ile bierzecie?

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Stare dobre mono Vitalmaxa, do tego BCAA FitMax'a, Glutaminka,aminokwaski z olimpu (jako dodatek bo w sumie nie wiem czy coś dają) Białeczko, Carbo, Witaminki, Omega-3, Dieta na low carb (endomorfik), cel : recomp - spalenie fatu i jednoczesne nabranie odrobiny mięcha. po tym cyklu akurat mam zawody, wiec z tydzień luzu i za jakimś stakiem + pobudzacz sie zastanowie. Myśle na Xpandem + NO-shotgun. Lub Horse power + NO-shotgun.
Mono super sie sprawdza pod SW w dawce 5g mozna brac przez długi okres czasu. Efektu spompowania wogule nie odczuwam, wbrew opiniom jakie słyszałem o stosowaniu mono pod sporty walki. Ćwiczy sie dużo lepiej, wydolność troche kuleje przez siłke ale siła idzie, szczególnie w parterze świetnie sie pracuje. BCAA z FitMaxa też super sprawa. Daje rade 5x SW i 3x siłke jade juz tak 5 tydzień ;) i jest dobrze waga skoczyła o 1 kg. ale dopuszczalnie :D musze sie zmieścić do -83kg 2 marca, bo mam małe rachunki do wyrównania po ostatnich zawodach :silacz: :emonitator: :bije: :mlotkiemgo:
 

michalm5

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
a ja:
waga: 68kg - moze juz wiecej na mase jade i sie nie wazylem dawno ;p
wzrost: 176cm
bic: 32 :D heh
na klate biore: 80kg
cwicze niecałe 2 miesiace
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
O to ładnie cyklik .Xpand dobra rzecz a nie lepiej by było spróbowac najbier nitrobolonu ??
A jak tam z fetem po takich treningach to chyba nie mozesz narzekac ze masz go za duzo mamy podobny wzrost i wage wiec o nadmiarze fetu nie ma co gadac heh

>> ja ostatnio tez wyrównałem rachunki na ulicy troche nie ładnie bo krwawo było ale wyraz jego twarzy bezcenne ;p >> to powodzenia rzycze w marcu nhb .
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Tzn tak sie zastanawiam cze nie odpuścić jeszcze tego xpanda własnie na rzecz czegoś innego kusi mnie cellpump albo nitrobolon tak jak mówisz. Co do zawodów to dzieki przyda sie ! ;) Prawdopodobnie spotkam sie 3 raz z gościem z którym za 1 razem wygrałem u mnie na Śląsku, przegrałem na punkty u niego w Łodzi, wiec jest 1 - 1 a tym razem nie mam zamiaru stwarzać wątpliwości sędziom. A mój BF to jakieś 17% wiec jest co zrzucać, dobrego mięcha nigdy za wiele :D
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
to jakis reduktorek moze zarzucic hmm cellpump tez dobry hmm... no to trzeba rozwiac watpliwosci kto lepszy hmm... ja musze dystans poprawic bo parter mam w miare dobry i moze tez cos spróbuje powalczyc heh
 

Lexsus12

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
ktos mnie skieruje na dobradroge od czego zaczac co to trening domatora?
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
To załóż temat, napisz ile masz lat, podaj wymiary, podaj cel jaki chcesz osiągnąć, poczytaj dział odżywianie, poczytaj tematy podwieszone pisze dokładnie od czego zacząć. Nie ma tu jasnowidzów.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
wiek 14 lat
Ćwicze nieregularnie i tylko w domu tylko hantlami nie biore odżywek
bic 29cm
klata 92 cm
pos 76 cm

na klate jakies 70 kg spokojnie
 

Gavino

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
No to ja się pochwale :D:D
Wiek:15 lat :p
Waga : 57 kg
Wzrost : 173 cm
Biceps : 31 cm :D
Na klate biorę 43,5 kg :p

Koks ze mnie no nie ^^
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
ja tam nie mam super wynikow:p

15 lat
184 cm wzrostu
waga nie wiem
biceps 37-37,5cm
na klate 80-82,5kg
martwy ciag(w zeszlym roku)[bez pasa] 100-110kg
biceps(na lamanej) 50-52kg
wyciskanie(nogi)[dwa lata temu] 220kg 3-4 powtorzenia

wiecej nie pamietam
 

Majkel_1991

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
mam to wiedziec?
ja biore tak 20 kilo cukru pakowanego 10x1 kg nosze czesto jak ktos zakupy zrobi i nikomu sie nie chce wnosic do domu ^.- : }
 

prolongatum

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wiek-19lat
staż-3lata
biceps-43<spadki>
klata-118
przedramie-36
wzrost-178

rekordy:
ławka na skosie-130kg prawie 2razy
Martwy-160<ale sporadycznie cwicze>
kaptury-230
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
yy co to znaczy? Czy chcesz nam coś powiedzieć? zal BB)
 

osd113

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z brzucha mamy :)
Jeśli chodzi o mnie to mam 19 lat hmmm a ćwiczę bo ćwiczę, jak mam czas :) Nie jaram się również wymiarami i osiągami bo na ulicy biceps 50 nie daje przewagi. Oczywiście podam swoje wymiary bo taki jest przecież temat:

Wzrost: 191
Waga 92
Biceps hmm 37-38
Na klate cisne 100
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
staż: 3,5 roku (z przerwami)
Klata: 130kg

biceps: 40-41 (przed treningiem)
klatka: ok 124cm
waga: 92
wzrost: 190
 

cedak

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ile bierzecie na klate??????? ile cwiczycie??Podajcie swoj wiek wzrost obwod bicepsa!!!!!!!!???? czekam na wasze odpowiedzi nie wstydzcie sie jak bedziecie cwiczyc to bedziecie silniejsi:) aha i na co cwiczycie na sile mase rzezbe?????Narka!!! :papa:
Wiek 15 lat,wzrost 170cm,biceps 37cm,na klate biore 82kg.
 
Do góry