Co Najdziwniejszego Wam Się W Zyciu Przydazyło?

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
heh ja mam sporo takich sytuacji ;) moze opisze kilka :D, nio wiec
1. Jak byłam mała spałam jedną noc u babci, śpi się u niej tak że głowa jest skierowana w strone okna gdy się śpi na plecach, obudziłam się w nocy spojrzałam przez okno... a tam na parapecie siedzi jakaś czarna głowa :mruga: ze szpiczastymi uszami,troche przydługawymi ząbkami :D i czerwonymi oczami, skuliłam się pod kocem ( lato,gorąco, nie dało rady pod kołderka :) ) Wyjzałam jeszcze raz i to nadal było... dostałam małego speeda do babci do łóżka ( dziadka nie było, pracuje od kąd pamiętam w innym kraju albo w innym miescie ) gdy babcia tam poszła to juz nic nie było :mruga:

2. Byłam z qmplami na takiej górce, miałam moooże z 10 lat :) tą górkę nazwaliśmy "Drapacz chmur" hiehie, ot taki dziecięcy wymysł :) nio i kiedyś naprzeciw tej górki stał stary dom, który został rozebrany i na jego miejscu postawiono bloki, bawilismy się na tej górce, i qmpel do mnie krzyknal - ZOBACZ !!, zdarzyłam się odwrócić, a z klatki do klatki w nowo wybudowanym bloku przechadzał się dziarskim krokiem mężczyzna, ubrany niczym z epoki Ala Capone... tzn. cały na biało,biały garnitur, białe buty,biały kapelusz z czarnym paskiem, bardzo charakterystycznie, co najdziwniejsze ten gość był przezroczysty :mruga: i nie wszedł do klatki tylko obok,jakby w ściane... drugi qmpel się niestety nie zdazył odwrócić... ale jak uciekaliśmy z tamtąd to aż sie kurzyło...

Nio i mogłabym opisać jeszcze kilka ale, chyba nie chciałoby wam się tego czytać :) chociaz tez są zjawiskami paranormalnymi, bo nadal nie wiem co to było :mruga:
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Mi nic takiego się nie przydażyło. Chyba... :bag: Ale mi babcia opowiadala pewną historię.
Rodzinny dom mojej mamy jest blisko cmentarza. Wlasciwie pastwisko za domem i zaraz cmentarz. No i kościół blisko. I pewnego razu księża jacyś przyjechali i nie było ich gdzie przenocować. To mieli być u mojej babci. I oni jakoś w nocy poszli na cmentarz (księża) a babcia poszłą do domu przygotować im spanie, a później poszła w ich stronę. I jak szła to zobaczyla jakąś kobietę to pomyślała, że idzie na przystanek PKS, ale sie zreflektowała, że o tej godzinie nic nie jezdzi. I sie obróciła to tej kobiety juz nie bylo... :mruga:
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
To opowiem wam jeszcze jedną która pamietam, a przydazyła mi się osobiście :D tak osobiście że juz chyba bardziej sie nie dało hiehie ;) , nio wiec niedaleko mojego miejsca zamieszkania ( jaka oficjalka buehe :p ) stał staaary rozsypujący się dom, jak głosiła legenda ( a raczej plotka ;) ) ktoś się w nim powiesił, my jako dzieci... a dzieci jak to dzieci ciekawe całego otaczającego świata postanowiliśmy sprawdzić jak to jest... nio i weszlismy tam, do tego domu i na strych... a jakieś stare słoiki zaczeły spadać z półki :mruga: stwierdziliśmy że moze przeciąg... ale jak zeszliśmy na dół drzwi były zamkniete, a na podłodze lezało potłuczone szkło :mruga: do tej pory nie wiem jak, nie wiem skąd... dziwne :mruga:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
A dla mnie najdziwniejsze jest deja vu.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Widzę sytuację i mam wrażenie że ona już się działa.
Nie wiem.
Może to spuścizna po poprzednim życiu?
Ale wtedy należałoby uznać reinkarnację.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Nie znam francuskiego.
Ale możliwe jest że jest to jeden z wbudowanych błędów naszego mózgu, tak jak np. w Windowsie jest to zawias.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Jak 2 lata temu gralismy z jakąś wioską w lidze okregowej (piłka nozna ) to tam byl taki kolo co wyglądał jak sam CLIFF BURTON (tragicznie zmarły basista Metallicy) :mruga: :D :D hehe

to tez jest dziwna historiaa ;-) postanowiłem to tu napisac
bo jeszcze nigdy nie widziałem takiego podobieństwa :D
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
najdziwniejsze było moje "zmartwychwstanie".
kiedy się urodziłam, byłam martwa, ale po jakimś czasie się ocknęłam :D
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
eeee Szklista, o co chodzi?:p

