Tabletki Regulon!

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
elcia nie pisz "post pod postem" tylko edytuj swoje tematy !
 

basiorek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witajcie :)
Mam problem- biorę trzecie opakowanie regulonu, dzis wezme 11 tabletke. Do tej pory nie mialam zadnych problemow. Czulam sie swietnie. W polowie drugiego opakowania wystapilo dziwne krwawienie i do konca cyklu plamilam. Jednak lekarz uspokoil mnie, ze to normalne. Jednak od poczatku obecnego opakowania zaczely sie dziac dziwne rzeczy. Jestem okropnie zmeczona, poprostu zasypiam na stojaco, odczuwam bardzo silne i praktycznie stale uczucie glodu, a po posilku bole zoladka. I cos co mnie najbardziej martwi- moje piersi sa nabrzmiale do granic mozliwosci i bolesne. Czasem rowniez odczuwam bole w podbrzuszu. Czy wiecie moze co to znaczy? Nachodza mnie rowniez mysli o ciazy, ale to raczej niemozliwe, bo musialabym byc w pierwszym tygodniu ( jesli w ogole ;) ).
Bardzo prosze o odpowiedz
pozdrawiam
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Może warto iść do lekarza i porozmawiać o zmianie tabletek, każda dziewczyna reaguje inaczej na dane tabletki więc idź do lekarza i powiedz, ze sie źle czujesz po tych i wspomnij o bólach żołądka, jeżeli jest wrażliwy to możesz mieć problemy po kazdych tabletkach, ale warto porozmawiać z lekarzem może jest z tego jakies wyjście.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Mnie tez często bolał żołądek po uzyciu tabletki ale lekarz powiedział mi że może to byc przyczyną że przed zażyciem tabletki REGULON powinno sie coś zjeść. A ja kolację jadłam zawsze wcześniej i teraz już pozbyłam sie tego problemu.
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Przeważnie sie tabletek nie je na pusty żołądek.
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
moze powinnas zmienic tabletki... na mnie tez regulon dzialal dziwnie...
mialam podobne "skutki uboczne" do twoich... ja do tego jeszcze przytylam...
i tez mi sie to nasilalo podczas brania 3 opakowania... idz do lekarza i powiedz co sie dzieje.
 

basiorek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
hmmm...
a dziś wszystko przeszło...
już nic z tego nie rozumiem...
zmieniać czy poczekać i zobaczyć co będzie przy następnym opakowaniu?
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No jezeli przeszlo to poczekaj, ogranizmowi tez trzeba dac troche czasu, przewaznie ok 3 m-cy na przyzwyczajenie sie do tych tabsów... ale jezeli znowu bedziesz sie źle czuc to smigaj od razu do lekarza powiedz o co chodzi i moze zaproponuje inne.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Dziewczyny ja mam takie pytanko czy stosowanie magnezu w tabletkach obniży działanie tabletek antykoncepcyjnych Regulon ??
Z tego co wiem to on uspokaja a na ulotce pisze, że przy stosowaniu leków uspokajających może dojśc do antykoncepcji.
Jeśtem ciekawa czy tak też będzie działał magnez.
Proszę o odpowiedź. ;)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Magnez nie wpływa na wchłanianie tabletek. Możesz go zażywać.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Dziekuję a.n.i.a tylko właśnie się wystraszyłam ponieważ przeczytałam że magnez jest środkiem uspokajającym.
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Na pewno dziurawiec obniża wchłanianie tabletek, ale magnez to nie, ja go zażywałam ;)
 

slodziuutkaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny. Zostały mi dwa pełne nie otwarte opakowania REGULONU, niestety musiałam przestac go przyjmowac. CHetnie go odsprzedam. Cena do uzgodnienia, jeśli, któras jest zainteresowana to piszcie : kaka_86@o2.pl Zostało też 10 tabletek, w otwartym opakowaniu, które moge dodać gratis. Moze jeszcze dodam, ze jestem z Krakowa Pozdrawiam
 

buziak77

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja uzywam Regulonu ....
wydaje mi sie ze mam po nim wiekszy problem z żołądkiem (nadwrazliwy teraz jest, boli czesto, czeste wzdecia :p)
pozatym jak zaczelam go brac to zwiekszyla mi sie odczuwana sennosc ... teraz nie wiem czy juz sie przyzwyczailam czy nie... juz nie umiem tego obiektywnie stwierdzic
Plamienia tez mialam na poczatku, jakos dlugo ... chyba nawet przez 3 miesiace mi sie pojawialy ... ale juz nie pamietam;)
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Bardzo wazne pytaniee dotyczace tabletek regulon.
Nie wiem co robić ponieważ dzisiaj sie zatrułam wymiotuje mnie i mam biegunke o godz. 20 wzięłam 6 tabletke regulonu a 30 min. Po tym już niestety ja chyba wydalilm( biegunka).
Nie wiem co mam teraz zrobic czy zarzyc nastepna tabletke czy nie robic przerwy miedzy opakowaniami.
prosze o szybka rade. Na oulotce nic o tym nie pisze. Sa tylko zamieszczone informacje co do nie wziecie tabletki(zapomnienia).


Co do mojego pytania. To nie wiem czy słusznie mi na nie odpowiedział lekarz.
Ale kazał przyjac tabletke własnie przed chwila ja wziełam i kazał zabezpieczac sie dodatkowo w tym cyklu oraz ze moga wystapić plamienia. czyli wynika z tego ze dzisiaj o 20 mam wziąść kalejna tabletke.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
CZytłam o tych tabletkach , mam ksiazeczke , sa bardzo dobre na cere i raczej sa przeznaczone do poprawy cery :]
 

agunia13

Zbanowany
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
42
CZytłam o tych tabletkach , mam ksiazeczke , sa bardzo dobre na cere i raczej sa przeznaczone do poprawy cery :]


Na poprawę cery to bardziej Diana, a regulon to przede wszystkim lek antykoncepcyjny, ale jak każdy naszpikowany hormonami na pewno ma wpływ na wygląd.
 

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Długo miałam problem z dobraniem odpowiednich tabletek. Cały czas jakieś skutki uboczne. Na szczęście teraz juz jest w porządku. Lekarz zapisał mi regulon. I wreszcie czuje się dobrze. Najlepsze to chyba to, że nie spadło mi libido, nie mam migren ani żadnych kłopotów z żołądkiem. No i cera super!! :) Szkoda tylko, że tak długo to trwało , tj. dobieranie tych tabletek (ponad rok). Byłam jak królik doświadczalny ;)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Malwina S. a jakie brałaś wcześniej i jakie miałaś skutki uboczne? bo wybieram sie po tabletki i juz swiruje bo boje sie skutkow ubocznych :(
 
Do góry