Acodin ?

zaba1241

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L
Kolejny lek który może więcej szkód narobić niż któryś z narkotyków. Kiedyś jak brałem ogólnie to zdarzyło się pare razy. Niby może fajnie było na początku ale z czasem zjazd był tak okropny ,że głowa mi z tydzień dochodziła do siebie. Jak już ktoś ma to brać to 10-15 tabsów nie więcej. 2 platea jest jeszcze bezpieczne, na 3 mogą być już poważne i bardzo osobiste jazdy (akurat to był ostatni raz i stwierdziłem ,że nie warto) a 4 platea może zakończyć się zupełnym wyjściem z ciała i może zakończyć się śmiercią. Nie jedzcie tego, lepiej już idźcie przywalcie pigułę czy się zjarajcie.
 

PrawdaPlynieStad

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
LdZ
Dla niektórych to tani bajer . . .
Palonko 15zł . . . || Acdn 5 . . . i masz na 2-3 razy :D
_____________________
O tym jak i na ile reagujesz nie decydujesz sam.
Jest to zależne tylko i wyłącznie od Twojego organizmu i nastawienia :]
najlepszym przykładem jest wypowiedź 'niezleziolko' :



ja kiedys tez pozarlem 15 tabsow acodina to mnie jakos kur** zamroczylo i kimac nie moglem pol nocy, taki zblazowany bylem ze masakra, a zozola jeszcze nie probowalem hehe jak wy to mogliscie wciagac??pozdro dla fluxbara ;)



Jedni 'po' mają bardzo dobry, twardy i szybki sen, a inni oczek już nie zmrużą BB)
Ja należę do tych pierwszych ^^ Kładę się i po 10 minutach śpię jak aniołek :D
______________________
Dzień po? Zaje..sty humorek, do wszystkiego podchodzę lajtowo [ale u mnie to raczej normalne]
Jedyne co jest w 'dziwnym stanie', to oczy ze znacznie powiększonymi źrenicami.


Oczywiście, tak jak wcześniej napisałam, nie namawiam, ale i nie odradzam.
Każdy ma swój rozumek i światopogląd, no i wszystko dla ludzi, nee? o_O

eMaaa :ganja:
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
ogólnie, nie polecam acodinu, biorąc pod uwagę to, co robi z głową,
z mózgiem dokładniej :D
no ale, aco jest najbardziej dostępnym lekiem, zawierającym dxm...
osobiście doszłam max do 900mg, jakieś 3 plato było już konkretne. i prawdę mówiąc ciekawiej miałam na takim solidnym już 2 plato, bo z 3 nie pamiętałam prawie nic, traciłam świadomość i mało pamiętałam ogólnie z tego

