Czy Grube Kobiety/dziewczyny Mogą Być Ładne I Pociągające

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Każda kobieta ma coś w sobie pięknego. Czy to chudsza, czy to grubsza. Ale tak jak ktoś wspominał wyżej - Większość facetów lubi kobiety które mają trochę ciała i nie ma się czym tak na prawde przejmować. Oczywiście nie do przesady. :)
 

NoCompromise

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
116
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Obrzeża =)
Pewnie, że ma w sobie coś pięknego :D Patrzcie tutaj:
http://www.raperzygrupa1.fora.pl/images/galleries/21325252724dc1dedb66762-551131-wm.jpg
http://papilot2.mykmyk.pl/img/660/0/17325663.jpg
http://wwwycieee.blox.pl/resource/gruba.jpg
Takich kobiet to chyba nie chcielibyście mieć :p Chociaż co kto woli.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
NoCompromise napisał:
Pewnie, że ma w sobie coś pięknego :D Patrzcie tutaj:
//www.raperzygrupa1.fora.pl/images/galleries/21325252724dc1dedb66762-551131-wm.jpg
//papilot2.mykmyk.pl/img/660/0/17325663.jpg
//wwwycieee.blox.pl/resource/gruba.jpg
Takich kobiet to chyba nie chcielibyście mieć Chociaż co kto woli.

:mruga: :skrzywiony:

aż monitor oplułam herbatą z wrażenia, masakra, szkoda że ktoś się tak zapuścił i sam siebie skazuje na śmierć
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Moje zdanie na ten temat jest takie, że kobiety zarówno grubsze jak i szczuplejsze mogą być pociągające dla mężczyzn :)
Niektórzy lubią takie szczupłe itd. a inny będzie chciał dziewczynę, którą 'jest za co złapać'.
To już rzecz gustu a jak wiadome jest chyba wszystkim o gustach się nie dyskutuje! ;)
Nastolatkowie, wydaje mi się, że nie do końca kierują się swoim gustem tylko tak jakby... gustem ogółu. Jeśli owy ogół pożąda kobiet czy tam dziewczyn szczupłych bądź wręcz chudych no to wtedy prawie każdy młodzieniec będzie chciał mieć taką dziewczynę. A co do tego czy mogą być ładne... owszem, no przecież to nie jest tak, że jak gruba to automatycznie brzydka- w serialach czy na jakichś zdjęciach pokazywana jest cała masa kobiet, które mają sporo ciała i ładną buzię :) a nawet niektóre chude bywają dosyć szkaradne na buzi.
No więc wszystko sprowadza się do kwestii gustu. Tak samo jest u kobiet- niektóre wolą szczupłych facetów, inne pożądają umięśnionych "z kaloryferkiem" itd. a inne będą szukały takiego, który ma "trochę ciałka" bo jest się do czego przytulić- taki misiu.
 
D

Dosiek77

Guest
Wszystko jest kwestią gustu. Poza rozmiarem 46/48 to dla mnie już za dużo ciała pod względem zdrowotnym. Ale jeśli kobieta ma zadbaną skórę ubiera się odpowiednio do ciała to czemu nie?
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Wszystko jest kwestią gustu. Poza rozmiarem 46/48 to dla mnie już za dużo ciała pod względem zdrowotnym. Ale jeśli kobieta ma zadbaną skórę ubiera się odpowiednio do ciała to czemu nie?

Według mnie za dużo pod względem zdrowotnym jest już 44. Do 42 jest jeszcze ok.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Szczerze wątpię w to, że grube kobiety podobają się mężczyznom.
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
znajdzie sie i taki ktory lubi otluszczone. poza tym, zastanawiam sie czemu takie kobity nie biora sie za siebie (pomijam sytuacje w ktorym przybieranie na wadze jest efektem choroby). z estetycznego punktu widzenia, grube cialo, jest wg mnie odpychajace. no nie oszukujmy sie. pomijajac to, ze w niekotrych przypadkach, otluszczenie ciala jest po prostu niezdrowe. to do tych leniwych, ktore siedza i wchrzaniaja. i narzekaja. nie rozumiem.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Wkurzają mnie gadki, że wygląd jest nieważny, bo liczy się to, co ma się w środku... Ja nie byłabym w stanie chodzić z frankensteinem, choćby nie wiem jaki świetny byłby z charakteru :/
 

Dherma

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jako osobnik płci przeciwnej powiem, że otyłość odbiera kobietom jakieś 40% urody.
Idealna kobieta to taka, która ma idealną wagę do swojego wzrostu. Dziewczęta na granicy anoreksji również nie są atrakcyjne lub jak Wy to nazywacie "atrakcyjne na swój sposób".

Jesteś grubaską - po co tyle jesz, dlaczego nie uprawiasz sportu, tylko siedzisz w fotelu, oglądasz kolejny odcinek swojego ulubionego serialu w ręku trzymając tabliczkę czekolady, a potem żalisz się na forach jaka to gruba jesteś i nikt Cię nie chce? Bycie szczupłym to chyba jedno z Twoich wielkich marzeń, dlaczego więc nie robisz niczego by się spełniło? Przecież nie jest to "finansowe" marzenie.

Skoro kobieta jest młoda 17, 18 lat to co będzie potem, co będzie gdy nic nie zrobi ze swoim życiem? Człowiek na starość przeważnie tyje.
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Do swojej otyłości, itp. przecież same zaniedbują. Niektóre wolą później dbać o siebie, poprawić swój wygląd. Bo nie czują się atrakcyjnie, a niektóre mają to gdzieś i wiedzą, że z taką i taką budową ciała wszędzie się spodobają.

