DIETY

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Trzymam kciuki za mamę! Na pewno da radę, bo porównując do czasów kiedy ja zaczynałam cambridge, to jednak mają znacznie większy wybór dań i każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. :)
Skoro napisane, że w centrach to we wszystkich. Na pewno można też zamówić przez konsultantów, ale jak macie centrum na miejscu, to zaoszczędzicie na czasie. :)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
samba, dzięki, mama radzi sobie bardzo dobrze. Dokładnie, jak jest większy wybór dań to dieta jest bardziej zróżnicowana, lepiej jest na niej wytrwać.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
samba_mamba napisał:
To może skusisz się na budyń. :) Wprowadzili nowe produkty, zobacz https://www.facebook.com/dietacambridge/photos/a.186457248044586.46467.185658481457796/1137234346300200/?type=3&theater

12345390_1137234346300200_759228357011071911_n.png
Ja już miałam przyjemność próbować wszystkich 3 nowości :D i powiem wam PYCHOTA!
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Yolanta, czyli(wnioskuję) smakuje ci. Generalnie to długo jesteś już na cambridge? Ciekaw jestem.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Owszem i to nawet bardzo :) szczerze naprawdę nie spodziewałam się że gotowe posiłki mogą smakować tak dobrze. Co do samej diety to jestem na niej od września tamtego roku do tej pory udało mi się zrzucić 14 kg ale ja poza trzymaniem się ścisło diety dorzuciłam do niej aktywność fizyczną w formie ćwiczeń w domu 3 razy w tygodniu.
 
D

Dorka123

Guest
Świetny wynik :) Trochę ruchu na pewno pomoże, nie tylko jeśli chodzi o utratę wagi, ale też poprawi samopoczucie :)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Gratuluję wyniku. Powiedz, jak ci jest na tej diecie? Jak samopoczucie? A jak z uczuciem głodu?
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Dziękuje za miłe słowa :) jeśli chodzi o ćwiczenia to na stałe wpisały się w mój rozkład dnia i sprawiają mi ogromną frajdę pomimo że często mam zakwasy.

Jeśli chodzi o samą dietę to powiem że czuje się naprawdę bardzo dobrze :) nie odczuwam głodu czy też zmęczenia/znudzenia czasami też jak mam smaka na coś słodkiego wydam parę groszy na batonika od nich :)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Dobra zmiana. Wiesz, oby tak dalej. Czasami pewnie masz chwile słabości, ale jak jesteś uparta w tym co robisz to nie ma się o co bać.
A te wspomniane batoniki, to gdzie kupujesz? W zwykłych sklepach sa dostepne?
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Oj jeśli chodzi o bycie upartą to powinnam dostać nobla :D także hardo się trzymam tego co postanowiłam i owszem często zdarzają mi się chwile słabości jak każdemu ale mam kochanego chłopaka który mnie wspiera to też dużo pomaga :)

W zwykłych sklepach raczej nie bardzo :) ja się w nie zaopatruję przez internet moje ulubione to... orzechowe <3
 
D

Dorka123

Guest
nierannyptaszek napisał:
Dobra zmiana. Wiesz, oby tak dalej. Czasami pewnie masz chwile słabości, ale jak jesteś uparta w tym co robisz to nie ma się o co bać.
A te wspomniane batoniki, to gdzie kupujesz? W zwykłych sklepach sa dostepne?
Wszystkie produkty z diety Cambridge sa dostępne w Centrach odchudzania i u konsultantów.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
O tych centrach odchudzania cambridge wiem, co jakiś czas otwierane są nowe. Dorka, może coś źle interpretuje, ale mówisz o konsultantach na infolinii, czy osobach, które rozprowadzają osobiście produkty? Bo tak czasami jest w przypadku kosmetyków.
 
D

Dorka123

Guest
Nie, mówię o certyfikowanych konsultantach, którzy działają na terenie całej Polski. Umawiasz się, rozmawiasz, wypełniacie kartę zdrowia i jak wszystko jest ok, to możesz kupić produkty.
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Moja dieta opiera się na zmianach nawykowych związanych z podejściem do odżywiania. Z cała pewnością dobrze jest zamiast batonów czekoladowych robić sobie takie musli bez pieczenia. Jem własnej roboty warzywne dietetyczne zupki. Stosuję stewię do słodzenia. Ciasta robię albo z warzyw albo kaszy jaglanej :) Generalnie jest to długi proces. Także pomocny okazuję się mimo wszystko ruch.
 
Do góry