Iloraz Inteligencji

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
a mnie wychodzi z tego testu 124 :p.
Nie, zdecydowanie nie lubie testow IQ :p.
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Za pierwszym razem, jak robiłem test na http://www.hermeneutikos.com/testy/testiq30.php miałem coś ok 130, a za drugim razem, zaznaczając dokładnie te same odpowiedzi, tylko 114 Nie kumam tego, wg. mnie jest to jakiś losowy system czy coś...

To zależy też od czasu o ile pamiętam...
Raz zrobiłam, miałam coś ok. 138, ale potem już nigdy, bo bałam się, że zgłupiałam :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Od czasu zalezy? Aaa, chbya ze tak...To super, bo jak ja robie takie testy, to nie robie ich caly czas bez przerwy, ale w meidzczasie zajmuje sie tez czyms innym... <_< To moze jednak tak zle nie jest <_<
 

Marians

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
311
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduńska Wola
Tylko że za drugim razem zrobiłem dużo szybciej :/ Już nie wiem, w ogóle po zakończeniu testu to pisało, że go rozwiązywałem tysiące minut.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No chyba jednak to nie ma nic wspolnego z czasem, wychodzi tak samo...Swoja droga, zrobilam na spolke z chlopakiem i wyszlo nam 27/30...I naprawde nie mamy pojecia, gdzie zrobilismy te 3 bledy, bo wygladalo na to, ze wszystko jest dobrze <_<
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Może zależy od testów. Jak ja robiłam, to czas miał znaczenie. Raz nawet robiłam po angielsku, tam, gdzie nie rozumiałam, to strzelałam :p Wyszło jakieś 135 ;)
 
S

serwor

Guest
testy na IQ są pisane na czas,drugi raz pisanie tego samego testu jest bez sensu .
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
jeszcze sobie nie robilam ale jak zrobie to poinformuje ;)
 

knockdown

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
86
Miasto
Wielkopolska
Kiedyś wyszło mi w okolicach 125, ale test na który miałem rzekomo 40 minut machnąłem w 5.

Za szybko się znudziłem, po prostu. Pytania były zbyt jednostajne. W ogóle intelektu nie da się tak łatwo zmierzyć, istnieje wiele rodzajów inteligencji. Ogólnie jestem szarakiem w tej dziedzinie i na pewno nie wybijam się ponad ogół.
 

spliffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz-Miedzyń
Test na kurde.pl zawsze daje ten sam wynik :eek:k:

Jeśli komuś zalezy na poznaniu swojego IQ, to zapraszam na sesję organizowane przez Mensę.



IQ wyraża (pomnożony przez 100) iloraz wieku umysłowego do wieku życia. Czyli np. masz 20 lat i twój wiek umysłowy jest na tym samym poziomie, to IQ = 100.

Testy nie są "łatwiejsze" dla osób dobrych z matematyki. Wszystkie zadania są obrazkowe, więc szanse są równe dla każdego. Znajomość matematyki moze pomóc co najwyżej w zrozumieniu dokładniejszej definicji, bo tam sie pojawia rozkład normalny ;)


Najblizsze sesje:

19.05.2007 Szczecin
02.06.2007 Katowice
03.06.2007 Gdańsk
16.06.2007 Warszawa
23.09.2007 Turek
13.10.2007 Poznań
04.11.2007 Warszawa
10.11.2007 Łódź
17.11.2007 Bydgoszcz
18.11.2007 Trójmiasto
24.11.2007 Częstochowa
01.12.2007 Gliwice
02.12.2007 Kraków


Wyniki są tajne, nie dostaniesz nagrody za najlepszy rezultat na sali i nie ma sensu licytowanie się liczbami BB)
 

wiewiooorka

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
102
Punkty reakcji
0
Wiek
101
Miasto
Kraina Martwych Wiewiooorek
mialam 3 testy na IQ miedzy innymi podczas badan na dysleksje ... i podobno mam zawysokie zeby miec te ulomnosc:/
ogolnie wyniki miedzy 128-142
jak troche podrosne to sie dostane do mensy :D
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Ja pamietam ze mialem jakies 140 ,ale to z dobre 2-3 lata temu juz bylo .
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Heh rozwiązywałam dwa testy w necie i jaki test taki wynik. W takim teście z samymi obrazkami w stylu jaka będzie następna figura miałam IQ nie wiem dokładnie ile ale pamiętam że było normalne, znaczy przeciętne. A w takim teście na pytania, obrazki, matmę i zapamiętywanie to miałam znacznie więcej punktów i wyszło mi powyżej przeciętnej.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Tak, tak, podliczając średnią inteligencje piszących tu osób to wyjdzie gdzieś 130... Pokazuje to ile te testy są warte... (średnia powinna wyjść koło 100!)
Ja znam jedną osobe co do mensy należy (na studia z nim chodze do jednej grupy). Ma on chyba IQ 154. Skończył jedne z najlepszych liceów w Polsce, wielokrotny laureat olimpiad matematycznych, fizycznych i informatycznych. 3 na liście rekrutacyjnej na informatyke na Politechnice Gdańskiej, na ćwiczeniach wszelkich robi z marszu zadanie które większość studentó w domu nie potrafi zrobić. Jednym słowem mózg nad mózgi.

Yhhyy i doda ma 160 IQ tak?

Podstawowa wada takich testów, mająca na celu podnoszenie chyba średnich wyników to umieszczanie zadań pamięciowych (co to ma do inteligencji) oraz zadań z wcale nie jednoznaczną odpowiedzią (np. "Który wyraz nie pasóje: wiercic, polerować, heblować, szlifować" nie pasuje wiercić - inny kierunek dzialania sił no i polerować (pozostałę czynności powodują zmiane objętości przedmiotu))
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Nie pasuje tylko "polerować" ponieważ tutaj się nie liczy wiedza, tylko inteligencja a to różnica zauważ. Nie bierzesz pod uwagę żadnego działania sił ani innych naukowych bredni :D Kiedy polerujesz nie zmieniasz nic w jakimś przedmiocie-kształt przedmiotu pozostaje ten sam, czyli miałeś tutaj rację z wyjaśnieniem ale tylko to wyjaśnienie ma coś wspólnego z inteligencją :)
 
Do góry