Szczerze, to nie wiem. U mnie słyszę tylko jedno zdanie, "weź.. Ja wolę tą, chuda i jest w porządku, a nie sam cellulit". I tu chciałbym poruszyć dwie sprawy.

O jakiej Kobiecie mówimy? Czy takiej ostro przy tłuszczu, gdzie jest cała, jak nie jeden nastolatek. Czy takiej w miarę, gdzie na nogach pojawia się lekki cellulit, a brzuszek minimalnie też wystaję?

A druga sprawa, to lubicie dziewczyny z cellulit? Bo teraz to raczej połowa, a może i więcej, i nawet nastolatek mają ten problem. I czy Wam się podoba?

A co do tematu, to lubię. Lubię puszyste, ale tak z nadmiarem. Tylko, że sam jestem chudy, to strasznie nie sojo bym się  czuł w jej towarzystwie.
 
B

Bakegitsune

Guest
Sam jestem osobą szczupłą i to na pograniczu "chudzielstwa" (byłem za chudy dopóki nie narobiłem sobie troche mięśni )
i mnie odrzucają "grube" osoby a te które sa nie szczupłe po porstu nie pociągają.

ale mysle że gdybym był "gruby" to by mi tłuszczyk nie przeszkadzał
 

topisieasfalt

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Luton, United Kingdom.
Oczywiscie ze tak :) Mysle ze to kwestia ubioru, fryzury, makijarzu i higieny :) Poza tym nie chodzi jedynie o wyglad, kobieta musi miec po prostu to cos, musi miec harakter i blysk w oku zeby podobac sie mezczyznie :)
 

VincentB

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Hah, nie ma to jak odpowiadać na stary temat w kąciku dla kobiet... Tak, tak, podobno jestem facetem.

Dla mnie nie ma znaczenia czy kobieta/dziewczyna jest szczupła/chuda/pełna/gruba, ważne, żeby była zdrowa i zadbana tzn. dbała o higienę, czesała się, myła ręce i zęby itp. itd. Ale TAK, gruba czy pełna kobieta/dziewczyna może być pociągająca. O, ho ho... I to jak. Mam kilka koleżanek, których rozmiar ubrań szacowałbym na 44-48, ale na ich widok i każdej z osobna mógłbym się rozpłynąć.

Teraz nastały takie czasy, że niektórzy "wolą", że "gusta się zmieniają" itp... W żadnym wypadku jednak nie chciałbym, żeby dziewczyny i kobiety się przez to katowały. Każdy człowiek przecież jest inny i jest idealny sam w sobie (zobaczysz potem czemu tak uważam, jeśli przeczytasz do końca).

Jeśli w ogóle kiedyś sobie pomyślisz "Boże, jaka szkarada ze mnie! Boże, jestem taka brzydka, nikt mnie nie chce, bo jestem brzydka!", to zrób mniej więcej tak. Sprawdziłem to na większej grupie przyjaciół i znajomych jakiś dłuższy czas temu i właśnie od tamtego dnia nie słyszałem w ogóle, żeby ktokolwiek na siebie narzekał. Pytałem się i tak dalej, z czystej troski, stwierdzili, że to pomaga, ale zobaczymy czy Tobie też, jeśli coś...

Stań przed lustrem nago/półnago czy ubrany/a. Załóżmy, że masz na imię Ala, tak żeby było.
Patrzysz tak na siebie z lustrze i sobie myślisz, że jesteś brzydka, że nie lubisz swojego nosa, swojego troszkę wystającego brzucha.
Spójrz na siebie raz jeszcze i tak jakby oczyść swój umysł. Popatrz na odbicie w lustrze jakby stał tam ktoś zupełnie obcy, a nie ty.
Powiedz sobie "To jest Ala". Gdyby ta Ala miała coś w sobie zmienić nie byłaby już tą samą osobą. Jest idealna sama w sobie, jest jedyną i idealną Alą, jaką w ogóle znam i ciesze się, że mogę na nią patrzeć.
 

Iron Duke

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2011
Posty
1 231
Punkty reakcji
41
Miasto
z naszej Galaktyki
Kobiece pogaduchy, co ja tu robię? :D

Wszyscy macie rację. Mogą.
Bardzo wiele zależy od obowiązującej mody. Obecna, nieważne skąd się wzięła, jest raczej wyjątkiem, niż regułą w cywilizacji. Przez długi czas obowiązywał inny kanon kobiecej urody. W wielu kulturach, specjalnie tuczono młode kobiety by się podobały.
Trzeba rozumieć, że mody są oportunistyczne wobec swoich czasów. Kiedy ludzie niedojadali, otyłość była atrakcyjna, gdyż sygnalizowała wysoki status i pozycję. W czasach obfitości, moda preferuje chłopczyce, "żyjące powietrzem".

Mężczyźni potrzebują się do czegoś przytulić, a kobieca miękkość ma dla nas nieodparty urok. :) Wielu z nas obfity biust, lub duża kobieca pupa przyciągają z magnetyczną siłą.

Jest pewna granica, jest nią zatarcie przez otyłość pewnych cech kobiecej sylwetki, niezwykle istotnych dla męskiego oka. To wyraźnie zaznaczona talia w stosunku do bioder. Biologiczny sygnał świadczący o dziewiczości i predyspozycji do łatwego rodzenia.
Były one tak istotne, że zapisały się w męskich mózgach jako optymalny, a więc pociągający kształt kobiecego ciała.
 

jerry525

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
1
Oczywiście! zależy to od gustu, jak większość podpowiada. Wystarczy nosić odpowiednie ubrania do swojej figury : >
 
Do góry