Dawn of the dead

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Widziałem dziś film Infestation, inny temat ale klimat trochę zombie ;P ponadto jest nowy film Georga Romero. Ale mniejsza o to.
Co do Cornella - nie może podjechać pod sam domek bo stoi tam postawiony wcześniej przez niego stary autobus, zajmujący miejsce prakatycznie do samych schodków przed wejściem.. Nowy jest aktualnie prostopadle do tamtego i równolegle do domku. Plac jest mały, nie pozwala na dowolny zawrót (tylko ''na 3''). Debry nie musisz wpuszczać oczywiście, chociaż nic nie grozi przez to to jednak jak wejdzie, zechce strzelać ze środka (wybite szyby etc)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
kdVer, ze wszystkich rzeczy co mam w helikopterze, to łom akurat mam przy sobie, w helikopterze snajperke zostawiłem, mp5, śrubokręty, wędkę, ale łom mam przy sobie^^
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jest 8 rano, inaczej byłaby 20 :p
Zastanawiałem się gdzie masz ale spojrzałem i sam pod swoimi postami miałeś napisane, że łom i inne=helikopter. Udowodnij gdzie tu jest błąd to możesz mieć łom (choć i tak się udało). A, jakby co to pies siedzi na dachu i wpiernicza śniadanie.
poza tym czemu bez Cornella mieli by nie dać rady stworzyć twierdzy? ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Beze mnie nic nikt nie da rady zrobić, ja jestem jak słowo klucz ;] gdzie miałem napisane pod postami łom i inne helikopter? Ja przy każdym przedmiocie wpisuje helikopter jeśli w nim jest :D mam taki nawyk, że uwielbiam segregowanie rzeczy powiązanych z moimi hobby, w szafie mam burdel, ale tutaj się go nie doszukasz :D
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Ahaaaaa, o to chodzi, myślałem, że "łom, zestaw śrubokrętów" jako jedno bo chyba były w torbie ;) No to masz łom, niech będzie. Hm, przekonamy się jak bez Cornella poradzą sobie? :p
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
jest 8 rano, inaczej byłaby 20 :p
Zastanawiałem się gdzie masz ale spojrzałem i sam pod swoimi postami miałeś napisane, że łom i inne=helikopter. Udowodnij gdzie tu jest błąd to możesz mieć łom (choć i tak się udało). A, jakby co to pies siedzi na dachu i wpiernicza śniadanie.
poza tym czemu bez Cornella mieli by nie dać rady stworzyć twierdzy? ;)
Pytałem się bo pisałeś coś o obiedzie i myślałem, że już tyle czasu zleciało :D
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm, przeniosłem trochę swoje własne odchyły, u mnie nie ma śniadań więc obiad jest czasem rano :D
Odpiszę jutro bo 13 godzinach na wydziale i dzbanku kawy jestem padnięty. Ale powiedz mi tu, czego konkretnie chcecie szukać. O broni już się dowiedziałeś przedtem od Debry, że sklep mysliwski, posterunek też sprawdzony. Zakładamy, że w miasteczku są inne typowe urzędy oraz sklepy itp ale takich konkretnie z bronią już raczej nie - chyba, że przypadkowo gdzieś.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Może być przypadkowo gdzieś. Poza tym jakieś fanty się zawsze przydadzą. No i do tego USA to bardziej normalny kraj i tam dostęp do broni jest bardziej powszechny więc liczę na jakieś przypadkowe gnaty :D W ogóle to zapomniałem napisać w sesji, ale chciałem posłuchać radia żeby zobaczyć czy coś ktoś nadaje.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie wiem, czy każdy czyta nieobecności to piszę i w takich tematach, jutro mnie już nie ma na tydzień :)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
chcesz żeby poczekać ? we 2 byłoby dziwnie trochę ;)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
kdver - Jakim cudem te zombiaki mogą nas odnaleźć? Samochodem to nawet tych co biegają zostawiliśmy daleko w tyle a do tego kazałem Travisowi i reszcie zrobić rundkę żeby jeszcze zgubić trop.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
naprawdę myślisz, że nie znalazłby się ŻADEN sposób? :p
Ale szczerze mówiąc nie planowałem, że akurat tamte was znajdą. Inna sprawa to to jak zombiaki działają - np. jeśli jeden posłyszy coś albo zobaczy, zawoła pewnie resztę. Pomijając sytuację gdy was gonili, ogólnie chodzą sobie byle jak i snują się w poszukiwaniu ofiar. A w poście nic nie ma o tym, że Was znalazły, nie wiem o co chodzi. NPC wyraził swoją opinię (że może ktoś was znaleźć), to nie znaczy, że on mówi to co ja myślę. Jeśli mówi, że trzeba uważać na grupy, to nie znaczy, że mam w zanadrzu grupę i Was o tym informuję NPC'em. Co nie zmienia faktu, że wszystko się może zdarzyć ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
aha, żeby nie było - teraz chyba wypadałoby by Snake się wypowiedział i może pogadał z Cornell'em czyż nie?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ok, jeszcze do jutra jeśli macie potrzebę możecie pogadać i jutro odpiszę w końcu żeby pchnąć akcję w Waszym Big House ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry