Czy Grube Kobiety/dziewczyny Mogą Być Ładne I Pociągające

N

Nieprzenikniona

Guest
Oczywiście, że mogą, a dlaczego nie? Czy pulchne kobiety są gorsze tylko dlatego, że są... pulchne? Nie! Ja tak nie uważam. Niektórzy mężczyźni lubią krągłe kształty. Osobiście sądzę, że pulchne kobiety są ładniejsze, niż takie chude wieszaki. Atrakcyjny, dobrany do sylwetki strój może uczynić pulchną kobietę seksowniejszą. Najlepsza jest mała czarna :). Tak samo makijaż dużo może zdziałać.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Oczywiście, że tak.
To, że kobieta jest przy kości nie znaczy, że jest gorsza. Często takie 'pulchne' kobiety są o niebo ładniejsze od tych szczupłych. Moim zdaniem nie ma co tu gadać, bo odpowiedź jest jasna na pytanie zawarte w temacie 'ZDECYDOWANIE TAK' :)
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
żadna kobieta gruba nie będzie na razie i przez długi jeszcze czas uznana za obiektywnie ładną, co nie znaczy, że nie będzie miała ona wielu adoratorów gdyż ab gustibus non disputandum est, no może poza pewnymi środowiskami (np w Afryce w wielu plemionach im grubsza kobieta tym lepiej bo będzie rodzić zdrowsze dzieci), poza tym też są uwarunkowania społeczne, nie mniej nie w kulturze zachodniej cywilizacji i globalizacji - NIE. mnie osobiście jak widzę grube kobiety odrzuca ale cóż to akurat mój osobisty punkt widzenia i mój gust a są gusta i guściki....
 

Nikonen

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań/Śrem
Oczywiście, że może jeżeli dba o siebie!! Zresztą nawet nasze odczucia co do piękna są uwarunkowane wpływem kultury, pamiętajmy też o czasach Rubensa:)
 

Nieuczesana

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
1
Mój znajomy zawsze lubił chude blondyny. Kolejna taka go rzuciła i facet pod trzydziestkę wszedł na jakiegoś czata o miłości..pomyślałam, że żałosne. Spotykam go po dwóch miesiącach, a on z niską, pulchną(baaaardzo) kobitką przy boku. Nie mogłam uwierzyć. Poszliśmy tydzień później na ciacho i zaczęła się opowieść. Zagadał do nie z głupa, bo miała włączoną kamerkę i chciał sobie jaja porobić ze grubiutka itd. A ona ignor ignor itd. Wkurzył się i zaczął pytać o co jej chodzi. Pojechała mu od kretynów i nie chciała gadać. Walczył godzinę i pogadali. Tak go zauroczyła, że sam nie wierzył. Spotkali się po miesiącu i pierwsze co ona zrobiła to palnęła go w głowę. W sumie o jakieś czułości musiał się starć dość długo, ale teraz biorą ślub i mówił, że w życiu nie zamieni swojej kremóweczki na suchara :D słodko, nie? Bądźmy sobą i nie dajmy się od razu :D

Mój znajomy zawsze lubił chude blondyny. Kolejna taka go rzuciła i facet pod trzydziestkę wszedł na jakiegoś czata o miłości..pomyślałam, że żałosne. Spotykam go po dwóch miesiącach, a on z niską, pulchną(baaaardzo) kobitką przy boku. Nie mogłam uwierzyć. Poszliśmy tydzień później na ciacho i zaczęła się opowieść. Zagadał do nie z głupa, bo miała włączoną kamerkę i chciał sobie jaja porobić ze grubiutka itd. A ona ignor ignor itd. Wkurzył się i zaczął pytać o co jej chodzi. Pojechała mu od kretynów i nie chciała gadać. Walczył godzinę i pogadali. Tak go zauroczyła, że sam nie wierzył. Spotkali się po miesiącu i pierwsze co ona zrobiła to palnęła go w głowę. W sumie o jakieś czułości musiał się starć dość długo, ale teraz biorą ślub i mówił, że w życiu nie zamieni swojej kremóweczki na suchara :D słodko, nie? Bądźmy sobą i nie dajmy się od razu :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
To zależy od kobiety. Ja oczywiście sądzę, że generalnie gruba kobieta nie może być pociągająca, odraża mnie ten tłuszcz. Ale porównać np. Mariah Carey i Kate Moss.
Ale skrajnie grube nigdy. Jak można "dbać o siebie" i być grubym?
 

