Gdzie Na Ferie Zimowe :)

J

jadwinia

Guest
Fajnie to wygląda :) na zimę mogę też polecić hotel i spa - Głęboczek. Można pojeździć na nartach oraz uprawiać inne sporty zimowe, jakie oferuje pojezierze brodnickie. Poza tym można się zrelaksować korzystając z zabiegów opartych na winoterapii :D
 
E

Ejan87

Guest
Domek Babci Gieni - muszę to sobie zapisać, a w Głęboczku owszem można nie tylko leżeć i ładnie pachnieć :D ale i dbać o swoją kondycję, ćwiczyć na świeżym powietrzu, a po tym oddać się w ręce specjalistów :D
 

Rustyfka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Z dzieciakami najlepiej wybrać się w góry na jakiś fajny obóz z dużą ilością atrakcji. Dzieciaki uwielbiają takie wypady, a i rodzice też przy okazji spędzają ten czas super. Fajne oferty mają na stronie naferie.pl, za taką cenę to ciężko samemu coś zorganizować, a w grupie to zawsze raźniej.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
My z mężem właśnie wróciliśmy z Międzyzdrojów.
Początkowo planowaliśmy wyjazd do Zakopanego ale przeraziły nas nieco pogodowe rewelacje, które tam się odbywały i bardzo dobrze, że zmieniliśmy kierunek ponieważ mieliśmy udany wyjazd ;)
Nie byłam trochę przekonana do wakacji nad morzem w zimie ale wbrew pozorom spędziliśmy świetny czas.
Międzyzdroje nie zamierają nawet zimą - cały czas toczy się tam życie.
Mieszkanie również mieliśmy fajne - wynajęliśmy je w sumie dwa dni przed wyjazdem ale mieliśmy szczęście ponieważ warunki były bardzo dobrze. Fajne, nowe meble, duże wygodne łóżko oraz aneks kuchenny (nie byliśmy cały czas uzależnieni od jedzenia na zewnątrz)... Znaleźliśmy je na BalticHome.pl - można tam sobie zarezerwować noclegi w Świnoujściu i w Międzyzdrojach. Myślę, że skorzystamy jeszcze kiedyś ponownie ponieważ wygoda bardzo dobra, jest to o wiele lepsze niż wynajęcie noclegu w hotelu. No i tańsze ;)
Był również internet bezprzewodowy co dla takiego maniaka komputerowego jak ja ma duże znaczenie.
Szkoda tylko, że trzeba było wpłacić kaucję ale taki już urok wynajmowania mieszkań.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja kiedy mogę to jeżdżę do Białki Tatrzańskiej, jest mniej oblegana przez turystów a jest pięknie
 

Podroze po Polsce

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
a widzieliście ofertę bajkowego zakątka na Mazurach
- mieliśmy jechać na ferie do szklarskiej ,ale nie ma niestety śniegu i podobno nie bedzie - zima na mazurach może być bardzo ciekawa - jakie są wasze doświadczenia - śnieg w sumie nie jest taki niezbędny, atrakcji w tym bajkowym jest całkiem sporo.
 

pomocna_dlon1976

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli macie dzieci i chcecie je posłać na obóz narciarski lub obóz snowboardowy to zajrzyjcie na ofertę Biura turystycznego Piotrek-tour z Wrocławia. Na stronie mają galerię zdjęć, dzięki której przekonacie się jak zajmują się dzieciakami na stoku i czasie wolnym.
 

kofi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja bardzo bym chciała wybrać się z rodziną na narty. My z mężem już trochę jeździmy, ale dzieci nie i nie wiemy czy jechać w Polskie góry, czy może za granicę.
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Jak rodzinnie, z dziećmi to ja najlepiej wspominam wyjazd na narty z biurem bfc dwa lata temu do Włoch, w Dolomity. Przede wszystkim zadbano o dzieci – były animacje i instruktorzy, którzy w małych grupach powoli uczyli jeżdżenia, ale i upadania i wstawania . Dorośli wieczorem mieli do dyspozycji SPA i okolice.
 

