Acodin ?

Kissiuunia

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Brałam acodin raz... wziełam na noc 30 tabletek... plątał mi sie język, nie panowałam nad tym co mówie, na początku było fajnie, ale potem jak sie położyłam to nie umiałam śpiwora zapiąć (byłam zmuszona w nim spać) poprosiłam braciszka o pomoc to potem myślałam, że rozerwe ten śpiwór, ale na szczęście udało mi sie zasnąć... obudziłam sie ok.2.00 w nocy i musiałam iść do WC praktycznie sie tam doczołgałam (z tego co pamiętam) ;/, a potem spowrotem tym samym sposobem, śpiwora nie zapiełam bo nie umiałam, a jak podnosiłam głowe to zaczeynalam sie rzucać na wszystkie strony i szarpać sama ze sobą... musiałam sobie głowe rękami przytrzymywać i przyciskać do poduszki... pamiętam też, ze jak już sie troche uspokoiłam to zaczełam płakać i błagać, żeby to sie skończyło bo myślałam, że umieram... potem zaczełam sie modlić, a potem rozmawiałam z bogiem ;/;/;/ to było OKROPNE UCZUCIE!!! Radze wam NIE BIERZCIE bo to sie może źle skończyć, po tym naprawde sie nad sobą nie panuje... nawet jeśli wiesz, że robisz coś złego to nie potrafisz sie od tego powstrzymać... naprawde nie warto... jak ktoś chce sprubować to niech w najgorszym wypadku weźmie 15 tabletek po tym moja kumpela potrafiła przynajmniej dojść do domu, ale też miała pojechane akcje np. na dodatkowym angielskim sppytała faceta "Czy może iść kibelek wyruchać?" ;/ także nie polecam A JUŻ NAPEWNO NIE DO SZKOŁY!!1 (bo niektórzy tam mieli takie głupie pomysły)
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Nom może się źle skończyć. Np. dla Ciebie. Zrobiłaś test na nadwrażliwość?? I najlepiej napisz ile ważysz. Ja ważę 60 kg i po 15 nic nie czuje a po 30 fajny odlot. A po tym według mnie się właśnie nad sobą panuje. A na pewno lepiej niż po alkoholu. Po alkoholu takie rzeczy można zrobić, że głowa boli, a po acodinie według mnie całkiem trzeźwo myśli.
jak ktoś chce sprubować to niech w najgorszym wypadku weźmie 15
Z tym się zgodzę ale tylko dla tych co chcą spróbować. DXM może zmienić człowieka. Czytałem tripa jednego kolesia. Napisał, że był w depresji, chciał się zabić i inne takie. Naćpał się (dosyć ostro) spotkał Boga i takie tam i bardzo się zmienił. Acha poczytaj se http://talk.hyperreal.info/ i zobacz tam jakie dawki biorą ;] Do szkoły tego nie brać bo jak nauczyciele wyczają to prze*****e. A po za tym każdy inaczej reaguje. Jak się nie jest dobrze przygotowanym to fakt to się może źle skończyć ;] Ale jak cię gliny złapią to powiesz, że brałaś 2 tabletki acodinu i chyba jesteś uczulona ;]
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
dawka reakcyjna Dxm dla osoby wazacej 60 kg to okolo 300 mg czyli kolo 15 tabletek acodinu ale jeslic hcesz zrobic test czynie jestes uczlony/a to wez 4 tabletki;] moj kolega ktory jest uczulony po 4 tabeltkach chodzil jak pijany trudniej mu bylo oddychac wiec po 15 moze cie rozniesc;]
 

Pituzdg

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Do wyliczania dawki polecam http://www.myjavaserver.com/~gambit/calc.html specjalny kalkulator. Ja brałem parę razy acodin i na pewno jeszcze wezmę bo faza fajna jest i ogólnie nowej spojrzenia na świat powstaje. Tylko nigdy nie mieszajcie acodinu z antybiotykami!!!!!! U mnie raz się tak zdarzyło i przez pierwsze 1h jak mnie kopnęło to nie wiedziałem czy żyję byłem kompletnie oddzielony od ciała. Potem dopiero skapowałem że wymieszałem dxm z inhibilitorem i mogłem od tego umrzeć a w zasadzie byłem już bardzo tego bliski. Teraz wiem że trzeba uważać ale z drugiej strony w pewnych momentach tamta faza mi się podobała i dlatego zamierzam dalej jechać z dxm :D :D
 

wpierdalaczdeixemu

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Poje.bani jesteście.. DXMu nie bierze się aby mieć banie. Chcecie mieć banie to się naje.bcie i chÓj. DXM jest psychodelikiem (dysocjantem) i zażywa go się w konkretnych celach (jak i inne psychodeliki).. aby zrozumieć rzeczy których kur.wa się nie da zrozumieć. Bo przez takich frajerów jak wy wkońcu go zrobią na recepte a co gorsza jest uważany za drag dla kinderćpunów.. ehh.
Biore DXM w różnych dawkach (30-90 tabletek) i z każdego tripu wynosze jakieś wnioski, które wpływają pozytywnie na moje życie. Podczas tripów kilka razy umarłem (projekcje astralne, NDE), widziałem się z bogiem (w którego nie wierze), kilka razy miałem OOBE (wyjście z ciała). Po kuracji DXMem teraz zawsze mam świadome sny (LD). Aby brać DXM trzeba mieć w bani poukładane. DXM w mniejszych dawkach (10-20 tabletek) nasila działanie innych dragów.
 

