. Z tego co pamiętam zawsze byłam dość pulchnym dzieckiem, do tego doszła cukrzyca, odchudzanie, a póxniej efekt jojo i w rezultacie bałam sie wejść na wagę... Źle się czułam, o rozebraniu się na plazy nie było nawet mowy... Ale postanowiłam, że dosyć tego, jestem młoda, jeśli nie teraz, to kiedy? Poszłam lekarza, Pani Doktor poważnie podeszła do mojej nadwagi i choroby, waga powoli, ale stabilnie spada, a to jest dla mnie najważniejsze, bo więcej w swoim życiu efektu jojo nie chcę. Także jeśli leczenie otyłości Łódź - to tylko doktor Kusowska.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
To ja jeszcze do dietowców Cambridge - wiecie że są nowe batoniki dietetyczne o smaku jogurtowo-cytrynowym? pojawiły się jakoś w lipcu. ciekawe czy będą też takie dobre jak obecne. Zawsze to coś nowego, jakaś odmiana.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ale można już je zamawiać? Chętnie zobaczę co to za combo, bo lubię oba te smaki. Ale nie próbowałam razem :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Ja już nie na diecie ale wczoraj byłam u koleżanki gdy akurat dostała te batoniki i inne produkty. Pamiętając smaki batonów skusiłam się na ten nowy i powiem Wam był przepyszny. Lekko kwaskowy w jogurtowej polewie, fajnie dobrali smaki.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Właśnie ma takie opinie że na lato w sam raz bo nie jest za bardzo słodki. wygląda tak i wydaje mi się, że mozna je już spokojne zamawiać.
batonyzm_400.png
 

Katarzyna i Jerzy

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Udało mi się przedstawić co jest pożyteczne, a co niewskazane dla poszczególnych grup krwi w tabelkach, ale boję się, że jak podam link, to mnie admin zbanuje. Nie wiem co zrobić;((
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Katarzyna i Jerzy napisał:
Udało mi się przedstawić co jest pożyteczne, a co niewskazane dla poszczególnych grup krwi w tabelkach, ale boję się, że jak podam link, to mnie admin zbanuje. Nie wiem co zrobić ;((
Nie podawać? :)
 
K

kargin

Guest
Najlepsze podsumowanie - http://www.porownaj-tabletki.pl/

Niewiele jest metod, które rzeczywiście dają efekty, radzę raczej bazować na takich rankingach i rekomendacjach, bo jednak kupowanie produktów na lewo, naprawdę nie jest najlepszym pomysłem. Jeśli kupujecie środki odchudzające na bazarze to nawet nie oczekujcie, że przyniesie to wam jakiś efekt.
 
D

Dorka123

Guest
Jak patrzę na tego batonika, to aż chce się być na diecie ;)
Kiedyś już byłam na tej diecie, schudłam sporo, nic nie wróciło :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Znam ten batonik....jest pyszny!!! A swoją drogą lubię też pomarańczowy i tofii. Byłam na tej diecie i może jeszcze kiedys wrócę... Choć sama niewiem czy powinnam być jeszcze chudsza :d efektu jojo nie było więc polecam każdemu kto chce schudnać na stałe,.
 
D

Dobrawa

Guest
Miałam okazję niedawno spróbować napoju Cambridge i jest nawet lepszy niż batonik ;) Teraz jak u przyjaciółki będę podkrane jej jeszcze zupę.
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Mi tam sporo rzeczy smakowało, tak 98 %. Na pewno nie jest się na tej diecie głodnym ...
 
Do góry