Rock czy Metal?

Rock? Czy Metal?

  • Rock

    Votes: 24 70,6%
  • Metal

    Votes: 10 29,4%

  • Total voters
    34

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Oczywiście że metal. Pewnie 90% użytkowników powie tak jak ja ;). Dlaczego, mówić chyba nie muszę, kto słucha, ten doskonale wie ;).
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
no baaaaa. dla mnie metal to ulepszona baardzo forma rocka
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jedno i drugie dobre, z rocka wywodzi się metal. ale jednak metal najlepszy
dla mnie pytanie głupie. część odpowie rock, część metal. zależy kto co słucha/ kto co lubi...
co komu leży ten to lubi...
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
jedno i drugie dobre, z rocka wywodzi się metal. ale jednak metal najlepszy
dla mnie pytanie głupie. część odpowie rock, część metal. zależy kto co słucha/ kto co lubi...
co komu leży ten to lubi...

Może nie głupie, ale trudne. Bo ja lubię i rock i metal, ale nie zamierzam dokonywac wyboru, co jest lepsze. W obu przypadkach widzę same plusy.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Co lepsze Rock czy Metal ?
Moim zdaniem Rock a waszym ? :>

Heavy Metal to też rock, odmiana rocka, która się wyodrębniła. A poza tym nie wiem, czy pisząc Rock, chodzi Ci o klasycznego rocka (Queen, The Rolling Stones), czy w ogóle rocka, łącznie z jego odmianami (rock and roll, hard rock, shock rock, punk rock, blues rock, heavy metal, acid rock, itp. ), dlatego w sumie, można uznać, że pytasz, czy lepszy jest w ogóle rock, czy jedna z jego odmian - Heavy Metal.
Oczywiście moim zdaniem Heavy Metal - bo to mój ulubiony typ muzyki i pasja, w którą cały czas się zagłębiam i drążę.
Ale to nie zmienia faktu, że Heavy Metal to też Rock.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Proponowałbym autorce ankietę do tego tematu. Żadnych zbędnych opcji, jedynie Rock i Metal.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Może nie głupie, ale trudne. Bo ja lubię i rock i metal, ale nie zamierzam dokonywac wyboru, co jest lepsze. W obu przypadkach widzę same plusy.

ale to co kto bardziej woli- rock czy metal to sprawa indywidualna. i nikt nie oceni jednoznacznie czy rock czy metal lepszy. każdy będzie patrzył na sprawę subiektywnie... i przystanie przy tym co bardziej lubi
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Ja nie zaznaczę żadnej odpowiedzi. Jeszcze miesiąc temu postawiłbym na rock, jednak stopniowo zaczynam przekonywać się do coraz cięższych gatunków metalu. :klaszcz:
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
stawiam na rock!
ostatnimi czasy przede wszystkim polski rock :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A ja zaznaczyłem metal. Jako rock rozumiem rock w czystej postaci, a jako metal rozumiem heavy metal w czystej postaci, a to drugie według mnie góruje ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Metal. Przede wszystkim ma więcej energii. To o wiele ciekawszy gatunek, w dodatku obecnie nadal się rozwija i ma lepiej niż rock. Trudno już o prawdziwych, rockowych artystów. Ich świetność zakończyła się około lat 80.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Metal. Przede wszystkim ma więcej energii. To o wiele ciekawszy gatunek, w dodatku obecnie nadal się rozwija i ma lepiej niż rock. Trudno już o prawdziwych, rockowych artystów. Ich świetność zakończyła się około lat 80.
Dla mnie sprawa tak samo wygląda z metalem, więc jeśli już słucham to stawiam na dobrą, polską klasykę.
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
A ja chcę disco ślisko polo w ankiecie :(

Ha, zaznaczyłem metal, bo właśnie to katuję od paru lat bez przerwy. P:
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dla mnie sprawa tak samo wygląda z metalem, więc jeśli już słucham to stawiam na dobrą, polską klasykę.
Polskiego metalu słucham sporadycznie, ale nie pogardzę-jeśli dobry. Standardowo Vader, Behemoth. Poza tym jakiś czas temu Faust. Ze starszych klimatów próbowałem Kata, ale to nie dla mnie.
 
Do góry