nie polecam, wezmiesz raz, poźniej drugi.. to wciąga
 

Gosiaczek1313

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem mamą 15 letniego chłopca, który po zażyciu 20 sztuk tego leku wylądował w szpitalu z ciężkim zatruciem. Bardzo źle sie czuł, miał napięte wszystkie mięśnie, bardzo wysokie cisnienie, drgawki, nie mógł chodzić, zataczał się. Byl przerażony, bał sie wszystkiego!! Nie mógł mówić, generalnie nie można bylo się z nim dogadać, bo nie bardzo wiedzial o co chodzi.. w każdym razie był na tyle przytomny, że poprosil mnie o pomoc i zawiezienie na pogotowie..a koledzy na tyle przytomni, ze wysłali go do domu. Leży w szpitalu 3-cie dzień na kroplówkach, ma przed sobą jeszcze wizytę u psychiatry.. A ja?? nie wiem co robić.. Czy nikt nie mysli o rodzinie?? Rodzicach, o tym jak bardzo Was kochaja, martwią sie o Was?? Że żyją dla WAS!!! MŁODSZY SYN CAŁĄ NOC PRZEPŁAKAŁ bojąc się o brata. Nie podawajcie proszę dzieciakom przepisów na fundowanie sobie tego typu przyjemności. synek twierdzi, ze INFO wziął z netu wlaśnie. Tym razem się udało, ale innym może się nie udać.. miałam kolegę, który w wieku 19 lat nie dotarł do domu po zażyciu zbyt duzej dawki leków, zmarł na ławce pod własnym domem.. Jemu sie nie udało:-( Jego matka płacze do tej pory nad jego grobem, SAMA, bo był jej jedynym synem. ŻYCIE JEST CUDOWNE!! IDZIE WIOSNA, WSZYSTKO ZARAZ ROZKWITNIE. BAWCIE SIĘ, TAŃCZCIE, KOCHAJCIE, ZWIEDZAJCIE ŚWIAT, UCZCIE SIĘ I POZNAWAJCIE SMAK ŻYCIA, ALE NIE W TEN SPOSÓB. TO BARDZO ZŁUDNE - ODLOT KRÓTKOTRWAŁY, A POWRACANIE DO RZECZYWISTOŚCI BARDZO BOLESNE I NIEPRZYJEMNE.. A CO JEŚLI BAWIĄC SIE I EKSPERYMENTUJĄC DOJDZIECIE TAM SKĄD NIE MA JUŻ POWROTU???? Czeka na Was całe życie, MIŁOŚĆ, ciepło drugiej osoby, czułość, których smak poznacie, a to 1000 razy lepsze niż najlepszy narkotyk..
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
Branie lekow dla fazy to glupota... one strasznie niszcza organizm!!! To juz lepiej zapalic trawke lub wziac cos innego xD
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ueważam, że leki są po to żeby leczyć a nie wywoływać jakieś banie.Jaj ktoś chce się zaje*** niech sobie kupi flaszkę, albo jakieś narkotyki u dealera.Mniej narobi to szkód.
 
C

creative

Guest
Czytam to i się z was normalnie śmieje a jednocześnie robi mi się żal z tego jak jesteście pierdo****ci i to naprawdę zdrowo!!
Cały ten szum na forach i w internecie jest wywołany głównie reportażem w programie "na celowniku". Ale czy wynaprawdę wiecie co to jest za substancja?? No właśnie gów*o wiecie! A najbardziej rozśmieszyła mnie osoba co napisała
1 że lepiej zjeść pigułke,
2 że leki to leki i tego się nie bierze na faze
1 Po pierwsze czy ty kur*a wiesz co jest w pigułce?? Czy ty w ogóle wiesz co powinno być jej głównym składnikiem?? Pigułki to najgorsze dno bo nie wiesz co w niej jest a często są to: kofeina, amfetamina, strychnina, środki które łączą te substancje i często zamiast samego mdma to jego pochodne więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj!
2 LSD produkowany początkowo miał być lekarstwem i czy ludzie by go nie zarzywali?? Tak samo jest dzisaij z ekstasy gdzie ludzie się zastanawiają czy to nie jest lek na chorobę parkinsona. Nie ma takiego czegoś jak leki. Są substancje o właściwościach leczniczych oczywiście w małych dawkach!!!!! i do takich należy np. dxm (jak ktoś nie wie jest to główny środek acodinu)

Do rzeczy dxm narkotykiem psychoaktywnym więc nie ma go co porównywać z "pigułkami" jak napisał ktoś wyżej.
Jest to mocny narkotyk i jak każda substancja psychoaktywna nie jest dla każdego!!! I nie ma z tym żartów bo jak zjesz za dużą dawke to możesz umrzeć, nieważne że dawka śmiertelna to 1500mg! A czy sprawdzał ktoś z was czy jest uczulony na dxm?? No właśnie! Osoba uczulona nawet po 10 tabletkach może umrzeć!!! jeżeli zjesz nawet nawet te 30 a nie jesteś uczulony a masz np. słabą psychike, negatywne nastawienie możesz się całkowicie zmienić! Możesz wręcz być ważywem!!!
A co do koleżanki co jadła codziennie 10 czy 15 tabletek to naprawdę mnie ROZŚMIESZYŁAŚ do granic możliwości! A zresztą 90% postów w tym temacie nie miały miejsca na prawdę! Laska czy ty wiesz że po acodinie nawet po niewielkiej ilości masz oczy wyje*ane do granic możliwoći przez 12-14 godz?? A ilość też buha ha ha nawet niemasz o tym pojęcia! Tolerancja podobno tak rośnie że hej a ty tu z takim tekstem!!

