Moda na totalitaryzm

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Uważam bo znam wielu. Sam nie jestem NS-em ale kontakty mam różne. No i zostają jeszcze błędy młodości. :D
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Uważam bo znam wielu. Sam nie jestem NS-em ale kontakty mam różne. No i zostają jeszcze błędy młodości. :D
Cóż, kwestia subiektywna kto jest fajny, a kto nie. Ja wolę trzymać się od takich ludzi z daleka. Są zresztą jedną z nielicznych grup ludzi, którymi gardzę za ich poglądy. No, ale temat miał być o dzieciach Guevary.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Nie tak bardzo. Niektórzy mają glany i można ich spotkać na zwarciach z tymi co maja symbole solarne.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Ty tak uważasz :)

Nie tylko out bo ja też. Damroka nie zachowuj sie jak niedorozwiniete dziecko, każdy powinien miec prawo do wyznawania swoich poglądów, a twoja gadka ze nacjonaliści to jakieś małpoludy właśnie z ciebie robi małpoluda.

Zaloze sie ze nie znasz osobiście ani jednej takiej osoby dobrze a popatrz na nasze forum jak duzo jest inteligentów z ciemnej strony mocy.

I co to damroka dla ciebie znaczy "gardze za poglądy" ? Jesteś typowym przykladem hipokryzji wśród lewusów i demokratów, albo wolnośc myślenia, wypowiadania sie albo jedyna słuszna racja - różowa.

Ja też gardze poglądami takimi jak twoje ale to nie znaczy ze bym gardził tobą gdybym miał okazje cie poznać. Mój kolega z LO był anarchistą i siedzieliśmy w jednej ławce a ja juz wtedy bylem zatwardziałym nacjonalistą. I co powiesz na to?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Damroka, nie szanujesz łysych w glanach a komunistyczne dzieciaki tak, w czym lepsze są te dzieciaki od łysych? te słuchające piosenki w której w kółko śmierć burżujom leci? temu że te dzieci ze względu na niezorganizowanie i warunki umysłowe w starciu są mniej groźne? (butelke tasakiem to i ja zaraz moge iść lać z przysłowiowum palcem w :cenzura:e) to nie powód do szacunku, ale jak Outramer powiedział do olewania. Bo to że nikogo nie leją to nie temu że nie chcą, ale temu że nie potrafią. i temu że im mamusia glanów nie chce kupić :p
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Cóż, kwestia subiektywna kto jest fajny, a kto nie. Ja wolę trzymać się od takich ludzi z daleka. Są zresztą jedną z nielicznych grup ludzi, którymi gardzę za ich poglądy. No, ale temat miał być o dzieciach Guevary.
Szanuję ich bardziej niż łysoli w glanach, z celtem wytatuowanym na łbie tak gładkim, jak pofałdowanie ich mózgów, ale mimo wszystko noszenia Che nie uważam za dobry pomysł.
Świetny przykład totalnego wypaczania rzeczywistości z powodu naoglądania się w zbyt dużej ilości tv. Nie kazdy człowiek o mocno prawicowych poglądach zasuwa z łysą czachą, celtykiem na niej i w glanach i do tego fleku. Znam kilka bardzo niepozornych osób o których gdybym dobrze nie znał to nie powiedziałbym ze mogą oni reprezentować "ciemną stronę mocy". A jesli noszenie czerwonego od krwi che jest dla ciebie mniejszym wypaczeniem to gratuluję poglądów.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Skini, mimo swoich wypaczonych poglądów potrafią myśleć w przeciwieństwie do tych cheguevarowców.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Ja nie potrafię zrozumieć tych wszystkich dzieciaków.....
Wiadomo, że w młodości popełnia się wiele błędów, ale ja jak byłem w ich wieku i w ogóle zawsze miałem zasadę, że nigdy przenigdy nie noszę emblematów, których nie znam znaczenia. Każdy powinien mieć taką zasadę.
Nie ma nic gorszego, niż nie znać znaczenia czegoś, co ma się na koszulce i innych rzeczach. Tym gorzej, jeśli jest to jakaś totalna ch.uj.nia.

