Czy Grube Kobiety/dziewczyny Mogą Być Ładne I Pociągające

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
To w takim razie zaliczma się do kategorii 'pulchniejsza'. Przesadnie gruba/otyla nie jestem. Jestem tak swoista osobą, że ludzie pierw patrza na moje zachowanie, a dopiero potem na reszte.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
No i o to właśnie chodzi! Fajnie, że potrafisz się cieszyć z tego jak wyglądasz, a raczej nie zwracać na to takiej uwagi. takie właśnie zachowanie powoduje ze ludzie też inaczej, tzn lepiej na siebie patrzą.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Psychologia, psychologia się kłania mili Państwo ;) Są określone cechy dla różnego rodzaju ludzi ze względu na sylwetkę, które w 90% pokrywają się z prawdą.
Czyli jak rozumiem jeśli przytyję albo schudnę zmieni się mój charakter?
 

Lila1010

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeśli, któraś z Was waży ponad 100kg to będzie mi miło przeprowadzić z nią wywiad! Interesuje mnie przedewszystkim jak najbardziej pozytywne podejście takich kobiet do życia, ich osobowość czy też utalentowanie:) Czekam na maile liliana.bakowska@gmail.com
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Nie jest tak źle, jeśli nie jest się przesadnie grubym.
Mam do zrzucenia około 3 kg, żeby chociaż trochę brzuch mi poszedł.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Zależy co w Twoim odczuciu znaczy przesadnie gruby. Bo np wskaźnik BMI to dla mnie jakaś totalna ściema. Mam tam 20. A moja waga i wygląd zupełnie mnie nie zadawala. I ideałem byłby zrzucić 10 kg.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ten Jedyny i tak będzie Cię kochał nieważne ile ważysz (nie mówię tu o skrajnych przypadkach) ale wg mnie dla samej siebie powinno się dbać o swoje ciało. Bo mamy tylko jedno, wyjątkowe. I dobrze by było, by było piękne :)
 

cairath

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiem ze mimo wszystko jest wielu facetów których podniecają grube kobiety. "kochanego ciała nigdy za wiele". Czasami prowadzi to do skrajnosci. Był kiedyś taki program o tym że są faceci którzy żyją z kobietami tylko dlatego żeby je utrzymywać by te jadły coraz więcej i była opisana sytuacja że koleś kazał bardzo otyłej dziewczynie jeść a sam sie przy tym onanizował.. To już zupełna skrajność..
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Wiecie, co ja Wam powiem? Zauważcie jedną prawidłowość, która się powtarza w 80% przypadków: Szczupłe dziewczyny i ładne czują się pewne siebie. Wiele robi ubiór, solarium (nie do przesady oczywiście), makijaż i sposób bycia. Otyłe - ubierają się byle jak, nie mają ochoty się malować, nic nie robią z włosami, nie próbują z modnymi ciuchami. Skąd to przekonanie? Mnie się wydaje,że wszystkie kobiety są piękne, tylko nie wszystkie potrafią z siebie to piękno wydobyć. Każda może być szarą myszką - ale żeby ja nie być - wystarczy chcieć! Fryzjer, kilka nowych, kolorowych ciuszków ( a nie tylko czerń i szarości), makijaż i uśmiech na twarzy. Jeśli ktoś chce porady, jak się ubrać czy umalować, to chętnie pomogę na PW. Skończyłam kurs wizażu i stylizacji, co prawda zrobiłam to dla siebie, dla rodzinki i znajomych, i chudych - i grubszych :) Mam nadzieję,że nie będziecie się poddawać! Kazda może być ładna i pociągająca, wiem to na przykładach mioch koleżanek :)
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
powiem tak od zawsze mam takie zdanie. W śród kobiet puszystych są ładne jak i w śród chudych są ładne... czy są sexi???? jak dla nie nie. Ale dla mnie kobiety puszyste w 90% to sa lenie jak i w śród chudzielców. Bo niechce się im tyłka ruszyć żeby poćwiczyć tylko się w kontach po domach użalają jakie one nieszczęśliwe i grube. Że nie jedzą nic a nie chudną;/ co za podejście;/ dieta a nie jedzenie nic to różnica. Nie liczę tych chorych co nie jest ich wina. ;] moje zdanie na temat puszystych :)
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
tylko się w kontach po domach użalają jakie one nieszczęśliwe i grube
A jeśli się nad sobą nie użalają, a nawet wręcz przeciwnie - dobrze czują się w swoim ciele, są pełne optymizmu i potrafią korzystać z życia... takie kobiety mogą być sexi? Czy masz na myśli tylko wygląd zewnętrzny?

PS> żaden atak, czysta ciekawość ;)
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
A jeśli się nad sobą nie użalają, a nawet wręcz przeciwnie - dobrze czują się w swoim ciele, są pełne optymizmu i potrafią korzystać z życia... takie kobiety mogą być sexi? Czy masz na myśli tylko wygląd zewnętrzny?

PS> żaden atak, czysta ciekawość ;)
jak tak robią to tylko chwalić;] co do takich nie mam nic;] jak sie dobrze czują prosze bardzo:) hmmm czy sexi??? no.... nie dla mnie nie, nie pociągają mnie takie ;] jeżeli chodzi o bycie sexi to tak chodzi mi o wygląd;] a co do zachowania się już wypowiedziałem:) że jak się użala to... już pisałem:) pozdrawiam
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
Rosalie masz racje, ale tylko w tym że chude dziewczyny bardziej o siebie dbają - jest to powodem niskiej samooceny, dostrzegają różnice "chudy-gruby", dla nich tłuszcz to coś strasznego, uważają siebie za grube przez co dbają o resztę rzeczy, a same zazwyczaj są mniej energiczne. Grube natomiast akceptują siebie, uważają się za piękne takie jakie są - bez opalenizny, makijażu itp. Za to mają większe poczucie humor.

*dodaje : są wyjątki od tego i to jest moje osobiste zdanie.
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Bo niechce się im tyłka ruszyć żeby poćwiczyć tylko się w kontach po domach użalają jakie one nieszczęśliwe i grube. Że nie jedzą nic a nie chudną;/ co za podejście;/ dieta a nie jedzenie nic to różnica. Nie liczę tych chorych co nie jest ich wina. ;] moje zdanie na temat puszystych :)


Bardzo łatwo przychodzi Ci ocenianie innych.
A co jeśli te osoby mają nadwagę, bo biorą leki? bo mają paskudną przemianę materii? Bo tak działają ich hormony?
Mam w Rodzinie takie osoby i wszystko wyszło z ust lekarza "Nie ma Pani co się starać, bo i tak nie uda się Pani zrzucić kg a jeśli już to na krótko"
Pewna moja znajoma - jeździ z pracy i do pracy na rowerze, chodzi na basen regularnie i trzyma racjonalną dietę a jest pulchna. W ciąży była dosłownie kościotrupem, strasznie chuda była a po ciąży zaczęła tyć. Lekarz Jej wyjaśnił, ze to działanie hormonów i nic z tym nie zrobi, musi się taką zaakceptować. Pytałam mojego lekarza czy rzeczywiście to prawda i potwierdził, ze tak jest.
I co? To też są leniuchy?

Nadal uważam, że kobiety które mają ciałko są bardziej apetyczne i sexy niż chuderlaki. Z resztą widzę po moich znajomych, że nie tylko ja mam takie zdanie :)
 
Do góry