Ludzie ten temat jest tylko dowodem na waszą głupote!

próbujecie coś o czym nie macie zielonego pojęcia!
A te wasze próby mogły się skończyć śmiercią!
To nie są zabawy z apteki! To jest mocny wręcz psychotropowy środek który szybko uzależnia i po którym rośnie tolerancja więc nie pakójcie się w coś o czym nie macie pojęcia!!
 

jamaicaa

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0

:p
. ja brałam acodin wczoraj lecz teraz i tak je czuję . niestety teraz juz na mnie nie działa dawka 15 tabletek [ kiedyś miałam po 15 ostra jazde] teraz musze brać conajmiej 30 żeby było fajnie . ale i tak nie dorówna to temu co czułam kiedyś po acodinach ...niestety raczej jestem już od tego uzalezniona . w sumie nie radze brac tego tym którzy jescze tego nie brali poniwać łatwo sie jest od tego uzależnić[w sumie zalezy to też od psychiki] bardzo też acodiny niszcza watrobę.szczerze lepiej zapalić sobie ganji./ pozdrawiam :papa:
 

Alosh1

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja Acodin brałem wczoraj zjadłem 30 tabletek (brałem 1 raz) ogólnie bania za:cenzura:ista, tylko jak mnie zaczeło wszystko swedzec
a najbardziej glowa dobrze ze wczesniej poczytalem forum bo słyszałem ze kogos tez tak swedzialo to se włosy wydrapał. Nie radze tego brac gdzies na miescie najlepiej w domu jak nikogo nie ma bania trzyma 4-6 godz złapało mnie jakos po 1 godz i potem miałem wielkie shizo ze juz nie zejdzie wiec nie radze wam tego brac najlepiej w domu na pierwszy raz powinny byc przynajmniej 2 osoby co biora i 1 co pilnuje.
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Nie szamałem nigdy tego i nie mam zamiaru przedawkowywać leków tym bedziej ze nie jest to specjalnie bezpiecznie i w tym wypadku to chyba latwiej sie przywidzi co sie stanie bo zażyciu ..... niz po acodinie
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Wszystko szkodzi organizmowi nawet kotlet schabowy wiec raczej nie radze rozpatrywac w takim kryterium bo nic nie bedziecie jesc :| /ja po acodinie i po jakis 4 piwach mialem lekka faze ogolnie dobrze mi sie rozmawialo ale nic specjalnego;]
 

dusielec

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Hell
mi wystarczyloby 8. zakupiony czeka w tajnym miejscu na okazje. myslalam ze tu sie czegos wiecej o tym dowiem a tu jeszcze widze bardzo malo o tym wszystkim wiadomo ;p no.
nie przesadzajcie z tymi 30 i smiercia, moj znajomy 70 wzial i na szpitalu sie skonczylo. nie na pogrzebie. ale mial ciezko ;/

To nie są zabawy z apteki! To jest mocny wręcz psychotropowy środek który szybko uzależnia i po którym rośnie tolerancja więc nie pakójcie się w coś o czym nie macie pojęcia!!


no niby taki mądry wywód, ale to zakończenie... no co prawda pakować, ale wybacz... -uje się nie kreskuje.!!!
hahaha. wybacz, ale po prostu śmiech na całego. i od razu wszystko co piszesz staje się tylko czymś co napisał jakiś tam niedouczony internauta... a wiadomo ze internautów spotyka się różnych, to raczej ten z niższego wybiegu. dziękuję.
 

