Acodin ?

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Yoggi powiedz czy brałeś kiedyś dragi? masz jakies o nich pojecie z doswiadczenia czy tylko podrecznikowe to co nagadają ci w szkole?
A ty co? specjalista jakiś? narkomana zgrywasz. Ale odpowiem NIE NIE BRAŁEM BO NIE JESTEM TAKIM DEBILEM.

Yoggi powiedz czy brałeś kiedyś dragi? masz jakies o nich pojecie z doswiadczenia czy tylko podrecznikowe to co nagadają ci w szkole?

nikt nikomu nie wciska narko na sile. chce to bierze nie chce to nie bierze. prosta polityka...
tylko dobrze byłoby pisząc o danych dragach, napisac o skutkach ubocznych czy ewentualnych poźniejszych powikłaniach...
Ale przecież tutaj kilka osób wypowiedziało się jakie są negatywne skutki tego środka...
od kiedy to istnieją pseudo ćpuny??? co przez to rozumiesz???
Moja wypowiedź konkretnie tyczyła się
owszem niektórzy lubią się tutaj przechwalać, lecz niektórzy piszą ile brali i jaki jest efekt żeby żaden debil nie wziął np. 50 tabletek Acodinu i się nie struł...

Pytanie z tematu "Szamał ktoś?" więc każdy na nie odpowiada, ale nie potopisz nikogo za to że przechwala się tak jak ten na którego zwróciłeś uwagę...
Zresztą autor tematu napisał że brał raz i daje do zrozumienia że to nic specjalnego...

to czytaj uważniej bo wyraźnie napisałem "duża część" a nie "wszyscy" czepiam się tylko się tylko chwalących się niewiadomo czym i zachęcających (głównie cytowany przeze mnie post i kilka innych)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A ty co? specjalista jakiś? narkomana zgrywasz. Ale odpowiem NIE NIE BRAŁEM BO NIE JESTEM TAKIM DEBILEM.
to czytaj uważniej bo wyraźnie napisałem "duża część" a nie "wszyscy" czepiam się tylko się tylko chwalących się niewiadomo czym i zachęcających (głównie cytowany przeze mnie post i kilka innych)

nie jestem specjalista i nie ciagnie mnie do tego, ale coś tam sie kiedys bralo...

no z pokora musze przyznac ci racje że tamto to typowa dziecinada...
 

Lesio1988

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Beznadziejna sprawa z tym Accodinem. Mieszkam w akademiku, znajomi z pietra wzieli accodin i widzialem po nich reakcje jaka byla. ,,Jeden zaginal gdzies w lazience, to reszta poszla z misja ratunkowa'' albo ,,tanczyli wokol jakiegos krysztalu'' lub ,,miasto z gory wyglada zaje***e''. Jednak wódka lepsza. ,,Wódka jest dobra, wódkę pic trzeba, kto pije wódke, idzie do nieba'' :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
zależy co ;)
po niektórych specyfikach jest trudne zejście a po niektórych to tylko miłe wspomnienia z poprzedniego dnia ;)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Wiesz wszystkiego nie praktykowałam ... Ale po maryśce czułam się normalnie... Oczywiście miałam zmęczenie ale na pewno nie miałam kaca, bólu brzucha i że nic mi się nie chciało jak po wódce :/
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja tam do 1 w nocy kiedyś upiłem się jak nie wiem co, a na drugi dzień o 8 musiałem iść i sprzątnąć butelki po wódce :)
a kaca w ogóle nie miałem, tylko trochę zaspany :) i do dzisiaj nie zaznałem kaca :)
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Syrop czy Tabletki?.. Jedno wielkie :cenzura: powiem tak:

Mój kumpel widział ci*e szatana (nie szatanicy tylko szatana) <-- jak on to nazwał.
No a następnie było mu dość nie dobrze i tak następnego dnia powiedział prostym sfomułowaniem.
Dobra jazda ale źle się kończy.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
ja tam do 1 w nocy kiedyś upiłem się jak nie wiem co, a na drugi dzień o 8 musiałem iść i sprzątnąć butelki po wódce :)
a kaca w ogóle nie miałem, tylko trochę zaspany :) i do dzisiaj nie zaznałem kaca :)
Ja tam miałam pare razy kaca... To tez zalezy od organizmu i czy ktoś umie pić czy nie ... :D Ale ja niektóre popijamy źle wspominam :piwosze:
 

UkradliMiNick

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
wiecie co to jest dxm ? to jest taki psychodelik ze wygnie tak wasze niedorozwinieta psychike ze do konca zycia poprawiac bedziecie sobie humor tabsami od psychologa .
checie cpac ? nauczcie sie cpac . albo niecpajcie napijcie sie piwa i niech wam to wystarczy (alkohol to tez narkotyk )
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wiecie co to jest dxm ? to jest taki psychodelik ze wygnie tak wasze niedorozwinieta psychike ze do konca zycia poprawiac bedziecie sobie humor tabsami od psychologa .
checie cpac ? nauczcie sie cpac . albo niecpajcie napijcie sie piwa i niech wam to wystarczy (alkohol to tez narkotyk )

alkohol to używka a nie narkotyk!
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
wszystkie dobre narkotyki są w sprzedarzy u dilera i zapamiętajcie to sobie;

gdyby ten akodin czy coś tam dobrze działał i było po nim fajnie to byłby znany jak marihuana - ale wiem wiem - jak się jest nastoletnim gówniarzem to się próbuje różnych wynalazków : )
 

