Tabletki Regulon!

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Zanim lekarz przepisał mi Regulon mialam robione badania. I może dzięki temu tak dobrze dopasował mi tabletki. Nie mam skutków ubocznych i ogólnie bardzo dobrze się czuję. Także myslę, że badania przed rozpoczęciem brania tabletek są jak najbardziej wskazane, a jeśli lekarz ich nie zleci, to same powinnyśmy się o nie upomnieć.
 
B

Blancaaa

Guest
Malwina S. to jest prawda dzieki badaniom mozna dobrac takie tabletki aby nie bylo skutkow ubocznych i chawala twojemu ginekologowi ze zrobil Ci badania
 

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Pierwsze 2-3 opakowania mogą przynosić różne niespodzianki typu plamienia, dłuższy okres itp. więc nie ma się czym martwić na razie.
 

paprotka86

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wrocław :)
co mam zrobić??? 7 dni miedzy opakowaniami mija mi w środe i w czwartek powinnam wziąć pierwszą tabletkę.. i zapomniałam!!! co teraz???
w dodatku dzisiaj święto i nie mam gdzie kupić !! a ja oczywiście zamiast iść do apteki wcześniej to na ostatnią chile bym chciała!!
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
teraz nic nie mozesz zrobic musisz isc do ginekologa i poczekac na miesiaczke i zaczac od nowa opakowanie tabletek
 

etubka

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
hm.. a czy w 2 dniu 7-dniowej przerwy można się kochać bez dodatkowego zabezpieczenia? proszę o odpowiedź
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
jezeli przyjelo sie wszystkie tabletki z blistra, nie przyjmowano antybiotykow ani dziurawca, nie wystapily wymoty i biegunka ktore mogly spowodowac nie wchloniecie sie hormonu to w 7-dniowej przerwie jestes zabezpieczona :)
 

Calina89

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolskie
Mam pytanie do dziewczyn, które przyjmują Regulon. Mianowicie, niedługo mam zacząć przyjmować te tabsy i jak zobaczyłam to opakowanie, to kompletnie zgłupiałam...

Oznaczenia są strasznie niejednoznaczne!
Którą tabletkę powinnam wziać jako pierwszą?

Moja ginekolog, dała mi do tego regulonu takie etui z Novynette - bo akurat z regulonu sie jej skonczyly i powiedziała, ze są tak samo rozmieszczone...

Ale patrząc na oznakowanie na blistrze a na etui - troche sie to różni... :(
Powiedziała, że jeśli wypadnie pierwszy dzień okresu w czwartek - mam wziąć tabletkę czwartą - podpisaną jako czwartek <blister w etui>.
Znowu na forach wyczytałam, że niektóre dziewczyny przyjmowały tabletke z nr 1 - która nie ma wpisanego dnia tygodnia <bez etui>

Nie wiem, co robić?!

Pomożecie? :)
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Calina89 musisz sama zdecydować czy będziesz patrzyła na oznaczenia na blistrze czy na etui. Ja radzę brać pod uwagę blister czyli jak masz tam ponumerowane tabletki po kolei to zaczynasz od 1, później 2,3,4 itd aż do końca blistra
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Calina89 przyjmuj tabletki tak jak jest ci wygodnie. Regulon sa tabletkami 1fazowymi wiec wszystkie tabletki maja jednakowy sklad i nie wazne ktora pierwsza wezmiesz, pamietaj tylko aby tabletki brac codziennie i o nich nie zapominac :)
 

ryjek225

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
odstawiłam tabletki na 3 miesiące, teraz chce znowu je brac ale czekam za okresem i wszystko było by proste gdyby nie to że mój chłopak wraca z zagranicy za 14 dni i chciałam sie zapytać czy orientujecie sie Panie po ilu tabletkach/ dniach regulon ma pełna działanie antykoncepcyjne(wcześniej brałam tabletki przez ok.2 lata, a w ciąży też nie jestem bo z nikim nie współżyłam)
 
Do góry