Odeon - jak długo będziesz udawał, że nie widzisz ?
Komunizm to jeden z najbardziej zbrodniczych systemów świata. Z jego powodu zginęło mnóstwo ludzi, którzy na to nie zasługiwali.
A Che był komunistycznym zbrodniarzem, przez którego pełno ofiar zginęło.
Komunizm dotknął też Polskę. Co prawda w Polsce nigdy nie było komunizmu, tylko socjalizm (w okresie PRL), ale rządziła komunistyczna PZPR, a takie wydarzenia w niedalekiej historii Polski, jak np. stan wojenny, były spowodowane zniewoleniem Polski przez komunistyczne władze i miało to mnóstwo ofiar.
Nadal uważasz, że komunizm jest w porządku ? Moim zdaniem można go postawić na równi z faszyzmem.
Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę !

Damroka - to, że takie dzieciaki nikogo nie leją to jeszcze nie wszystko. Promują jeden z najbardziej zbrodniczych systemów, przez który ucierpiało mnóstwo krajów i ich obywateli. A na dodatek nic o tym nie wiedząc. Nie wiedzą nawet, kim był ten patafian w berecie z czerwoną gwiazdą.
Uważasz, że to jest w porządku ?
Moim zdaniem takie coś obraża pamięć ofiar komunizmu. Podobnie, jak sklepy, które takie gadżety sprzedają, nie są lepsze.
Np. internetowy sklep kropa i kilka innych sklepów typu "koszulki,naszywki itp.", gdzie w działach "inne" czerwieni się od mordy Che, młota z sierpem itp.
Dlatego nawet, jak natrafiłbym w takim sklepie na coś innego ciekawego, to i tak nie kupuję od lewackich pomiotów. Dla zasady.
A jeśli chodzi o poglądy polityczne to blisko mi do nacjonalisty. Jestem patriotą.
A lewactwa, oraz komunizmu i jego szerzenia nie znoszę tak samo, jak nie znoszę kościoła i chrześcijaństwa (bo jestem zwolennikiem starej wiary, naturalizmu, pod każdym względem).
Kler i komuchy się między sobą nigdy nie lubili, a ja uważam, że wybór między jednymi a drugimi to wybór między dżumą a cholerą.
W porządku nie jest ani skrajna prawica, ani skrajna lewica.

I na prawdę za znacznie mądrzejszych ludzi uważam skinheadów nienawidzących (słusznie) imigrantów mieszkających w Polsce i właśnie takich czerwonych dzieci specjalnej troski.
Bo skini wiedzą, czego chcą, a taka czerwona hołota nawet nie wie, kogo ma na koszulce i szerzy nieświadomie zbrodniczy system.

Raczej staram się być tolerancyjny, ale jak widzę takiego delikwenta, to nóż mi się w kieszeni otwiera, mam ochotę komuś takiemu spuścić manto.
Jeszcze się nie zdarzyło, żebym lał kogoś z podobizną Che, ale nie omieszkałem się kilka razy powiedzieć "raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę".
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Bo to że nikogo nie leją to nie temu że nie chcą, ale temu że nie potrafią. i temu że im mamusia glanów nie chce kupić :p

Dobrym przykładem działań tych "antyfaszystów" są profanacje pomników a nawet grobów(!) osób związanych ze stronnictwami narodowymi i walką z komunizmem. Kilka razy słyszałem o sprofanowaniu grobów bohaterów Narodowych Sił Zbrojnych, czy Dmowskiego. Jaką trzeba być mentalną szmatą aby coś takiego zrobić. Też mógłbym pójść na Powązki i uszkodzić groby z napisami "bohater walki o komunizm" "bohater walki klasowej", zniszczyć pomnik GL czy Armii Czerwonej, jednak poczucie własnej wartości, czy szacunek dla bliskich tych osób mi nie pozwala.
Jak w starciu z narodowcami nie wyrabiają to "walczą" z tymi, którzy nie mogą się bronić :/
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
W tych krajach panował stalinizm, a nie komunizm.

W tych maoizm

Realny socjalizm

Stalinizm

Generalnie stalinizm

Wprost ubóstwiam sytuację, gdy ktoś myli pojęcia.