A co do deja vu... słyszałam o czymś takim, że nasz mózg jest czasem niezintegrowany i pdzej odbieramy jakiś bodziec mózgiem niż go doświadczymy.... Ale ja nie rozumiem tego w ogóle, przecież to mogłaby być najwyżej 1 sekunda czy nie wiem:p Ja tak tego bynajmniej nie czuje. Apropo swoich własnych deja vu mam wrażenie że tak jakby wyczuwam, jak powinno się stać (chociaż nie da sie tego niby racjonalnie przewidzieć) i tak się zazwyczaj dzieje... nie wiem jak to inaczej wyjaśnić. niby dziwne, ale juz dawno sie przyzwyzczaiłam:p
 

Edervenne

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lewy od prawej śmietnik MPO na Pogodnej
Natomiast ja pewnego razu w deszczowy dzień wracałam do domu ze szkoły na rowerze kiedy nagle ni stąd ni z owąd przewróciłam się.Nie miałam pojeńcia dlaczego,a zaraz potem gdy już się z trawy podniosłam zauważyłam z naprzeciwka wielką kolizję TiR'a z jakimś fiatem.Z tego co wiem nikomu się nic nie stało,ale gdybym wtedy się nie przewróciła mogła bym już nie żyć.Tylko pozostaje pytanie-Dlaczego wtedy upadłam.Wszystko było ok.Nic nie zawadzało.Moji znajomi mówią,że to mój anioł stróż mnie uratował,heh...Może i to nawet prawda ^-^


Deja vu to inaczej "Już widziałem"Wiem,znam francuski :)
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
A zaczeło się tak około 2 w nocy cos takiego obudziło mnie jakies stukanie? gdy sie obudziłem zobaczyłem jakąś postać siedzącą na krześle w moim pokoju i tylko patrzyłem co robi , na stoliku szeleszczały zeszyty i stukało krzesło , nagle spostrzegłem że ten ktoś patrzy w moją strone i wstaje nie był zbyt wyraźny więc niewidziałem kto to , czy ktos zmojej rodziny czy ktos inny . Podszedł domnie chciałem krzyczec, coś powiedzieć ,zaświecic światło ale czułem że ta postać przytrzymuje mnie , niemogłem sie ruszyć byłem jak sparaliżowany dosłownie jak zamrożony, ale najgorsze było to jak zobaczyłem oczy tej postaci nigdy wczesniej tak sie nieczułem byłem w takim szoku że rano jeszcze miałem takie dziwne drgawki, ale wracając do tematu to ta postać nagle przemiesciła się w stronę okna ja zdążyłem sie obrócic w drugą stronę żeby tylko tego nie widziec , gdy przechodiła z powrotem już niepatrzyłem w jej kierunku ale czułem jej obecnoś. Rano kiedy sie obudziłem byłem normalnie w szoku !!! :p
 

mego

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
1
Może to nie jest niewytłuamczalne ale co najmniej dziwne...

Czasami jak patrze na telewizor i w telewizji jakis facet jest. I nagle zdaje sobie sprawe jakby on sie pomniejszal razem z telewizorem...
:niepewny:
Takie glupie...
 

adziA_94

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
A ja mam coś takiego dziwnego. Np. ostatnio byłam sobie z moją koleżanką na podwórku i nagle popatrzyłąm sie za siebie i zobaczyłam kogoś kto jechał w czerwonym ubraniu na rowerze i zdawało mi się jakbym już to kiedyś widziała. Ale jakieś auto jechało przed nami i tez mi sie zdawało że już to widziałam. Dosłownie jakby się 2 razy działo to samo:/ Może nie zbyt dobrze to wytłumaczyłam, ale ja tak nie chce mieć...:/
 

mego

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
1
To jest tak zwane deja vu. Podobno jest to wytłumaczone.
 

martyna13

...::ZaKoChAnA::...
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krainy błękitu...
ja pamietam jak idysz szlam z kolezanka i normalnie gadalysmy gdy nagle przestalam ja slyszec a obok jej nie bylo nie wiem czy to przewidzenia zazylam z powrotem sie odkrecic przestarszona i slyszalamtylko jak mowi slyszysz ??
 
Do góry