DIETY

N

nianiaSweet

Guest
no ja właśnie zastanawiam sie nad jakimś dobrym dietetykiem w warszawie, może jesteście w stanie polecić kogoś dobrego?
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
warszawa to duże miasto więc myślę że tam bez problemu znajdziesz kogos dobrego, ja mogę powiedzieć tyle że lecze się od niedawna w lux medzie i tam jest bardzo dużo dobrych lekarzy i mają też dobre opinie, więc może warto poszukać tam kogoś?
 
D

Dobrawa

Guest
Ale dietetyk jako dietetyk czy w kwestii odchudzania myślisz stricte? Bo jak odchudzanie do zadzwoń do konsultanta Cambridge. Dieta jest oparta na konsultacjach z dietetykiem i własnie odpowiednio opracowanych posiłkach. Ich produkty mają jeszcze dodatkowo wspomagać cały proces. Ale ludzie chudli na tej diecie nawet 50kg. Więc chyba warto sprobować.
 
N

nianiaSweet

Guest
mysle o dietetyku w kwestii odchudznai, mam sporo do zrzucenia a sama nie potrafie się zmobilizować dexterr ile Ty płacisz za swoje konsultacje z dietetykiem w lux medzie i Ty Dobrawo ile płacisz w Cambridge?
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
ja osobiście nie korzystałem z porad dietetyka więc ciężko mi się wypowiedzieć w tej kwestii, wiem tylko tyle że mają tam specjalny pakiet chyba pod nazwą schudnij zdrowo który właśnie wiąże się z konsultacjami z dietetykami, więc myślę że warto zaczerpnąć większej wiedzy w tym temacie jeśli jesteście zdecydowane na taką konsultacje. Uważam że każdy lekarz ma swoją funkcję więc warto korzystać :)
 
N

nianiaSweet

Guest
no tak ale powiedz mi czy musze mieć wykupiony pakiet na usługi w lux medzie aby móc korzystać w rmach pakietu z usług dietetyka czy mogę sobie wykupić tylko konsultacje z dietetykiem w lux medzie, wiesz może? Czy raczej powinnam udac się do danej placówki i tam podpytać o szczegóły?
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja osobiście sama sobie stworzyłam dietę uzależnioną od mojej budowy ciała oraz zapotrzebowania kalorycznego :) oczywiście najpierw trzeba było się troszkę rozejrzeć i poczytać co nieco ale naprawdę nie jest to trudne zadanie i każdy by sobie poradził. Obecnie jem 5 posiłków dziennie + 3 razy w tygodniu ćwiczę i to mi wystarcza żeby zrzucać powoli i z głową zbędne kilogramy.
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Moja koleżanka chodzi do centrum Gacy w Warszawie - ma sporo do zrzucenia ale tam jest pod opieką dietetyka, trenera i bardzo sobie chwali. Zresztą widać efekty, bo kilogramy lecą. Nawet zastanawiam się czy też nier spróbować, ale póki co z książką.
 
N

nianiaSweet

Guest
Yo_lanta napisał:
Ja osobiście sama sobie stworzyłam dietę uzależnioną od mojej budowy ciała oraz zapotrzebowania kalorycznego :) oczywiście najpierw trzeba było się troszkę rozejrzeć i poczytać co nieco ale naprawdę nie jest to trudne zadanie i każdy by sobie poradził. Obecnie jem 5 posiłków dziennie + 3 razy w tygodniu ćwiczę i to mi wystarcza żeby zrzucać powoli i z głową zbędne kilogramy.
czyli tak naprawdę działasz jak prawdziwy dietetyk ponieważ każdy ułoży Ci dietę składająca się z 5 posiłków, ale widzisz Ty mialas czas na to, żeby stowrzyć dietę dla siebie, ale nie każdy potrafi bądź masz czas przysiąść nad taką dietą.
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Ja się nauczyłam układać dietę dla siebie po diecie cambridge na której byłam. Konsultant dawał mi różne wskazowki co można a czego nie, ciekawe propozycje dań można znaleźć na ich stronie.
 
D

Dobrawa

Guest
nianiaSweet napisał:
mysle o dietetyku w kwestii odchudznai, mam sporo do zrzucenia a sama nie potrafie się zmobilizować dexterr ile Ty płacisz za swoje konsultacje z dietetykiem w lux medzie i Ty Dobrawo ile płacisz w Cambridge?
W Cambridge konsultacje są tak jakby już wliczone w dietę :) Kupuje sie ich produkty jako dodatkowe wspomagacze i oczywiście stosuje się do przepisów i zdrowego żywienia z odpowiednio rozłożonymi posiłkami.
 
N

nianiaSweet

Guest
a jak to wygląda cenowo, narazie wiem ze w lux medzie takie konsultacje kosztują 195 zł i w tym masz konsultacje z dietetykiem i indywidualnie ułozoną dietę, czy to się opłaca?
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Właśnie o to chodzi w tych długotrwałych dietach - człowiek uczy się jak jeść zdrowo, co jest dla niego dobre a czego powinien unikać. Dzięki temu dalsza walka staje sie łatwiejsza i zdrowy tryb życia to coś zupełnie naturalnego. Ale bez wsparcia doświadczonych dietyków i trenerów może byc ciężko.
 
D

Dobrawa

Guest
Jeśli koszt jest jednorazowy to warto zaplacić, żeby dowiedzieć się jak prawidlowo sie odzywiać. Ale jak trafisz na dietetyka oszusta i zaleci kolejne wizyty to pójdziesz z torbami. W Cambridge jest tak, że dostajesz tak jakby na start poradę dietetyka i kwalifikuje Cię to do konkretnego poziomu aby móc zacząć sie odchudzać. Jeśli chodzi o produkty nie są one najtańse, ale stosuje się je jako dodatki i nie jako podstawę diety, więc moim zdaniem to się sprawdza.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ostatnio słyszałam rozmowę dwóch babeczek w tramwaju. Dietetyczka za samo ułożenie diety na tydzień bierze 150-200 zł. Do tego trzeba u niej kupić suplementy. Kosztorysowo... chyba jednak wolę Cambridge. :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
No oczywiście, a co ci tygodniowa dieta pomoże?! Nic, dieta to powolny proces u takiego dietetyka sporo się zapłaci. A dodatkowo dojazd do niego, posiłki... Cambrigr jest lepsza.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Rzeczywiście diety tygodniowe są dość mało skuteczne :) powinno się je stosować dłużej a nawet i na stałe zwłaszcza że niektóre np Cambridge o której tutaj dużo osób wspomina mają z tego co zauważyłam diety dostosowane do indywidualnych potrzeb :) co jest ogromnym plusem że nie wrzucają każdego do jednego worka a ich program odchudzania jest naprawdę sensowny - > http://dieta-cambridge.pl/program.html z tego co widzę sama chyba niedługo skorzystam gdyż moja dieta stała się troszkę monotonna i niestety powoli zaczynam zatrzymywać się z wagą i centymetrami.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
To prawda, sama jestem po tej diecie - dlatego chętnie się tu udzielam. :) A dużo masz do zrzucenia? Jeśli przyda Ci się ta podpowiedź, to na tej samej stronie masz proste i niedrogie przepisy na posiłki w duchu cambridge. Są fajnym wsparciem, jeśli planujesz zadbać o linię. :)
 
Do góry