numi

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
W ferie zimowe to najlepiej w góry na narty! Super klimat, piękne widoki. Fajna opcja aktywności fizycznej :) Słyszałam, że bfc oferuje wyjazdy we włoskie Dolomity. Moja siostra była dwa lata temu na wyjeździe organizowanym właśnie przez tę firmę i bardzo chwaliła, że profesjonalni i solidni. W ferie firma organizuje wyjazdy rodzinne, więc dla mnie super opcja.
 

rozowaewa

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
my w tym roku chcemy w góry nasze polskie, chcę nauczyć się jazdy na desce snowboardowej

pozjedzałabym na Nosalu, Polanie Szymoszkowej

tu jest fajna oferta kochamwakacje pl/obozy/zakopane-rlax-fun-snowboard,opis,581
 
N

nianiaSweet

Guest
rzeczywiście fajna propozycja na wyjazd w góry, najważniejsze jest to aby wypoczynek był aktywny.
 

rozowaewa

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
nianiaSweet napisał:
rzeczywiście fajna propozycja na wyjazd w góry, najważniejsze jest to aby wypoczynek był aktywny.
o to chodzi, zeby mieć wczasy pełne atrakcji, pełnych pieknych wspomnień, niezapomnianych chwil. Na tym to polega, a nie jak nie raz wyjedziesz z jakims biurem krzak i tylko człowiek denerwuje się, że nie spełnione są wymogi które były w ofercie :)
 

Seniora

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
numi napisał:
W ferie zimowe to najlepiej w góry na narty! Super klimat, piękne widoki. Fajna opcja aktywności fizycznej :) Słyszałam, że bfc oferuje wyjazdy we włoskie Dolomity. Moja siostra była dwa lata temu na wyjeździe organizowanym właśnie przez tę firmę i bardzo chwaliła, że profesjonalni i solidni. W ferie firma organizuje wyjazdy rodzinne, więc dla mnie super opcja.
Od lat jeżdżę z bfc na narty i niezależnie od tego czego oczekujesz na pewno znajdziesz coś dla siebie. Znajomi jeżdżą z dziećmi i też chwalą.
 

kerinia

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
numi napisał:
W ferie zimowe to najlepiej w góry na narty! Super klimat, piękne widoki. Fajna opcja aktywności fizycznej :) Słyszałam, że bfc oferuje wyjazdy we włoskie Dolomity. Moja siostra była dwa lata temu na wyjeździe organizowanym właśnie przez tę firmę i bardzo chwaliła, że profesjonalni i solidni. W ferie firma organizuje wyjazdy rodzinne, więc dla mnie super opcja.
ja też byłam z dziecmi z bfc w dolomitach rok temu , fajnie wszystko zorganizowane:)
 
N

nianiaSweet

Guest
rozowaewa napisał:
rzeczywiście fajna propozycja na wyjazd w góry, najważniejsze jest to aby wypoczynek był aktywny.
o to chodzi, zeby mieć wczasy pełne atrakcji, pełnych pieknych wspomnień, niezapomnianych chwil. Na tym to polega, a nie jak nie raz wyjedziesz z jakims biurem krzak i tylko człowiek denerwuje się, że nie spełnione są wymogi które były w ofercie :)
no niestety czasami biura podróży oferują sporo atrakcji a jak dojdzie co do czego okazuje się że nici z obietnic, dlatego tak ważne jest żeby wyjeżdżając ze sprawdzonymi biurami podróży, które są obecne na rynku od wielu lat.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja tak trochę nietypowo, bo będę omijać zimowe szaleństwo i narty i wybieram się na kilka dni do Krakowa. Tutaj http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/mam zarezerwowany pokój do wszystkich atrakcji miasta będę mieć rzut beretem. Już się nie mogę doczekać wolnego.
 

nonszalancja

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
w góry to spoko pod warunkiem, że jest śnieg. Też myślałam o Krakowie, piękne miasto, zawsze jest co robić. No i ten hotel Old Town super, byłam w nim dwa razy i zawsze miło spędziłam czas.
 
S

szyszana

Guest
Wszystko w istocie zależy od tego, jaki posiadacie budżet. Góry są jedynym słusznym wyborem zimą - możecie nauczyć dzieci jazdy na nartach. To fajny sport, tylko trochę niebezpieczny. Pamiętajcie jednak o ubezpieczeniu. Koszty ewentualnych wypadków w górach są kosmicznie wysokie, a to Was przynajmniej przed nimi zabezpieczy.
 
Do góry