Osłabienie organizmu

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
dieta i styl życia na pewno mają bardzo duży wpływ na to, jak się czujemy. U mnie też do złego samopoczucia przyczynił się stres. Ale na szczęście dzięki temu, że zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam nawyki żywieniowe i zaczęłam stosować kąpiele solankowe czuję się znacznie lepiej.
 
B

blondyneczka83

Guest
Ja mam tak od kilku dni. Dziś jeszcze wieje halny, pada śnieg z deszczem, ogólnie jest okropnie. W pracy myślałam, że zasnę pomimo wypitych 3 kaw :p Może warto suplementować magnez? Może witaminę D3, czyli witaminę słońca? A może tran wystarczy? Sama poszukuję odpowiedzi i porad, jak przetrwać ten szary okres.
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
Raczej do lekarza idź niech ci zleci badania krwi. Jak wszystko będzie ok to wspomagaj się np pokrzywą i dziką róża.
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Porządnego kopa dają zastrzyki z witaminą B. Są bolesne, ale przynoszą szybkie rezultaty i wzmacniają organizm. Ja zazwyczaj raz w roku proszę lekarza o wypisanie recepty na 10-15 zastrzyków :) Tran owszem wzmacnia organizm, ale chyba nie o takie wzmocnienie tutaj chodzi. Olej z wiesiołka posiada właściwości prozdrowotne i jest naturalny, warto wypróbować.
 
Do góry