Iloraz Inteligencji

dagmara.

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
jerusalem.
ja mam 103* i sie nie chwale !!


*choc nigdy nie robiłam, ale ja to wiem bo jestem mondra.
 

h4x0r

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze wszond
na tym forum znalazłam taki lineczek:
http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf
zróbcie to zadanko, zmierzcie sobie czas, zobaczymy kto zrobi to najkrócej
aha, jakby ktoś nie znał zasad, to:
na tratwie może się zmieścić 2 osoby
mama nie może zostać z rzadnym z synów jeśli nie ma taty, a tata z córką jeśli nie ma mamy
złodziej nie może zostać w towarzystwie innych osób jeśli nie ma policjanta
no, to chyba tyle


Inteligentny czlowiek nie traci czasu na takie rzeczy :p
 

miyaki

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
ja miałem w TVN coś około 145 pkt. IQ, chyba dokładnie 147, do mensy troche brakuje :p
 

madmac

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
test testowi nierowny. w szczegolnosci, ze nie zawsze mi sie chce do konca robic te testy, wiec w jednym wyszlo 108, w drugim 120, w trzecim 138 a w czwartym 146. jak widac rozrzutnosc spora, tak samo jak robilem kiedys test mensy mialem 29/30. sa rozne rodzaje inteligencji, ja mam analityczna, wiec dla mnie takie testy nie sa trudne, natomiast z humanistyczna mam czasami problemy. kazdy z nas jest inny a na ogol testy inteligencji nie obejmuja roznych rodzajow inteligencji i tu pojawia sie wlasnie problem. testy nie sa porownywalne. najprawdziwsze testy inteligencji z tego co mi wiadomo zostaly stworzone w szpitalu psychiatrycznym i naprawde niewielki ulamek osob ma do nich dostep.
 

DariJahna

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Twin Peaks
Sa różne rodzaje inteligencji:p
A samo wysokie IQ nic nie znaczy przykąłd doda
Ja mam podobno 158
Ale to tylko głupie testy raz wychodzi tak raz inaczej....
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
moje IQ to 132 według ostatniego testu na TVN, poprzednio miałem 128 więc nie jest tragicznie:)
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Ja robiłam kiedyś ten test IQ, który organizował TVN, gdy byłam 12 latką
Wynik:83
Nie ma co inteligencja taka :eek:k:

Ja wtedy miałem 1011010. Więcej nie robię. Nie wiem po co. Znam możliwości swojego rozumu i wiem, że gdybym robił taki test miałbym gdzieś 10000010.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dla mnie te testy są troche bezsensu... Bo niektórzy są dobrzy np. z polskiego i z histy a inni z matmy i biologii i co która grupa jest mniej inteligentna? Ja tam takich testów nie robie ;)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A ja, oczywiscie tez sie nie chwalac/wywyzszajac czy co tam, uwazam sie za osobe inteligentna (wybieram sie na medycyne, choc to, ze sie wybieram oczywiscie nic jeszcze nie znaczy :D wybierac to sie moge...ale i tak w siebie nie wierze ;)), a takie testy mi nigdy nei wychodza... <_< Chyba cos pod 140 mialam. Ale zacznijmy od tego, ze ja to niecierpliwa jestem, jak nie widze ncizego na peirwszy rzut oka, to sie wkurzam i zaznaczam byle co :D. Zreszt,a w ogole testy mi nei wychodza <_< I tu jest moj problem- egzamin gimnazjalny mi poszedl gorzej niz bym tego oczekiwala (w sumie 86 pkt), jesli mature tez zawale, to juz w ogole z medycyny nici :/. Ale niewaze, bo offtopicuje, zdaje sie :p. Chodzi mi o to, ze nei lubie takich testow...bo mowia, ze jestem glupia :D.
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Nie lubię skromności na pokaz. 86 pkt z egzaminu gimnazjalnego to wcale nie jest mało, a 140 IQ to bardzo dużo. Test nie powie, że jesteś głupia, jeśli wynik to 140 ponad <_<
Moim zdaniem te testy wcale nie mierzą prawdziwej inteligencji. I tyle.
Miałam coś ok. 140.
Tego z TVNu nie robiłam, bo to wstyd kierować się czymś takim :p
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
prawdziwe testy są platne, a to co macie to sa podroby, ktore nie daja jasnego obrazu...
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Hm, moze teoretycznie 140 to malo nie jest, ale robilam tego typu testy z kolezankami i jakos wiekszosc miala zawsze wiecej niz ja <_< Wiec subiektywnei na to patrzac, odnosze wrazenie, ze jednak jest malo <_< Dlatego tez wole uwazac, ze nei meirza prawdziwej inteligencji :p. Zreszta, wlasciwie to jak zdefiniowac prawdziwa inteligencje? Bo raczej to nie jest 'umiejetnosc wyszukiwania w kilku figurach jakiegos klucza, wg ktorego budowany jest ciag' <_<
A taki prawdziwy test tez bym chetnei zrobila...
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Jeżeli większość koleżanek miała powyżej 140, to pewne, że test był jakiś wybrakowany. Chyba, że obracasz się w kręgu samych geniuszy, nadających się do MENSY :p
Mnie kiedyś wysłano do psychologa i przy okazji zrobiona mi taki test. Wynik podali w centylach, cokolwiek to znaczy :p
 
Do góry