Tabletki Regulon!

justyska2809

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny mam pytanie juz trzeci tydzien zaczynam brac tabletki Regulon i ciagle mam okres i nie widac jego konca czy jakas z was miala cos podobnego nie wiem co robic czy przestac brac czy czekac do konca jak ktos wie prosze o rade
Pozdrawiam:)
 

Attachments

  • biedronka.jpg
    biedronka.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 48

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Wiem że znajoma miała "okres" praktycznie cały miesiac przez 1 opakowanie.Pozniej przeszlo.
 

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Tak, na poczatku tak może byc i nie ma się czym martwić. Nie przerywaj brania. Wszystko się ureguluje:)
 
B

Blancaaa

Guest
jezeli w 4 mies bedziesz miala krwawienie udaj sie do ginekologa, jak sie nie skonczy krwawienie to Twoj org nie zaakceptował tabletek tego typu i udasz sie do ginekologa. krwawienie przy braniu tabletek moze wystapic do 3 mies wiec jeszcze troszke poczekac. To sa hormony i jak wiadomo org na wieksza dawke wariuje.
 

justyska2809

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
ale czy podczas brania tych tabletek krwawienie jest takie samo jak na poczatku okresu na dodatek boli mnie brzuch jakis czas po wzieciu tabletki czy to normalne??boje sie ze moze byc cos nie tak.a na dodatek moje lekarka mi nic na ten temat nie powiedziala ani na wizycie ani przez tel co mam robic bo juz niewiem sama :(
 

Attachments

  • Getaway.jpg
    Getaway.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 26
B

Blancaaa

Guest
brzuch Cie nie powinien bolec a nie powinnas mies krwawienia tylko lekkie plamienie. powinnas udac sie do ginekologa, poniewaz bardzo mozliwe ze twoj org ich nie zaakceptowal
 

Lejdi

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
brzuch Cie nie powinien bolec a nie powinnas mies krwawienia tylko lekkie plamienie. powinnas udac sie do ginekologa, poniewaz bardzo mozliwe ze twoj org ich nie zaakceptowal
Witajcie, właśnie będę zaczynać brać tabletki regulon, czytałam wypowiedzi ale nadal mam wątpliwości.. czy one naprawdę działają już po pierwszym dniu przyjmowania??? proszę o odpowiedź, z góry dzieki ;)
 
B

Blancaaa

Guest
jezeli wezmiesz tabletke 1 dnia krwawienia to zabezpieczenie bedzie od 1 dnia przymowania.ale ja radze swoim pacjentkom aby 7 dni dodatkowo sie zabezpieczały
 

Lejdi

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dziekuje :) bo jak czytałam to właśnie różnie pisało, raz że od pierwszego dnia, raz że po 7 dniach a gdzieś nawet że po miesiącu dopiero.
 

justyska2809

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
czesc jestem w tygodniowej przerwie brania tabletek regulon ale okres wciaz mam postanowilismy z moim chlopakiem ze zaczne brac drugie opakowanie i jak mi sie okres nie skonczy to pojdziemy do lekarza jak myslicie ile moze trwac okres w tygodniowej przerwie i jezeli bede chciala inne tabletki to jakie byscie mi proponowaly najlepiej bo my zastanawialismy sie nad Harmonetem prosze pomozcie bo niewiem co mam dalej robic :(
 

Attachments

  • 254.bmp
    48,1 KB · Wyświetleń: 70
B

Blancaaa

Guest
tabletek sama nie mozesz zaproponowac ginekologowi poniewaz on wie najlepiej jakie mozesz przyjac... poczekaj az sie skonczy opkres moze trwac maks 9 dni, wiec jak sie nie skonczy to twoj organizm ich nie zaakceptował
 

justyska2809

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
tylko jest jeden maly problem ja mam okres od 19 marca i konca nie widac i dlatego niewiem co robic bo to jest strasznie meczace :( chcialabym zeby to sie wreszcie skonczylo jutro mam wziasc nastepne opakowanie i obawiam sie ze ten okres bede miec i miec :(
 
B

Blancaaa

Guest
ile czasu bierzesz tabletki?? jezeli to było twoje 1 opakowanie to moze plamienie krwawienie utrzymywac sie do 3 mies. a jezeli bierzesz tabletki wiecej niz 4 mies to cos jest nie tak i twoj org nie zaakceptował tych tabletek wiec bedziesz musiałą udac sie do ginekologa
 

agaaaaa19

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
mam pytanie. czy mozna wziąć pierwsza tabletke drugiego dnia oksesu?? wczesniej nigdy nie bralam i to będzie moje pierwsze opakowanie.
 
B

Blancaaa

Guest
mozesz ale zabezpieczaj sie 7 dni dodatkowa metoda antykoncepcji
 

agaaaaa19

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
czyli tabletki bedą działaly?? po tych 7 dniach można sie kochać bez dodatkowego zabezpieczenia?? czy jest ryzyko ze tabletki nie dzialaja? biore juz drugi dzien regulon i nie mam zadnych dolegliwosci. czy to znaczy ze mam dobrze dopasowane tabletki, czy wręcz przeciwnie?
 
B

Blancaaa

Guest
bedziesz zabezpieczona ale czy na 99% nie wiem ciezko cos stwierdzic, raczej antykoncepcja bedzie zachowana, po 2 dniach jeszcze nie wiadomo czy twoj organizm je zaakceptowal i czy sa dopasowane zobaczysz jak sie czujesz po miesiacu brania tabletek
 

agaaaaa19

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
czy normalne jest to ze po dwoch dniach skonczyl mi sie okres?? jeszcze nigdy nie mialam tak krótko.... czy to przez tabletki??
 
B

Blancaaa

Guest
tak przy braniu tabletek moze byc wiec nie ma sie czym przejmowac
 

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja na poczatku brania Regulonu miałam tez dość dziwny okres. Najpier bardzo obfity i trwał z osiem dni, a nastepny juz bardzo krótki (2-3 dni. nie pamietam dokładnie). W każdym razie po 3 opakowaniu już się uregulowało i teraz trwa 5 dni i jest mało obfity.
 
Do góry