Attachments

  • blabla.JPG
    blabla.JPG
    29,5 KB · Wyświetleń: 65

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Nie wiem kto pisał, że po 30 się umiera ale prawie spadłem z krzesła :p Jak ktoś coś pisze to niech najpierw sprawdzi informacje na ten temat. Strasznie mnie korciło, żeby założyć konto i coś napisać :p.
Brałem 4 razy ani nie odradzam ani nie polecam.
Dużo wyczytałem o tym na stronie hyperreal. Dawka niebezpieczna to 1500 mg. Za pierwszym razem brałem 30 chciałem zaryzykować i nie zrobiłem testu na nadwrażliwość. Skończyłem brać o około 24. 40 minut po północy zwymiotowałem ale to przez to, że mam słaby żołądek. Starsza pytała co mi jest. Powiedziałem, że coś musiało mi zaszkodzić. Poszła spać a ja wpadłem w panikę. Myślałem, że umrę, dziwnie się czułem, chciałem po prostu już zasnąć. Nie miałem siły się nawet na łóżku obrócić, jak ruszałem głową to obraz przesuwał się z sekundowym opóźnieniem :p W końcu udało mi się zasnąć a w nocy miałem tyle snów jak nigdy!! Obudziłem się o 7 i obraz ciągle był opóźniony jak bym był nieźle pijany. Zasnąłem i obudziłem się o 9:30 i już było całkiem spoko. Miałem lekkiego kaca a przy śniadaniu trzęsły mi się ręce. To była już niedziela ;] Ten pierwszy raz ja zwaliłem bo wpadłem w panikę. Mój kolega świetnie się tej nocy bawił :p 5 razy na kiblu się budził i nie wiedział jak się w nim znalazł. Kolejnym razem brałem 15. O wiele za mało. Po godzinie nic nie czułem i sie wkurzyłem więc wypiłem kilka łyków tequili. Po 3 łykach kręciło mi się w głowie jak po 3-4 piwach. Wypiłem jeszcze trochę i było super!!!! Naprawdę acodin wzmacnia działanie alkoholu i to bardzo!! Kilka dni później brałem 20 a 2 kolegów piło 0,5 litra. Jeden się nieźle nawalił i spał w lesie a drugi całkiem trzeźwy. Mnie po 2 godzinach lekko oczy rozbolały i nic więcej :/ W piątek (wolne przed świętami :p) Brałem znowu 30. Zaczęło działać po półtorej godzinie. Poszedłem do jakiegoś bloku i było fajnie ;] Czekaliśmy na kolegę. Ja niestety znowu zwymiotowałem :/ Mam słaby żołądek bo niektórzy biorą nawet po 60 i nie rzygają. Jakaś babka wyszła i mówiła, że tutaj się nie zwraca. Zacząłem uciekać i nie wiem jak ale nagle się znalazłem daleko od tego bloku w kilka sekund ;] Poszedłem na plażę i pytałem się kolegów czy mi sie wydaje czy deptak jest rozkopany. Rzadko Tam chodzę więc nie wiedziałem i nawet do teraz nie wiem jak wygląda deptak bo nie pamiętam zbyt dobrze :p Koledzy wkręcili mojemu koledze co też brał 30 po raz pierwszy, że jest ławka i usiadł i sie do tyłu wyj****ł na piasek :p Skończyłem łykać o 9:12 o 13 wróciłem do domu starsi byli i nic nie zobaczyli ;] o 15 już przestało działać. Się rozpisałem :p Acha biorę 5 co 5 minut albo 10 co 5 minut. I niby sok pomarańczowy pomaga. Się nie zwymiotuje wtedy. A sok grejpfrutowy zwiększa doznania ;]. Tylko nie piszcie mi, że się chwalę bo to nie prawda.
 

znienacka

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
lbn.
tak na wstepie, to odradzam wszelkie eksperymentowanie z lekami.
bralam acodin 3razy, mimo, ze mam uczulenie i wszystko mnie po tym swedzi. :mruga:
ludzie po tym sa strasznie wkurzajacy dla tych co sa 'trzezwi', naprawde.
wczoraj zszamalam 20 u przyjaciolki i hmm...
mialam schizy, zeby A. siedziala oparta o sciane, bo strasznie panikowalam jak siedziala innaczej
i nie rozumialam dlaczego ona tego nie rozumie! mialam dziwne leki, walilam smuty, przebilam sobie pepek.^^ haha.
nie czulam w ogle bolu, nawet nie panikowalam, jak to mam w zwyczaju na widok krwi. bawilam sie i krecilam tym kolczykiem.
na ulicy lecialam a nie szlam, przynajmniej tak mi sie wydawalo... 5km z buta do domu wrocilam.
oczy ma sie duuuze i cudownie blyszczace, co dodaje urody ; DD


kogo jeszcze po tym wszystko swedzi i dlaczego??
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Zdaje się, że najzwyklejsza reakcja na przedawkowanie :p Mój kolega był czerwony jak burak i go wszystko swędziało ja tak nigdy nie miałem. Uzależnić się od tego łatwo?? No nie wiem mnie tam nie ciągnie. Jak będę miał okazję to wezmę a jak nie to trudno :p Uczulenia na to nie można mieć. Można mieć tylko zwalony jakiś enzym już nie pamiętam jaki który chyba przetwarza DXM na coś innego nie szkodliwego. Ci co są nadwrażliwi to po 15 tabletkach mogą mieć niezłe jazdy i to nawet przez kilka dni :p Ja to nawet po 30 jak ty się nie zachowuje. Ja to jestem przymulony :p Chciałbym patrzyć w jedno miejsce i leżeć i nic więcej ;]
 