PrawdaPlynieStad

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
LdZ
Trzeba spróbować.... Ile coś takiego kosztuje i tak wogóle ile trzeba tego wziąść na początek .... ? Jak wy piszecie 15 czy 30 to ja aż się boję co się może ze mną stać.... :| Tak na pierwszy raz ile... ?


eLooo

na pierwszy raz? hmm . . . to zależne od miejsca, w którym chcesz brać :D
jeśli w domowym zaciszu, bez kontroli rodziców, w gronie znajomych i . . . no w lajtowych obiegach to na początek 10 starczy . . . :]
Rozbrajają mnie osóbki, które biorą [dla szpanu?] po 2 opakowania :D
Ja popijałam soczkiem pomarańczowym ^^ o_O
Powiedzmy, że brałam tego spooroo :p
Banie wkręcić można sobie ostrą :mruga:
Jedyne co odradzam to:
* brać do szkoły ;)
__________________
Kosztuje 5-6 zł, to już zależy od apteki, w której się zaopatrujesz.
aaa . . . i nie przesadzać. To potrafi 'uzależnić'.
W.w uzależnienie objawia się bólem brzucha, głowy i wymiotami :(
__________________
nie odradzam, ale i nie polecam ^^
Chyba rzeczywiście lepiej i zdrowiej przyjarać :ganja:
 

Łukasz_lodz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
eudezet miasto hip hop stolica x3
Jedyne co odradzam to:
* brać do szkoły
a żebyś wiedziała, wezme ^^
dupa nie poznają ^^

a i no acodin znalazłem w lodowie o [ ! ]
i chooj, brac, nie brac - brać ^^
i wrażenia niezłe ^^ działa po 2 h na mnie ...
na mieście niezłe efekty, lewitujące auta itp ^^ o nie, nie po takiej małej dawce :(
ale co pewne, fajnie we łbie kołaczyło o [ ! ]
a jak sie zasypia :eek: :x
w szkole wyproobowac trza ha ^^
 

PrawdaPlynieStad

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
LdZ
:stupid:
Ku.wa
Nawet tutaj brat mnie znalazł o_O
_______________
co do brania w sQL, to odradzam tylko ze względu na to, że . . .
niektórzy reagują bardziej na te 'małe, białe cuda' :D
Po większej daweczce schody stają się przeszkodami,
długopis przed Tb spi...ala,
a niezapowiedziane kartkówki [a raczej ich wyniki] mogą zaniepokoić nauczycieli,
którzy przybiegną Ci z teścikami i narobią lipy :lol:
_______________
Poza tym efekt 'przećpanych patrzałek' i oczoj.bność światła słonecznego,
a tego cholerstwa dużo przez okienka wpada :mruga:
yyy . . . by było na tyle ^^
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Trzeba spróbować.... Ile coś takiego kosztuje i tak wogóle ile trzeba tego wziąść na początek .... ? Jak wy piszecie 15 czy 30 to ja aż się boję co się może ze mną stać.... :| Tak na pierwszy raz ile... ?


eLooo

na pierwszy raz? hmm . . . to zależne od miejsca, w którym chcesz brać :D
jeśli w domowym zaciszu, bez kontroli rodziców, w gronie znajomych i . . . no w lajtowych obiegach to na początek 10 starczy . . . :]
Rozbrajają mnie osóbki, które biorą [dla szpanu?] po 2 opakowania :D
Ja popijałam soczkiem pomarańczowym ^^ o_O
Powiedzmy, że brałam tego spooroo :p
Banie wkręcić można sobie ostrą :mruga:
Jedyne co odradzam to:
* brać do szkoły ;)
__________________
Kosztuje 5-6 zł, to już zależy od apteki, w której się zaopatrujesz.
aaa . . . i nie przesadzać. To potrafi 'uzależnić'.
W.w uzależnienie objawia się bólem brzucha, głowy i wymiotami :(
__________________
nie odradzam, ale i nie polecam ^^
Chyba rzeczywiście lepiej i zdrowiej przyjarać :ganja:

Dziękuję za tak cenne rady ... Kiedyś spróbuje... Ale muszę się na to nastawić xD
 

niezleziolko

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Baku Bakowo
ja kiedys tez pozarlem 15 tabsow acodina to mnie jakos kur** zamroczylo i kimac nie moglem pol nocy, taki zblazowany bylem ze masakra, a zozola jeszcze nie probowalem hehe jak wy to mogliscie wciagac??pozdro dla fluxbara ;)
 
Do góry