DIETY

D

Dorka123

Guest
nie no, mi też, ale ten batonik to mój hit zdecydowanie.... teraz bym nawet zjadła, a nie mam :/
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Dorka123 napisał:
nie no, mi też, ale ten batonik to mój hit zdecydowanie.... teraz bym nawet zjadła, a nie mam :/
heheh chcesz??? Wysłać Ci pocztą? Mam mały zapasik :310:
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Żarty żartami, ale ja je noszę w torebce. Taka szybka i nietucząca przekąska, w biegu ze spotkania na spotkanie :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
samba_mamba napisał:
Żarty żartami, ale ja je noszę w torebce. Taka szybka i nietucząca przekąska, w biegu ze spotkania na spotkanie :)
Haahhahahah Samba ty to już wymiatasz... Ja bym tak nie mogła, bo ile mam przy sobie tyle zjem. W tej kwestii ciężko mi się pohamować.
 
D

Dorka123

Guest
majkusia, dawaj ;) chętnie przygarnę ;)
A tak poważnie mówiąc to już nie raz po zakończonej diecie miałam ochotę sobie kupic zapas tych batoników. Lepsze chyba to, niż bym miała zjeść zwykłe słodycze w sporych ilościach ;)
 
D

Dobrawa

Guest
No i w końcu udało mi się spróbować zupy z serii Cambridge. Zaskoczyło mnie najbardziej to, że był to na prawdę syty posiłek.
 
D

Dobrawa

Guest
Ja próbowałam pomidorową, ale mam smaka na tą orientalną chyba z kurczakiem. Ktoś próbował pozostałe i może cos powiedzieć, ktora jest najlepsza i delikatna w smaku ?
 
D

Dobrawa

Guest
Dziewczyny na stronie Cambridge pojawiło się nowe danie Kurczak Curry , czy ktoraś z was już próbowała?
 
D

Dorka123

Guest
ja nie próbowałam, bo za moich czasów go nie było, ale faktycznie wygląda pysznie :)
 
D

Dobrawa

Guest
samba_mamba napisał:
No, nie takie nowe. Jakiś czas już jest. Próbowałam - bardzo dobre

To nie wiem jak ja dopiero niedawno zauważyłam i tak za mną chodzi. Musze dokładniej przeglądać ich stronę.
A powiedz mi czy jeśli chodzi o sam smak jest jakoś lekki czy faktycznie tak aromatyczny jak powinno być danie z carry ?
 

Posejdon Neptun

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
W zasadzie to co chcę Wam zaproponować, nie jest sensu stricte dietą lecz sposobem życia. Mi bardzo pomogła dieta leangains. Wszystko informacje macie tutaj po polsku :rekompozycja.pl/leangains/. W wielkim skrócie polega to na ustaleniu dziennego zapotrzebowania kalorycznego z odpowiednim procentowym udziałem makroskładników i okresu postu w ciągu doby. Na początku jest trudno, ale z czasem idzie się przyzwyczaić i przynosi to wymierne efekty - ja z 120 kg zszedłem do 110 kg, -12 cm w pasie, a potem jak zacząłem ćwiczyć na siłowni to wreszcie szerzej jest w barach i klacie niż w brzuchu :310: . Oczywiście zdania są podzielone, ale jak to w każdej diecie bywa...
Pozdrawiam
Posejdon
 
D

Dobrawa

Guest
U mnie to bardziej nie kwestia potrzeby zrzucenia wagi, a raczej zadbania o organizm od środka. Przepisy i zasady Cambridge pomagają przestawić organizm na zgrowsze jedzenie. Smakują mi i wiem, że się sprawdzą. Ostatnio nawet ściągnęłam sobie aplikację na androida eFOOD, dzięki ktorej sprawdzam skład produktów spożywczych, które kupuje. Fajna sprawa dla osób, które chcą jeść zdrowo.
 
N

nianiaSweet

Guest
chyba każdy chciałby jeść zdrowo zwłaszcza dzisiaj kiedy producenci karmią Nas w sumie samą chemią a nie dobrą jakościowo żywnością, dlatego trzeba naprawdę przykładać dużą uwagę do tego co chcemy jeść.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Ja teraz zamawiam sobie taką gotową dietę z Pyszna Dieta pl i owiem szczerze że może i jest to opcja dla leniwych, ale jak dla mnie skuteczna i to chyba jedyna dieta na której jestem dłużej niż tydzień:)
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
nie zapomnij przy diecie o ruchu! bo bez tego żadne diety nie pomogą:) ale w temacie wyżej mowa o dietetyku więc może warto pomyśleć o jakimś dobrym by pomógł :)
 
Do góry