Czy Grube Kobiety/dziewczyny Mogą Być Ładne I Pociągające

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
według mnie nie. Grube nie beda atrakcyjne przynajmniej moim zdaniem no ale sa rozne gusta. Mnie np. grube sie nie podobają
 

eloooo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
44
Punkty reakcji
2
Mi się nie podoba, ja lubie szczuple kobiety. Podejrzewam, że to rzecz gustu - bo u mnie chocbym nie wiem ile wypil to nie dotne kobiety ktora jest choc troche za gruba, nie wspominajac o toczących się.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
grube - nikomu sie nie podobaja, to okreslenie jest juz samo w sobie negatywne,

natomiast jaka kobieta dla kogo jest juz gruba a jeszcze nie to pojecie bardzo wzgledne,

jeden facet lubi wieszaki, drugi takie bardziej "normalne" a trzecie troche bardziej okragle i kobiece...

kwestia gustu :]
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Nie to co ładne ale to co się komu podoba:) wydaje mi się,ze najbardziej pociągająca jest pewność siebie i świadomość swojej wartości. dziewczyny za bardzo wątpia w siebie i zbyt krytycznie analizują swój wygląd- przecież każdy może być na swój sposób piękny
 

kwiatuszek80

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
przeciez musi być się do czego przytulić i za co chwycić:), wieszaki prawie nikomu sie nie podobają, a kobiece kształty w pełnym tego słowa znaczeniu są niezwykle pociagające (tak mi sie wydaje)
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Gruba się nie podoba.. chuda może też nie.. grunt to zdrowy wygląd i tyle w temacie. Jedna musi go wypracować a inna po prostu go ma. No,a że bywają różne przypadki i nie ma co uogólniać to chyba każdy wie.
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem grubsze osoby nie powinny się wstydzić swojej tuszy. Wiadomo, że wstydzimy się tłuszczyku tu i ówdzie, ale wydaje mi się, że trzeba z tym walczyć. Niestety nie istnieje dieta cud. A może istnieje? Jeśli ktoś taką zna, to proszę o kontakt. Jednak ja postawiłam na ćwiczenia. Ćwiczę na orbitreku, takim jak np. ten na stronie:
http://www.sklep-presto.pl/product-pol-9695-Orbitrek-magnetyczny-HS40E-Hop-Sport.html

Pomaga on w redukcji nadmiernego tłuszczyku. Nie będę mówić, że urządzenie działa cuda, ale na pewno pomaga i poprawia komfort.

A poza tym ma się to poczucie, że człowiek się stara ulepszyć swoją sylwetkę.
 

cukierkowa@

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
w ogole co to za temat? kazda z nas moze byc piekna! to czy gruba czy nie to nie wszystko, uwazam ze jesli dziewczyna zadba odpowiednio o siebie i sama siebie zaakceptuje to oczywiscie ze moze byc piekna
 
S

Shantelle94

Guest
Ja osobiscie jestem szczupla ale mysle ze dziewczyny pulchniejsze rowniez moga byc seksowne i ladne to zalezy od ich samych :)
 
M

malina.

Guest
kazda z nas moze byc piekna! to czy gruba czy nie to nie wszystko, uwazam ze jesli dziewczyna zadba odpowiednio o siebie i sama siebie zaakceptuje to oczywiscie ze moze byc piekna
Pierdoły, takie pusty frazesy komu wciskasz? Gruba kobieta nie jest ładna, bo jest gruba, już nie wspominając o tym, że ze zdrowiem też ma przekichane. Także nie opowiadajmy, że każdy jest piękny. Nie ma ludzi pięknych.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Grube moga sie podobac. No bo mam znajoma, ktora ma taka budowe ciala, ze ma chyba spora nadwage (nie otylosc), ale tak swietmie sie ubiera, tak ladna ma twarz, ze raczej podoba sie facetom. I ja tak samo uwazam, ze mimo ze jest taka grubsza, to ladnie wyglada i jakby byla szczuplejsza to by jej nie pasowalo. Tzn tusza czasami pasuje niektorym kobietom, nie wszystgkie kobiety grubsze wygladaja zle :D Chociaz swoja droga chyba nawet nikt nie mowi, ze jest gruba, moze wlasnie dlatego, ze ladnie wyglada :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Grube moga sie podobac. No bo mam znajoma, ktora ma taka budowe ciala, ze ma chyba spora nadwage (nie otylosc), ale tak swietmie sie ubiera, tak ladna ma twarz, ze raczej podoba sie facetom. I ja tak samo uwazam, ze mimo ze jest taka grubsza, to ladnie wyglada i jakby byla szczuplejsza to by jej nie pasowalo. Tzn tusza czasami pasuje niektorym kobietom, nie wszystgkie kobiety grubsze wygladaja zle :D Chociaz swoja droga chyba nawet nikt nie mowi, ze jest gruba, moze wlasnie dlatego, ze ladnie wyglada :)

P.S Ja mialam niekiedy takie kompleksy jak wazylam 73 kg i 170 cm wzrostuy.. teraz waze z 67... i tak wciaz myslalam, ze jestem gruba, ze nawet kiedys moj chlopak cos powiedzial, a ja mialam takie urojenia z tych kompleksow, ze ubzduralam sobie, ze wedlug mojego faceta jestem gruba i nie pociagam go, a on wcale nie mial tego na mysli :) Wyjasnilismy to sobie i zrozumialam, ze te komeplsy siedza w mojej glowie i ze niepotrzebnie tak myslalam, bo mojemu facetowi podobam sie i np nawet by nie chcial zebym wazyla z 56 kg bo on lubi takie "kobiece ksztalty" jak mam teraz. I dobrze :)
I nawet myslalam, ze inni tak mnie uznaja, ale ostatnio nawet duzo osob mi powiedzialo, ze nie jestem gruba tylko w sam raz i nie mam sie czego wstydzic :)

Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze podobam sie swojemu facetowi, ze akurat mam taka figure jaka zawsze mu sie podobala ;D

A wiec do zakompleksionych pan: Wielu mezczyznom nie przeszkadza jak kobieta ma kobiece ksztalty a wrecz przeciwnie :) wiec lepiej chyba nawet zebysmy wazyly 55 kg i mialy 160 cm wzrostu niz 40 kg i 160 cm przykladowo , bo ta druga opcja malo pociaga :p A kobieta musi miec "tu i owdzie". Ja zaakceptowalam siebie i wiem , ze mam fajna figure.
Pozdro


sorry za dwa posty niechcacy
 

jjustajj

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Kraina Ciemności
Ja też sie zgadzam z tym w 100% .... Kobitki pulchniejsze też potrafią być sexi... :sexy: i poprostu mogą być podziwiane za swoje starania :) Tylko najpierw trzeba wierzyć w siebie i kochać siebie samą taką jaką sie jest....
Znam sporo facetów co szcerze mówią że wolą miec za co złapac i popieścić... jak stukac o kości :D
Każdy jest warty tyle samo , a wygląd jaki sie ma to o taki trzeba zadbać, bo taki dała nam natura :D
 

barbarah

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
pszczyna
Heh zauważyłam, że mężczyźni piszą tutaj że "grube" nie są ładne, a dziewczyny że są.
Dla mnie nie ma to w ogóle znaczenia czy ktoś jest gruby:) Wracając, do dziewczyn znam kilka bardzo ładnych dziewczyn z ciałkiem, które mają ogromne wzięcie u facetów. A ich powodzenie zależy od tego jak się czują w swoim ciele :)
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Ja jestem kobitką i mimo ze sama wolę być jednak szczupła, to czasami naprawdę widuję dziewczyny większe i naprawde slicze. Moim zdaniem dochodzi tutaj tez kwestia ubioru i charakteru :) jak dziewczyna jest ubrana stylowo i ciekawie to nieraz mimo wieklszej tuszy potrafi zwrócic uwage facetów nie gorzej niż jakaś chudzina :p
 

justaaxd

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Może być pociągająca i piękna.
Zgadzam się z wami że więcej ciałka to nic złego ;)
 

jasmnia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Powiem tak:
Mam 165 cm wzrostu i ważę 100 kg.

Czytam wasze opinie i przy niektórych mnie zatyka.

- dziewczyny, piszecie, że grube też mogą być seksowne, ale czy kiedykolwiek widziałyście grubą kobietę nago?? (Nie mam tu na myśli wyretuszowanych lasek z magazynów)
- mówicie też, że jak się duża dziewczyna ładnie ubierze to wygląda super, ślicznie, sexy, atrakcyjnie itp., czy kiedykolwiek patrzyłyście na rozmiary w sklepie większe niż 42? Oczywiście, że nie, bo ich nie ma, a jak są to są naprawdę drogie (ja żeby kupić sobie spodnie muszę łazić po wszystkich sklepach w Warszawie i wydać min.130 zł). Pewnie mi powiecie, że są przecież sklepy dla "puszystych", są co prawda, ale ja mając 20 lat ubrań tam nie znajdę, bo wszystkie są robione dla kobiet po 40, i są to często namioty bez fasonu i stylu.
- ludzie mówicie, że ważna jest pewność siebie, ale wiecie jak trudno ją mieć, kiedy się słyszy na ulicy (czy w autobusie, jak ja kiedyś miałam) wyzwiska w twoją stronę dotyczącą twojej wagi i wyglądu? Ludzie patrzą na wygląd, jest to naturalna sprawa i nikogo o to nie obwiniam, ale nawet rozmowa na imprezie, czy w grupie nowych ludzi dla nas jest znacznie trudniejsza niż dla osób szczupłych i ładnych, bo w dużej grupie dobiera się rozmówców na podstawie ich wyglądu, żeby z kimś porozmawiać musimy włożyć w to więcej wysiłku niż Wy.
- jeśli chodzi o kwestię odchudzania, to gadanie, że WYSTARCZY się wziąć za siebie, nic nie daje, jeśli się nie przeżyło całego procesu odchudzania, a coś takiego piszą osoby, które musiały/chciały zrzucić do 10 kg, a nie 40. Otyłość jak anoreksja to choroba i uzależnienie, tak jak alkoholizm, narkomania, czy papierosy. Jednak z otyłością trudniej walczyć, bo nie możesz do końca życia zrezygnować całkowicie z jedzenia.
- piszecie, że są faceci, którzy lubią/wolą grube dziewczyny, nie wiem czy tacy istnieją, ja osobiście się z takimi nie spotkałam. Spotkałam kilku takich dla których waga nie miała większego znaczenia, i takich ludzi szanuję, takich słucham a nie kolesi którzy wyśmiewają mnie na ulicy lub piszą, że nasze rozstępy i grube stopy ich obrzydzają. Mnie obrzydzają wasze zapryszczone twarze, ale jakoś nie śmieję się z was na ulicy.
 
Do góry