Dawn of the dead

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm, nie będę udawał, nie znam się na budowie dachów - ale w takim razie jeśli przyjmujemy, że jest słaby itd to jak tam lądował helikopter? ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Konstrukcja jest wytrzymała. Elementy są rozmieszczane przeważnie w takiej odległości od siebie, że helikopter spokojnie wyląduje, co najwyżej uszkodzi materiał, jakim jest pokryty dach, choć jako że to płaski, przewiduję papę. Chyba że to jacyś hardkorowcy popili przy robocie i na płaski dach położyli dachówki, ale to na najwyższym piętrze chyba by akwaria mieli :D Wydaje mi się, że to tylko chwila zdzierania kolejnych warstw pokrycia i izolacji
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
oczywiście Snake i Cornell nie słyszą się nawzajem, mogą więc spokojnie mówić co chcą :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm, jakoś tak zaczęliśmy w tym samym czasie pisać - zakładamy, że akcje z postu Bishopa mają miejsce przed tym co jest powyżej, w moim poście (już nie chce mi się stamtąd wycinać i w nowym pisać kolejnej godziny bo jest mało akcji).
Morion, jeśli chcesz możecie tam jeszcze pogadać i to też zaliczymy jako w trakcie wachty, po prostu określcie kiedy zakończycie straż i zbudzicie Scully
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
myślałem, żeby ograniczyć jej czas działania ale prawdopodobnie i tak bym zapomniał. Drugi efekt jest taki - kiedy w nocy Snake latał helikopterem, telefon nie był włączony a gdyby był, dowiedziałby się czegoś co już pewnie nie wróci. Po prostu chcę wiedzieć od kiedy telefon jest dostępny a jeśli padnie kiedyś to powiem.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hehe, ja tam ten tekst znam właśnie z Sodoma a nie "czasu apokalipsy" :D
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
i także Bishop - jakieś szczególne preferencje co do tego kto co robi?
Kurt i DJ sprawdzają pokoje
Bum ze Snake'm
zostaje do podziału Point, May, Jamie, Ian, Travis (pielęgniarka, kelnerka, chudy informatyk, otyły kierowca)
Leigh się plącze
Jak nie masz uwag to będzie koedukacja, po jednej kobiecie w każdej grupie i do Ciebie jeszcze Point żeby powkurzać :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm, jakoś to musiałem niezręcznie ująć ale oczywiście że nie Point
No i Muleczek zniknął o ile mi wiadomo a przynajmniej jak najpierw zasypywał privami to potem przestał zupełnie pisać wszędzie. Point będzie się kręcił w pobliżu ale jest zombie, tzn ja nim steruje :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Mam niejaki problem z tym sprawdzaniem mieszkań Snake'a :p tzn nie będę pisał każdego mieszkania po kolei więc zrobimy to hurtowo: ocenisz, co zrobić z zamkniętymi, co z zamkniętymi gdzie są sygnały obecności itd i tylko jeśli wyniknie z tego jakaś akcja, opiszę.
Jeśli uznajesz, że chcesz jakieś itemy znaleźć w mieszkaniach, napisz jakie, weź pod uwagę to co można znaleźć w normalnych domach (będzie kilka specjalnych ale zobaczymy czy to wyjdzie i czy znajdziesz) a ja wylosuję tak lub nie. Więc wiadomo, jakieś meble, jedzenie, sprzęt (prąd wciąż działa), ubrania, pieniądze, takie tam, wymyślaj.

Cornell - jeśli zajedziesz na dworzec, opiszę jak to wygląda, jak nie, przeskoczymy do jazdy na dalszą trasę, ewentualnie z małymi wypadkami.

Teraz szczególnie staram się małymi kroczkami, żeby nie było że np. całe piętro sprawdzi się automatycznie. Z drugiej strony nie będę się rozdrabniał na mieszkania i każdego pisał.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
rozumiem

Myślałem po prostu, że oni tam znajdą jakieś fanty i mi je przyniosą :D Jakieś ckmy, granaty, wyrzutnie rakiet etc. Może jakąś walizeczkę z pieniędzmi? :p A gdyby jakiś zombiak się pojawił to mają Kurt'a i Dj'a z gnatami. Niech go rozwalą. Taki był mój zamysł.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
no tak, to logiczne, że się będą bronić i że jeśli coś fajnego znajdą to wezmą. Ale mają tych mieszkań koło 20 na jednym piętrz więc dużo nie nabiorą, ewentualnie daj znać na co mają zwracać uwagę.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
choroba, Cornell odkrył broń ostateczną na zombie :D
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
no i znowu: u Snake'a staram się nie skakać za daleko i dać trochę czasu, zanim wprowadzę nowy wątek. Albo następnego dnia go wprowadzę. Tak czy inaczej, bez pośpiechu.

sprawdzanie tych i pozostałych mieszkań czwartego piętra - do 7.48, do wtedy na dole powinni już kończyć zabezpieczać otwarte mieszkania.

Znajdziecie w nich: cztery pokaźne czarne worki pełne "środków czystości i kosmetyków", równowartość ośmiu lodówek jedzenia, w tym dwa mniejsze worki konserw, jedną torbę lekarstw, większość już macie; kilka tasaków, kilkanaście noży, dwa bejzbole, siedem butli z gazem, parę metrów kabla
Te rzeczy zostały zniesione pod wejście na dach, cała reszta, która przecież też się może przydać - w mieszkaniach.

Snake minus 9 naboi tego, z czego strzela.
 
Status
Zamknięty.
Do góry