Iloraz Inteligencji

Dakot

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja zawsze byłem dobry ze ścisłych więc nie było problemu z matematycznymi - oczywiście to bzdura zależna tylko od tego kto dany test wymyslił.
Piszecie o teście w TVN -e - nie robiłem sobie ale słysząc pytania to podobno było kilka z oglądania telewizji i seriali . Co seriale maja do inteligencji ?
Niestety moim zdaniem zbyt poważnie są traktowane testy i czasami może się to odbić na psychice testowanego...
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Mi robiła test pani psycholog, ale to już trochę czasu temu... Nie pamiętam co tam było, ale mnie to nie interesuje. Bo niby po co?
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Szczerze mówiąc to nie wiem jakie mam IQ :niepewny: ale lubię testy i te sprawy, więc jak bede mieć okazję kiedyś to sobie zrobie i ZOBACZYCIE :D :D hyhy :sexy: :sexy:
 

MarthaSz.

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poznań
Według tego testu z TVN-u miałam IQ 106 bodajże, ale nie było mojej kategorii wiekowej (gdy to robiłam, miałam 12 lat, a kategorie zaczynały się od 15 czy 16)... Od prawie 2 lat tego nie robiłam i nie wiem, czy IG mi się zmieniło, czy nie ;).
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
kiedyś miałem takie badania coś miałem znacznie powyżej przeciętnej z nachyleniem na kierunki ścisłe czy jakoś tak.
 

Aranea

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Kiedyś robiłam sobie test, jeszcze w gimnazjum chyba... jeżeli dobrze pamiętam, miałam wtedy IQ 140
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ile wynosi średnia krajowa?
 

GFdYx

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
35
na pewno kolo 100, bo w ten sposób są układane testy
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri

Tofu

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
50° 1'5.18"N, 19°58'41.94"E
po twoim poscie widac jaki masz iloraz inteligencji


Po Twoim widać, że uśmiech przy niku w cale nie świadczy o tym, że masz poczucie humoru. Poza tym nie masz szacunku do innych i jak widać więcej czasu spędzasz pzed kompem niż z żywymi ludźmi.

Mogę to uzasadnieć jeśli chcesz.

A czy Ty możesz uzasadnić swój ironiczny atak na mnie?
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Po Twoim widać, że uśmiech przy niku w cale nie świadczy o tym, że masz poczucie humoru. Poza tym nie masz szacunku do innych i jak widać więcej czasu spędzasz pzed kompem niż z żywymi ludźmi.
heh dobre :eek:k: czy ja napisalam gdzies ze usmiech przy moim nicku oznacza ze mam poczucie humoru :mruga: czy to Twoje osiagniecie i sam do tego doszedles??
godzine lub 2 dziennie siedze przed kompem no i oczywiscie nie siedze przed kompem dzien w dzien wiec nie sadze zeby to bylo duzo.. poza tym ja cie nie zaatakowalam wiec sie nie podniecaj
 
Do góry