Iloraz Inteligencji

still sane

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
380
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
From the pagan vastland
Osobiście nigdy nie rozwiązywałem żadnych psychotestów, testów sprawdzających iloraz inteligencji czy płeć mózgu. Jestem ciekaw czy ktoś z was miał styczność z owego typu testami i w jakim celu one byly przeprowadzane. (Może byly one potrzebne komuś aby dostać się na studia czy zdobyć pracę?) :)
Jeśli chodzi o płeć mózgu to ja nie chwaląc się podobno mam baardzo męski mózg hehe he he :sexy:
 

scitenmark

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Toruń
no na pewno jak ktos ma 130 to nie jest geniuszem, bez przesady:D

na moje geniuszowatosc zaczyna sie gdzies tak od 165 moze (znam osoby ktore maja prawie tyle, ale jedene w czym sa dobre to rozwiazywanie zadan z matmy, w reszcie rzeczy sa beznadziejnie glupie). a sam wspolczynnik zalezy od metody przeliczania, rodzajow zadan, stanu chorobowego i wielu innych rzeczy :D a znam osoby ktore dostaly sie do Mensy a jedyne cow nich madrego to doskonala pamiec... naprawde IQ to mialo miarodajny wskaznik, wazniejsza jest emocjonalna inteligencja ....
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ten ters jeja.pl jest jakiś niewydarzony.
Nigdy bym nie wpadł na to żeby pomyśleć o młotku, marchewce, 6, mleku i widelcu...a i wyszło mi 4100...nie wiem po co były te uwagi niżej...pfff...
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
IQ 137

A tak btw to mądrość i inteligencja to dwie różne sprawy. Najlepszym przykładem jest Doda Elektroda. Ma bardzo wysokie IQ, a czasami zachowuje się jak małe dziecko :p Nieważne, że jest ładna :sexy:
 

Ralphi1989

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Ja jeszcze takiego testu nigdy nie robiłem, ale moze kiedyś jak bedę miał czas to kto wie. W sumie to jestem ciekaw ile potrafi mój umysłdo chwili obecnej. :)
 

OmniumGatherum

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Ten temat jest po to żeby licytować się swoim ilorazem ? Sama liczba to znikomość. Dla mnie iloraz inteligencji to umięjętnośc przystosowania się do nowej sytuacji i zwykłe przetwarzanie informacji na poziomie abstrakcyjnych ideii np. działania matematyczne.Sama inteligencja ma wiele definicji i typów np. Piaget uważał ,że jest to zdolność rozwiązywania problemów czy to co mierzą testy na iloraz inteligencji.Kiedyś robilam taki test miałam przyzwoity wynik jak na szóstoklasistkę :D może jeszcze kiedyś się sprawdzę.
 
D

Darunia15

Guest
ja miałam robione takie testy ale nie pamiętam ile miałam bo byłam mała i mnie to nie interesowało,ale teraz z chęcią bym sie dowiedziała jak byłam "mądra"
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Nie miałam prawdziwego testu, a te na internecie mają bardzo rozbieżne wyniki - od 110 do aż 160 - ale nie wpadam w samouwielbienie bo wiem, że po pierwsze są one mało wiarygodne, a po drugie - IQ nie daje prawdziwej mądrości, ja trzeba i tak wypracować.
 
N

Nazer

Guest
W internetowych "testach" wychodzi mi około 124, prawdziwego testu nigdy nie przeprowadzałem i się do tego nie palę :D
 

kalamburka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z panstwa snów
[
Ostanio milam robiny test w poradni psychologicznej czyste kretynstwo ale wyszlomi 138
 

Attachments

  • 21.jpg
    21.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 39

blondi18

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
a gzdie taki test znalesc zeby sobie zrobic?????????????????????? podpowiedzcie moi bo chcaalbym sprobiowac.
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
nigdy nie robiłam sobie,żadnych IQ żeby nie popaść w jeszcze większą deprechę;]jak będę mieć 5 to będę zacieszać:) :D
 

Attachments

  • 1z.gif
    1z.gif
    4,5 KB · Wyświetleń: 22

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jak robilem sobie z TVN-em to mialem 142 , teraz 139 .nie najlepiej zemną.Niemartwcie się , poprawie się!!
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
666

<_< na co to komu? to sa zwykle pytania moze nastepnym razem ktos nie trafi w pytania a ktos trafi? heh to mnie bawi :D buheh... nawet sobie nie mierzylem.

Na co to komu :) ?
 
Do góry