Tekken Master

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2005
Posty
36
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Częstochowa, Międzyrzecz
To nie do końca zależy od kobiety, bo gdyby zależało to od kobiety to by były pociągające, ale jeśli facet nie uzna że akurat "gruba" (choć to słowo mnie obrzydza) mu się podoba to będzie z nią coś próbował.
Ale jeśli jest nawet bardzo puszysta a nie będzie miała ładnej buzi to żaden, no żaden facet nie będzie z nią dla miłości, a to już jest bardzo puste, przynajmniej dla mnie :)
Ja uważam i uwielbiam panie którym ciałka wylewają się spod bluzeczki czy za spodenek tzn nie mam tu na myśli kobiety w stylu, ważę 56 kg ohh jaka ja jestem gruba, tylko mówię tu o paniach powyżej 90 kg i nie ma dla mnie znaczenia jaką ma buźkę czy ładną czy nie, bo to co na prawdę się liczy to wnętrze i mózg.
Bo wiadomo jak to czasami bywa im człowiek ładniejszy tym czasami mniej w głowie, a nie uśmiecha mi się być z totalną idiotką co rozpłacze się bo paznokietek się jej złamał, albo twierdzi, że Ziemia jest płaska.
Nie ma to jak więcej kochanego ciałka :)
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Oczywiście, że mogą być! A czy tylko dziewczyny chude, mogą być ładne i pociągające? Jeśli dziewczyna jest zadbana, ładnie ubrana, do tego ładnie się uśmiecha, aż będzie od niej promieniało, to zawsze jest piękna i zauważana.. :) niezależnie, czy jest chuda, czy gruba. Zresztą, gruba, to takie troszkę nieładne słowo. Hm... może pulchna? Chyba brzmi lepiej ;) Ja osobiście uważam, że każda Kobietka jest piękna, ma coś w sobie, ma coś w sobie wyjątkowego.
 

Tekken Master

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2005
Posty
36
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Częstochowa, Międzyrzecz
Oczywiście, że każda kobieta jest piękna i ma coś w sobie, np komuś nie podoba się że pulchna kobieta ma np żółte zęby czy coś, ale nie zastanawia się od czego je ma, np albo nie myje albo już skaza z dzieciństwa i co ? z tego powodu że z dzieciństwa ma pozostałość po antybiotykach czy coś to ma być gorsza? jeśli ktoś tak uważa to jest nie normalny, bo jak w tym powiedzeniu "każda potwora znajdzie swojego amatora", tylko że "potwora" nie oznacza że ktoś jest brzydki, tylko to takie powiedzenie i nie brać tego do słownie i nie powtarzać tego nikomu bo to może kogoś zaboleć.
Z resztą trzeba pamiętać, że człowiek, kobieta jak i mężczyzna składają się z wielu rzeczy a nie tylko z wyglądu, a jeśli ktoś tylko patrzy na wygląd to za przeproszeniem prostak jest. Nigdy nie ma tak, że człowiek niczym nie zainteresuje sobą i o tym trzeba pamiętać "nie wszystko złoto co się świeci" w większości trzeba głęboko kopać by znaleźć to czego się szuka, a to co znaleźliśmy nie zawsze musi być złotem. Więc, podsumowując, kobiety/ dziewczyny pulchne :D mogą, są i będą pociągające.
 

luiliana

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Oczywiście że tak. Najważniejsze to żeby lubiły i akceptowały same siebie. Poza tym największe symbole sexu wszechczasów to kobiety,które miały trochę ciałka tu i ówdzie :D Najważniejszy charakter i stosunek do samej siebie(to jak my same się postrzegamy udziela się innym).
 

Bonio95

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
w przeciwieństwie do kobiet meżczyźni przykuwaja większą uwage do wygladu niz kobiety ale znam ludzi którzy lubią puszyste kobiety natomias maja mniejsze powodzenie wiec jesli masz szanse i okazje postaraj sie zrzucic troche ciałka :)ale pociagajace moga byc napewno to zalezy od gustu
 

zaginiony_królik

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Uważam, że tak, moga byc pociągające. Ale i tak najważniejsze jest wnętrze. Bo jesli dziczyna jest szczupla a w głowie ma jedynie przewiew, to pociągać może jedynie równgo sobie intelktem faceta ...........
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Jasne, że mogą się podobać :p. Najgorsze jest to, że większość puszystych dziewczyn/kobiet po niepowodzeniach damsko-męskich popada w doła na punkcie swojej wagi. Jednak wiem po sobie, że nie lubię zbyt chudych dziewczyn. Fakt faktem, że niektóre naprawdę mi się podobają. Natomiast jak dziewczyna ma trochę więcej ciałka to wydaje mi się przyjemniejsza. Można się porządnie wtulić a nie obijać o same kości i bać się, że się ją połamie xD.
 

Miss_Q

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
"Każda potwora znajdzie swojego adoratora" xD I nie ważne czy wychudzona czy puszysta ;] Każda kobieta jest na swój sposób piękna, a po za tym każdy chyba miał albo będzie miał chłopaka/dziewczyną tylko to kwestia czasu i niczym nie trzeba się przejmować ;p
 

lea16

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Oczywiście że moze być i ładna i pociągająca tylko musi wydobyć to co ja odróżnia od innych.
Czy każda chyda dziewczyna jest łądna i pociągająca? chyba nie;)
 

maxxxa

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Pulchne? Oczywiście, że tak, uważam, że są smakowite ;)
Ale grube - nie. Dla mnie to już przegięcie. Nie mówię, że nie znajdą miłości swojego życia, ale pociągające wg mnie nie będą

Jestem dziewczyną.
 

marinee

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
dla mnie - nie. 'kobiece kształty' jak to lubią okresląc grube kobiety nabierają za bardzo rubensowskich kształtów. Niestety to nie ten wiek, a mój umysł jest zbyt zeżarty przez amerykanizacje i pędzący konsumpcjonizm żeby akceptować tłuszcz ponad normę ;)
ale są faceci którym to nie przeszkadza, co mi - nie przeszkadza. niech sobie żyją.
 
Do góry