Tabletki Regulon!

eta

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
KrakóW --> eNHa
jest to zel nawilzajacy dla was.... przed stosuniek tzn na gre wstepna juz mozna... sie smarowac... koszt okolo 17 zl :) naprawde pomaga :)
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Eta ale wyczytałam w internecie, że ten żel nanosi sie na prezerwatywę. A jesli stosuje tabletki to prezerwatywa nie będzie mi potrzebna przecież .??
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Czyli można nanosić ale nie koniecznie trzeba. Ja biorę tabletki a prezerwatywy nie chcę używać bo wydaje mi się, że tabletki wystarczą.
 

eta

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
KrakóW --> eNHa
jesli je dobrze zazywasz to wystarcza...
ja od 3 lat bez gumeczek sie kocham...
ale klopot suchosc wystapila w te wakacje dopiero.... i kupilismy ten zel... i naprawde fajna zabawa :) przynajmnie normalnie sie kochac mozna... a nie pospinana z bolu...
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
No zażywam zawsze o tej samej godzinie. A więc chyba dobrze.
No wiesz ale mój to miałby być pierwszy raz i dlatego tak bardzo się boję.
 

eta

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
KrakóW --> eNHa
to skad wiesz ze masz suchosc? jesli pierwszy raz to mysle ze ci to nie bedzie potrzebne.... albo kto wie... moze mniej bolec...
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
No wiem. Ponieważ nigdy jeszcze nie współżyliśmy ale jakby to powiedzieć znamy swoje ciało od wewnątrz poprzez różne miłe zabawy i właśnie ostatnio zauwazliśmy,że po tabletkach występuje suchośc w pochwie.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Dziewczyny mam takie pytanie bo naprawdę zależy mi na tym w końcu kończą się wakacje i w sobotę mamy z moim chlopakiem zaszaleć ale boję się że akurat będę miała okres i niestety znowu sie przeciągnie. Po jakim czasie od pierwszego opakowania tabletek REGULON może wystąpić okres bo nie wiem na co mam sie przygotować. Jeśli będę miała go w sobotę albo wcześniej to nici. Proszę odpiszcie jak najszybciej.
Dodam że skończyłam pierwsze opakowanie w poniedziałek.
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Okres pojawia sie po ok3-4 dniach od odstawienia tabletek, ale niektórzy dostaja później, po 36 godzinach organizm zauważa ze nie dostarczasz mu humornów i wystepuje krwawienie z odstawienia.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Ja niestety dostałam okres wczoraj i nie jestem z tego powodu zadowolona zbytnio. :( u mnie okres pojawił sie po 4 dniach.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
No niestety tak. A miało być tak pięknie. I niestety nie będzie dzisiaj.
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Bedziecie miec jeszcze niejedną okazje, ale ja bym tam nie planowała, spontaniczność też ma swoje uroki :p

Ja dostaje okres po odstawieniu tabletek zawsze we wtorek rano, a ostatnią biore w piątek. Jak w zegarku, bardzo mi sie to podoba :D
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Ja dostałam okres w 4 dniu. A jeśli chodzi o to czy ma być to planowane czy też nie to niestety nie może to wyniknąć tak samo z siebie ponieważ nie mamy zbytnio warunków do tego i dlatego musimy to wcześniej zaplanować.
Mam nadzieję że pomimo tego tak będzie dobrze. :)
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Dziewczyny czy przy drugim opakowaniu okres może jeszcze trwać tydzień ?


Dobrze kerio będę pamiętała :)
 
Do góry