Dawn of the dead

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
małe kroczki masz, nawet mi tak lepiej może się pisać bez zbytniego rozwlekania :p
ciekawy pomysł btw, nie pomyślałem o rozwiązaniu nie-siłowym z Waszej strony ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a no ja myślałem, by wystrzelać tą dzicz, ale już Bishop odstawiał szopkę, więc się dostosowałem :)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
No, macie tu Scully; szanować ją bo bardzo sobie zawsze ceniłem w serialu ;)

Widzę, że strasznie do tego wybuchu ciągnie :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
najchętniej, to bym ich zwabił w jedno miejsce i bym ich wysadził w powietrze :D tam od ludzi wole już zombiaków, są mniej problematyczni xD
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
w jaki sposób zwabianie jej do wybuchu mieście się w szanowaniu? To jest Scully, nie znacie umiaru :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
spokojnie, wszystkie puzzle wpadają na swoje miejsce :D nie skopiuje wszystkich, wtedy byłoby wiadomo kto dobry a kto nie. Będę czerpał garściami z dorobku filmów i seriali, w których ktoś ginie. dr. hałs już był ;)

dzisiaj było kilka małych kroczków to teraz zobaczymy jak Cornell skomentuje sytuację i dalej jutro wieczorem czy coś.
Strasznie aktywność sesji dziś wzrosła :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
palacz? ten co w barze palcem odpalił klientce papierosa a potem sam spłonął a potem zwęglonego trzymali w laboratorium xD?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
eee, nie to taki czarny charakter, chyba ojciec Muldera o ile pamiętam, pracuje dla żydów :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
uuu, bardzo czarny XD nie wiem, nie oglądam od lat. Z dziadkiem zawsze oglądałem, potem już przed tv nie siadałem. ale archiwum to był świetny serial, jedyny taki jaki lubiłem :) nie komentuje, jadę naprawić to auto, najwyższa pora. chce mieć to z głowy. potem zobaczymy co dalej, jak wrócę :D
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
to jest jeden z momentów, gdy godzina się przydaje. Oczywiście pamiętajcie, że postacie wiedzą tylko to co wiedzą, więc niech się tak zachowują - Cornell więc nie powinien popędzić z powrotem, wbić od razu do hangaru i hojrakować :p
bo myślałem czy na priva nie pisać co się u kogo dzieje żeby utrzymać naturalny stan wiedzy ale cóż, liczę na rozsądek
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
wiem, że sytuacja nie została teraz jakoś ustawiona specjalnie pod działanie czy coś ale nie chciałem dawać znowu dużego kroku i nie pozwolić Wam nic dodać. Tak więc póki co sobie możecie pogadać, popytać itd, akcja wejdzie sama, możliwe, że się wkręcicie.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ostatnio pocinamy trochę na LANie w coś takiego:
http://www.killingfloorthegame.com/
Survival coop horror czy jakkolwiek - na silniku UT 2004, ładuje się mapę i stara przeżyć kolejne, coraz większe fale potworów przypominających mniej i bardziej zręczne zombie. Rzeźnia jest znakomita, ładne headshoty i te akcje kiedy np. odwracasz się do zaspawanych przez ciebie przed chwilą drzwi i widzisz jak wpada przez nie boss ;) Coś jak Left 4 Dead, dobry klimat - przypomniało mi to właśnie o zombie i teraz chcę sobie obejrzeć Dawn of the dead znowu
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
I dont get it.
Cornell jedzie do waszej nowej "bazy" po ciężarówki i nimi chce dalej jechać. Snake leci helikopterem po ludzi na dachu.
Ale co tam dadzą te ciężarówki, tylko po ludzi? Czy jakiś looting ? Uznajemy, że w sklepie jest to co było przedtem, z tym, że sportowy i myśliwski przetrząsneliście. No, chyba że marzą wam się fajne meble, ubranka, jedzenie itd
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no ja nie wiem ile ludzi poleci helikopterem, trzeba tych co na piętrze utknęli wyciągnąć. możesz mi ich na dół helikopterkiem zwozić :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
No to macie jeszcze wpis, takie małe podsumowanie kto jest w timie jakby co ;)
Wiem, że Snake nie ma teraz wiele do zrobienia czy żadnej akcji - ale to poniekąd dlatego, że nie mogę zrobić małego motywu, który planowałem :p
do usłyszenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry