Książki przesiąknięte seksem..

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Dzięki za propozycje. Jak skończę obecną to na pewno polecę po nią do księgarni zobaczyć co jest warta ;)
A co do dyskusji o nie czytaniu książek to bujda, może szału nie ma ale sporo ludzi czyta książki - nie ważne czy to tandetne romansidła, czy nie, ważne że od czegoś się zaczyna:)
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Przesiąknięty seksem jest na pewno poradnik "101 pozycji seksualnych..." :tongue: , zwłaszcza zdjęcia są baaardzo przesiaknięte, ale tez i bardzo ładne :)
Jest w sprzedaży od niedawna, ale można go też wygrac w konkursie
 

anaximander

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
31
Punkty reakcji
4
Nieco nietypowa, ale wyjątkowo przesiąknięta seksem jest książka Raz w roku w Skiroławkach Nienackiego. Tak, tego od Pana Samochodzika :p Warto przeczytać, choćby ze względu na specyficzny humor.
 

sandrablue

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Osobiście polecam książkę o tematyce erotycznej Moniki Nowickiej " Piąta fala pożądania". Poprzez szczegółowe i dość pikantne opisy wprowadza czytelnika w świat erotyki, pobudza jego zmysły oraz pomaga odkryć w sobie własny potencjał seksualny. Może być inspiracją dla wielu osób lubiących nowe wyzwania i przygody jak również może pomóc wnieść odrobinę świeżości i pikanterii do związków które popadły w rutynę.
 

majocha

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Oczywiście ostatni hit "50 twarzy Greya" i kolejne tego części. Wpadła mi przypadkiem w oko, próbowałam podejść do niej kilka razy, a gdy w końcu udało się wciągnęła. Kolejne części są równie dobre i jeśli ktoś lubi erotyczną tematykę to na pewno nie przejdzie obok obojętnie.
 

sisi122

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
hejka
ja ostatnio przeczytałam książke która byla w 100% przesiąknieta seksem!!



Jest to książka Moniki Nowickiej „Piąta fala pożądania” .Pierwszy raz książka wywołała u mnie tyle emocji! Jest to niezwykle erotyczna książka. Opowiada o przygodach i fantazjach erotycznych zarówno kobiet jak i mężczyzn. Park, sanatorium, dom, las , namiot? Każde miejsce jest dobre ma rozładowanie fali pożądania. Bohaterki i bohaterzy książki pochodzą z różnych miejsc, są w różnym wieku, mają różne podglądy, cele, marzenia, łączy ich jedno: seks. Każdy przeżywa niezwykle erotyczne przygody od których nie mogłam się oderwać i czytałam je z wypiekami na twarzy. Książka jest erotyczna lecz nie wulgarna. To klucz to odkrycia swoich ukrytych pragnień seksualnych. Polecam ją wszystkim, kobietom i mężczyznom powyżej 18 roku życia, którzy chcą oderwać się od szarej codzienności i dodać swemu życiu pikantnego smaczku ;).
 

agus33

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Również polecam książkę "Piąta fala pożądania" jest naprawdę bardzo erotyczna. Pozwala się czytelnikowi zagłębic jakby w ciało bohaterek i razem z nimi przeżywać miłosne uniesienia. Jest przesiąknięta pięknymi scenami erotycznymi, które pobudzają zmysły i fantazję. Myżlę, że może być świetnym dodatkiem w sypialni do wspólnego poznawania siebie i odkrywania wzajemnych pragnień i potrzeb. Na własnym przykładzie moge powiedzieć, że u mnie się to sprawdziło, myślę, że dopiero teraz z mężem tak naprawdę siebie poznajemy.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a ja od siebie mogę polecić książkę Anny Todd After, świetnie napisana, super się ją czyta, bardzo mocno wciąga. Nie można się wprost od niej oderwać. Bardzo ciekawa historia, tez o trudnej miłości, ale też wszystkie opisy seksu są rewelacyjne.
 
Do góry