Pituzdg

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie biorę go dla bani tylko tak to ująłem w słowa. Biorę bo lubię mieć wizje i halucynacje, które dobrze na mnie wpływają :D :D
 

whythat

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ale na mózg i resztę ciała już nie tak wspaniale wpływają. to samo z grzybami...
wole sie lekko upić niż znowu sie tym bawić.
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Podczas tripów kilka razy umarłem (projekcje astralne, NDE), widziałem się z bogiem (w którego nie wierze), kilka razy miałem OOBE (wyjście z ciała). Po kuracji DXMem teraz zawsze mam świadome sny (LD).


Ta znam to ale to po 100 tabletkach acodinu.

Bo przez takich frajerów jak wy wkońcu go zrobią na recepte a co gorsza jest uważany za drag dla kinderćpunów.. ehh.

Tussipect mieli zrobic na recepte nie wiem czy zrobiloi przez to ze dzieci odurzały sie efedryna.
 

xxxxpeach

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Powiem tobie tak.
z Acodinem już dużo przeżyłam.
Brałam 20 tabsów popijając winem z trzema kumpelami. Każda miała inny odjazd. Ja nie miałam kompletnie czucia w palcach, głowa mnie swędziała, cała się trzęsłam, źrenice miałam przeogromne, i gadałam głupoty.
Inna kumpela wymiotowała ale była w miare opanowana. Trzecia miała podobnie jak ja . Czwarta kompletnie nie miała panowania nad sobą. Każdego organizm reaguje inaczej na ilość podanej dawki. Czwarta kumpela brała 6 tabsów i myślała że lata. Ja trzecia i druga kumpela brałyśmy po 20. Rzeczywiście Acodin to niezapomniane przygody ale ja sie od niego łatwo uzależniłam. Skończyłam z tym dopiero niedawno. ;) Pozdrawiam
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
6 tabsów i latała?? Noto chyba nadwrażliwa. Chociaż możliwe, że to przez alkohol. Nawet na ulotce jest napisane, że acodin wzmacnia hamujące działanie alkoholu :p Czy jakoś tak. Więc można paczkę na 2 i 2 piwka i odlatujesz jak po 0,5 ! 40 % :p Przynajmniej ja tak miałem po 15 ;] Ale wypiłem 4 łyczki tequili (naprawdę malutkie :p)
 

znienacka

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
lbn.
eee. wzielam 15acodinow, z 3browary, pare buchow trawy i hmm. fajnie bylo.
waze 48kg, mam 160cm wzrostu, wszystko mnie po tym swedzi i bralam nie raz po 20tabletek.
wiec dvpa, dvpa, dvpa.
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Wiesz.. ciężkość tripu określa się poprzez stosunek wagi do ilośći tabletek.. ja waże 55 kilo..

Ja waze ok 65 kilo i przeciez to logiczne im wieksza masa tym wiecej musisz wziasc.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
A ja 60kg i nie pamietam co mi bylo po tym :p Nie pamietam jak sie czulem ale pamietam co robilem :p Ale nigdy nie mialem cev'ów i oev'ów ;] Tylko światło było zrobione z dużych pikseli gdzieś 20 x 20 ;] (przy zamknietych oczach[kolega potwierdził :p]) Wiem, że chwilkę po tym jak się na klatce zrzygałem to wyszła babka i powiedziała, że tutaj się nie zwraca. W kilka sekund znalazłem się kawałek drogi od bloku sam nie wiem jak :p
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
A ja 60kg i nie pamietam co mi bylo po tym jezyk.gif Nie pamietam jak sie czulem ale pamietam co robilem jezyk.gif Ale nigdy nie mialem cev'ów i oev'ów ;] Tylko światło było zrobione z dużych pikseli gdzieś 20 x 20 ;] (przy zamknietych oczach[kolega potwierdził jezyk.gif]) Wiem, że chwilkę po tym jak się na klatce zrzygałem to wyszła babka i powiedziała, że tutaj się nie zwraca. W kilka sekund znalazłem się kawałek drogi od bloku sam nie wiem jak jezyk.gif

To ile ty wzioles?;|
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
30 tabletek tylko. Zawsze po 30 wymiotuje mam słaby żołądek. Tylko wtedy to już 2 godziny po było :p (po wszamaniu) W czasie rzygania mnie nieźle walnęło. W ogóle nie czułem, że rzygam po prostu widziałem jak coś leci z mojej mordy ;]
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
30 tabletek tylko. Zawsze po 30 wymiotuje mam słaby żołądek. Tylko wtedy to już 2 godziny po było jezyk.gif (po wszamaniu) W czasie rzygania mnie nieźle walnęło. W ogóle nie czułem, że rzygam po prostu widziałem jak coś leci z mojej mordy ;]

Wniosek? zostaw to;]
 
Do góry