Recent Content by luomo

 1. L

  Gdzie nocować w Krakowie

  ja mam sprawdzony hotel Best Western Galicya, idealny i dla wyjazdów służbowych i takich prywatnych. Najbadziej do tego miejsca przekonuje mnie i lokalizacja. Bo trochę na uboczu ale też to, że świetnie skomunikowana i jak się chce gdzieś dojechać nie ma z tym żadnego problemu.
 2. L

  Książki, które trzeba przeczytać

  o widzę tutaj sporo świetnych propozycji książek, które warto przeczytać. Ja od siebie mogę polecić za drzwiami pałacu, niezwykła historia, którą opisuje Cay Garcia. Można dzięki niej poznać, jak wygląda życie saudyjskiej księżniczki. Mnie ta książka bardzo się podoba.
 3. L

  Książki historyczne

  Polecam przeczytać książkę Patryka Pleskota Zabić. Mordy polityczne PRL. Na mnie zrobiła ona niesamowite wrażenie, nie mogę przestać o niej myśleć.
 4. L

  Osłabienie organizmu

  dieta i styl życia na pewno mają bardzo duży wpływ na to, jak się czujemy. U mnie też do złego samopoczucia przyczynił się stres. Ale na szczęście dzięki temu, że zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam nawyki żywieniowe i zaczęłam stosować kąpiele solankowe czuję się znacznie lepiej.
 5. L

  Ulubione wydawnictwo

  ja lubię znak, bo wydają książki moich ulubionych autorów. Niedawno się dowiedziałam, że w końcu, po kilku miesiącach czekania będę mogła przeczytać Fynf und cfancyś Michała Witkowskiego.
 6. L

  Dentysta Kraków

  Jestem zachwycona nową siedzibą Galerii Uśmiechu. W ogóle się nie czuje, że jest się u dentysty. Ale poza nowym miejscem nic się nie zmieniło, nadal wysoka jakość leczenia, nadal uśmiechnięte panie na recepcji.
 7. L

  Praca za granicą

  to, że jest sporo agencji to mnie akurat cieszy, mamy więcej możliwości wyboru. Tylko wiadomo, że jak się szuka pracy za granicą lepiej jest wszystko dokładnie sprawdzić. Poza tym jeśli chodzi o ciekawe oferty i możliwości wyjazdu mnie bardzo ciekawi ta firma http://www.eurohunters.com/, która...
 8. L

  Język włoski

  to prawda język włoski jest piękny, nie wiem czy prosty, bo każdy inaczej, w innym tempie się go uczy. Ale wyjazdy zagraniczne są bardzo dobrym rozwiązaniem na szybką naukę języka. Glossa ma świetne kursy, można, żeby się uczyć pojechać do Włoch. Super sprawa uczyć się Włoskiego we Włoszech.
 9. L

  Książki przesiąknięte seksem..

  a ja od siebie mogę polecić książkę Anny Todd After, świetnie napisana, super się ją czyta, bardzo mocno wciąga. Nie można się wprost od niej oderwać. Bardzo ciekawa historia, tez o trudnej miłości, ale też wszystkie opisy seksu są rewelacyjne.
 10. L

  Książki, które trzeba przeczytać

  albo ciekawą historię, trochę taką niespodziewaną, o której opowiada książka Pierwszy Telefon z nieba M. Alboma. Bardzo dobrze mi się ją czytało.
 11. L

  Kobieca literatura

  i też książkę Pierwszy telefon z nieba. Zaskakująca, wciągająca, ale też z tych powieści, które mówią o tęsknocie, ale też dają nadzieję.
 12. L

  solarium na blizny po trądziku

  nie wiem, czy to jest dobry pomysł, może się zdarzyć, że zostaną Ci bardziej poważne blizny. Jeśli chodzi o sposoby na to, jak sobie z nimi radzić tutaj http://kobieta.dziennik.pl/piekna-i-zdrowa/artykuly/473164,jak-usunac-blizny-zabiegi-usuwania-blizn.htmlznajdziesz bardzo ciekawy tekst na ten...
 13. L

  Książki o miłości z nutką namiętności

  jak lubisz książki o miłości to myślę, że ci się spodoba książka "list" Evansa. Mnie wzruszyła opowieść o trudach życia, kiedy miłość wystawiona jest na próbę.
 14. L

  Książki o miłosci dla nastolatków

  mnie się bardzo podobała książka List Evansa. O tym, jak miłość wystawiona jest na próbę, o trudnych sytuacjach życiowych. Moim zdaniem jedna z lepszych książek, jaką miałam okazję ostatnio czytać.
 15. L

  Gdzie Na Ferie Zimowe :)

  ja tak trochę nietypowo, bo będę omijać zimowe szaleństwo i narty i wybieram się na kilka dni do Krakowa. Tutaj http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/mam zarezerwowany pokój do wszystkich atrakcji miasta będę mieć rzut beretem. Już się nie mogę doczekać wolnego.
Do góry