To wszystko są wersje komunizmu... To Ty mylisz pojęcia i wprowadzasz w błąd... <_<


Komunizm nie został jak dotąd wprowadzony w żadnym z państw, z prostej przyczyny - komunizm zakłada zniesienie państwa :)

Ale - jak już było pisane - był wprowadzany, i to są ofiary jego sługów, jego ofiary... <_<
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Wam brakuje zrozumienia pewnych kwestii, bo nie potraficie otworzyć umysłu, aby poznać stanowisko drugiej strony, tylko automatycznie przeciwstawiacie się mojemu stanowisku, bez głębszej refleksji. Dlatego nie będę uczestniczył w dalszej dyskusji na ten temat, a przynajmniej nie w zaprezentowanej przez was konwencji.

Żadnych konkretów... <_< ŻADNYCH !!! :bober: Skoro masz taki oświecony umysł, to racz nam, prostemu ludowi zanieść postęp pod strzechy... <_< A Ty uciekasz... :bag: Zareprezentowałeś typowe dla socjalistów odwracania szpaka ogonem i pustosłowie... Pokaż coś więcej... :] <_<


Kajan z tego co czytam tu i po sąsiedzku to jakiś strasznie nawiedzony obywatel. Staż ma nie powiem spory, ale dawno go nie było. I szok. Jest inaczej. Trochę tu zmieniliśmy.
:D :D :D

Otóż to, i dzięki Ci za to Panie... BB) :)
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Odpowiem na wszystkie skierowane do mnie posty, może trochę ogólnikowo, za co przepraszam, ale nie chce mi się cytować każdego pokolei, a wszystkie odnosiły się mniej więcej do tego samego.
Przede wszystkim uświadomcie sobie, że, jak w niewielu kwestiach, zgadzam się z wami, że "dzieci Che" są j******e. Zaskoczyło? No. To dobrze. Nie musicie przekonywać mnie, że są j******e, ponieważ ja JUŻ uważam, że są j******e. Nie wiem czy dla was przeczytanie opini kogoś "z drugiej strony" wywołuje automatycznie, niemalże odruchowo reakcję "a ja myślę inaczej", czy myślicie, że u mnie tak jest, ale mam nadzieję, że wyjaśniliśmy sobie, że tak nie jest.
Napisałam, że szanuję ich bardziej niż neonazioli, ale bądźmy logiczni; to nie znaczy: SZANUJĘ ICH. Równie dobrze mogę powiedzieć "mocz pachnie ładniej niż kał", jednak nikt chyba nie zinterpretuje tego jako bym uważała, że mocz pachnie ładnie. A "szanuję ich bardziej", czy jeżeli macie się zaraz rozszczekać "toleruję ich bardziej" tylko dlatego, że zgadzamy się w większej ilości kwestii, co nie znaczy, że ich lubię.

Więc, ludzie... calm down...

Damroka - to, że takie dzieciaki nikogo nie leją to jeszcze nie wszystko. Promują jeden z najbardziej zbrodniczych systemów, przez który ucierpiało mnóstwo krajów i ich obywateli. A na dodatek nic o tym nie wiedząc. Nie wiedzą nawet, kim był ten patafian w berecie z czerwoną gwiazdą.
Uważasz, że to jest w porządku ?
Zdecydowanie nie :)
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
http://pl.youtube.com/watch?v=gyJZyOQY2lw&...feature=related
mało sam się nie podpalił idiota :D
kolejny dowód na to, że czerwona młodzież jest niedorozwinięta :]
Tutaj muszę ochrzanić osobę robiącą ten filmik :p . Ma nick Anti-Nazi, więc wydawać by się mogło, że walczy z nazizmem. Ale czy Dmowski był Nazistą <_< ? Dobijające jest to, że te Czerwone Dzieci wypaczają określenie Anti-Nazi, utożsamiając się z skrajną lewicą/komunizmem. Podobnie jest z Antifą. Z założenia dobra organizacja, bo walczy z faszyzmem. Ale czy muszą przy tym malować na ścianach sierpy i młoty? A już kompletnie mnie rozbraja jak Czerwone Dzieci podają się punków...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
No to nic dziwnego, że potem płacz i marsze protestacyjne. " I nie jeden z nas już padł...
 
Do góry