C

creative

Guest
no niby taki mądry wywód, ale to zakończenie... no co prawda pakować, ale wybacz... -uje się nie kreskuje.!!!
hahaha. wybacz, ale po prostu śmiech na całego. i od razu wszystko co piszesz staje się tylko czymś co napisał jakiś tam niedouczony internauta... a wiadomo ze internautów spotyka się różnych, to raczej ten z niższego wybiegu. dziękuję.


Ha ha nie oceniaj mnie człowieku po jednym poście! Jak byż czytał ten temat od poczatku to byś wiedział że większość tych ludzi co się tutaj wypowiada nie wiedziało o acodinie praktycznie nic! Nawet jaka jest w nim substancja aktywna, nikt nie wspomniał że warto zjeść na początku 6-7 tabletek i poczkać 30-60min aby sprawdzić czy nie ma uczulenia. Na tym forum jest swiadomośc o tej substancji jest na poziomie bardzo niskim! Duża część osób wie o tym tyle co z programu na celowniku, usłyszało że daje kopa to to jedzą niewiedząc co to tak właściwie jest i co powoduje.


wszystko co piszesz staje się tylko czymś co napisał jakiś tam niedouczony internauta... a wiadomo ze internautów spotyka się różnych, to raczej ten z niższego wybiegu. dziękuję.

Ha ha nie obrażaj mnie! Jesteś jeszcze młoda i mało wiesz na ten temat! Powinnaś się uczyć jak inne 15latki w Twoim wieku a nie ćpać! Oceniasz mnie a co o mnie wiesz??
To raczej ja mógłbym ocenić Ciebie:
Klaudia K. (chcesz to padam całe nazwisko), urodzona 1992 a więc masz 15 lat, mieszkasz w Kaliszu, interesujesz się rockiem, metalem, fantasy, obróbką zdjęć
A co ty powiesz o mnie?? Widzisz Klaudio prawda jest taka że nie znasz świata! Jesteś młodą gówniarą i powinnaś się teraz uczyć a nie chwalić się ćpaniem! Poprzedni post był po to aby takie gówniary jak ty nie jadły acodinu potem dziwne że ktoś się zaćpa i wycofają lek. Jak widzisz jak na niedouczonego internauta z niższego wybiegu wiem dość sporo na Twój temat i mogę narobić Ci gnoju więc nie obrażaj ludzi na forum mała szmato! A najlepiej to wypier*dalaj stąd do szkoły
 

znienacka

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
lbn.
a jak mnie wszystko po tym swedzi to lepiej nie brac? :niepewny:
nic mi nie bedzie?
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Gorzej gdyby była nadwrażliwa ale już by jej z nami nie było :p Creative jakiś ty mądry.
A najlepiej to wypier*dalaj stąd do szkoły
Coś mi się wydaje, że zaglądasz na hyperreala :p Jest tam taki koleś Bill. Większości osób pisze takie coś :p
Acha i wiek nie jest taki ważny. Znam 20 latków co się jak dzieci neo zachowują :p Gdyby to było do mnie to bym się ucieszył(to co pisałeś). Rób to co inne 16-latki w twojej szkole ;] Piją, palą, ćpają dzień w dzień i Bóg wie jeszcze co :p I jest na to uczulenie?? Bo myślałem, że można być na DXM tylko nadwrażliwym przez brak jakiegoś tam enzymu. Po jakich dawkach można nieźle odlecieć do innych światów??(OOBE albo coś innego ?? ;] bo 30 to za mało dla mnie. Ważę 60kg czyli mam 7,5mg/kg :p czy jak to szło)
 
Do góry