Rock czy Metal?

Rock? Czy Metal?

  • Rock

    Votes: 24 70,6%
  • Metal

    Votes: 10 29,4%

  • Total voters
    34

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Zagłosowałem na rock'a. Metal? Czemu nie, ale mimo wszystko zawsze ceniłem rocka ponad metal, i to się raczej nie zmieni ;)
 

Wix

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Rock. Metalu slucham malo, same legendy. Kiedys mialem na odwrót, ale te czasy sie zmienily. Złagodniałem. :D

Btw, polecam - www.rocksite.pl ;)
 

24-24

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Rocka nie za bardzo słucham , chyba że pop-rock'a. A metal tak średnio. Jeśli już bym miał wybierać to wolę metal. :eek:k:
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
co za ironia losu... patrzcie na sygnaturę założycielki tematu :p Jak dla mnie wybór jest trudny, choć raczej skłaniam się w stronę metalu i tak też zagłosowałam.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Rock. Metal też słucham, ale rzadziej.
 

nakh

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Jak wcześniej zauważono, głupi temat. U mnie różnie, ale przeważa NWOBHM i Thrash, zatem metal górą....
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Rocka to ja raczej zbyt dużo nie słucham.Ze zwykłego rocka to chyba tylko Queen, a takto tylko Czasem punka, ale częściej Hard Rocka... No ale jak wiemy hard rock już bardziej biegnie ku metalowi, którego słucham najwięcej. Więc zaznaczyłem Metal
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ostatnio coraz częściej słucham death metalu, ale ogólnie lubię tak samo oba gatunki, w końcu od bardziej rockowych kawałków się zaczynało...
 
Do góry