Acodin ?

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
ja raz bralem .... i juz nie mam zamiaru wiecej :/
poniewaz :
wszystko mnie swedzilo ... taki schiz mnie zlapal ze musialem sie caly rozebrac na oczach dziewczyn i polewac sie zimna woda :p bo wtedy wydawalo mi sie ze to pomaga i przestaje mnie swedzic
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
To swędzenie to ma większość ludzi. Mnie w niedziele pierwszy raz załapało i wiem co to za koszmar ;] Tak to mnie nigdy jeszcze nie swędziało ;] Nie drapać się !! Acha gacie też zdjąłeś ?? ;]
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
no w tym problem ze do naga sie rozebralem.... drapalem sie jak szalony :p nie umielem wytrzymac
i dlatego to byl moj ostani raz :p
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
A jaka dawka?? Do naga ;] Dziewczyny musiały mieć fajnie mogłeś wykorzystać to, że jesteś już nagi:p I jeśli miałeś się czym pochwalić noto nie tak źle :p
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Do naga ;] Dziewczyny musiały mieć fajnie mogłeś wykorzystać to, że jesteś już nagi:p I jeśli miałeś się czym pochwalić noto nie tak źle jezyk.gif

Trzeba bylo isc i ty bys skorzystal;p
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
hhaha :p wzielem 5+5+5 myslalem ze mi starczy ale nic nie mialem przez okolo 1h wiec wzielem nastepne 5
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
hhaha jezyk.gif wzielem 5+5+5 myslalem ze mi starczy ale nic nie mialem przez okolo 1h wiec wzielem nastepne 5

a ile wazysz?;] bo jak kolo 60 kg to 300 mg dxm to dawka reakcyjna^^
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
eeee ja sie na tym nie znam :p waze 71 :p proponowali mi jeszcze kodeine ale tego sie bawlem bo slyszalem ze jest to Heroino-podobne
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Heroino-podobne

Kodeina jest pochodna morfiny^^


To po 20 tabletkach cos powinno cie wziasc;] bo 300 mg to dawka reakcyjna dla osoby ktora wazy ok 60 kg to juz taka dawka po ktorej sa halucynacje xD ale lekkie zmiany w postrzeganiu otoczenia moga juz byc po 150mg :) Jesli chcesz to masz zobacz sobie:

* 1. plateau: 1,5 - 2,5 mg/kg (najsilniejsze działanie na receptor PCP2, mała aktywność sigma1 i znikoma blokada NMDA),
* 2. plateau: 2,5 - 7,5 mg/kg (rosnąca aktywność sigma1, silniejsza blokada NMDA, PCP2 bez zmian na stałym poziomie),
* 3. plateau: 7,5 - 15,0 mg/kg (przeważa blokada receptora NMDA)
* 4. plateau: powyżej 15,0 mg/kg (brak zmian w oddziaływaniu na poszczególne receptory; zerwanie większości połączeń między neuronami).

Ja po wzieciu ok 115 talbetek mialem cos kolo 38 mg/kg nie ma sie czym chwalic ale podawanie ze dawka smiertelna to 20mg/kg to brednie;p


PS:dekstrometorfan to tez pochodna morfiny i dziala podobnie to ketaminy uzywanej do znieczulania np w weterynarii.
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
czytam sobie i czytam te wasze wrażenia i coraz bardziej jest mi was szkoda. Przecież to może Was zabić;/ Już wolę napić się wódki i mieć kaca niż czuć że umieram i widzieć latające przedmioty.

A wiecie co wogole bierzecie? Swoją drogą jeśli się nie mylę, bo nie pamiętam ale ma się problemy z oddychaniem i można sie udusić.
 

dpc91

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
...GóRny Śląsk...
Ktoś z was próbował jeszcze ?

Próbowałam, mi stykło 10 i było mi fajnie, luz bluz fajnie sie chodziło...
mi sie podobało, wada?? totalnie wyrąbane źrenice przez jakieś 12-15 godz od zażycia... jak ktoś słabo widzi (jak ja) to ma przesrane... nawet nru tramwaju nie widziałam :p ale warto było
pzdr
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
A wiecie co wogole bierzecie? Swoją drogą jeśli się nie mylę, bo nie pamiętam ale ma się problemy z oddychaniem i można sie udusić.


Owszem myslisz sie.W Acodinie jesr dekstrometorfan - jest to opioid,syntetyczny pochodny morfiny.Jest stosowany w lekach na kaszel etc.Poza tym nie wiesz czy wiesz ale nie którzy naukowce uważaja ze zmniejsza tolerancje roznych substancji psychoaktywnych i jest stosowany przy uzaleznieniu kokaina,heroiną a takze nikotyne i alkohol metylowy.
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
czytam sobie i czytam te wasze wrażenia i coraz bardziej jest mi was szkoda. Przecież to może Was zabić;/ Już wolę napić się wódki i mieć kaca niż czuć że umieram i widzieć latające przedmioty.
no byc pijany i miec agresora jeszcze :)

jak sie jest na ecstasie to nie czuje sie ze umiera i nikogo nie chce sie bic tylko rozmawiac, kochac xD


czuje sie otwartość, pobudzenie, euforia, empatia, głębsze odczuwanie muzyki i ruchu, wzmocnienie odczuć związanych z dotykiem, co sprawia, że fizyczny kontakt z drugim człowiekiem jest przyjemniejszy
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Meguska wszystko może nas zabić nawet komputer. Skąd wiesz, że nagle nie wybuchnie?? Albo gaz nigdy nie wiadomo czy nie wylecisz przez niego w powietrze. Np. Maryśkę ciężko przedawkować tak żeby się zabić (praktycznie niemożliwe) a alkoholem owszem jest to bardzo możliwe. Wypij 0,5 spiryta i zgon ;] Po alkoholu jest się agresywnym i łatwo zrobić KOMUŚb] oraz sobie krzywdę.
Jak bierzesz z głową acodin to nic ci się nie stanie. Jak weźmiesz dużą dawkę to prawdopodobnie odpłyniesz do innych krain :p i co najwyżej napędzisz stracha innym (no chyba, że weźmiesz dawkę śmiertelną. Ja zawsze po acodinie jestem spokojny a po alkoholu robię takie rzeczy których nigdy bym nie zrobił na trzeźwo a potem ich żałuję)
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
dobra ty czujesz sie tak Baniolek a inni pisali, że bali się że umierają.

Ty może i inni jesteście agresywni po alkoholu, ja nigdy.
 

wpierdalaczdeixemu

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
i dlatego nie bierzesz kodeiny?przeciez to prawie to samo co dxm.
Buahahaha

Dxm to psychoedlik dysocjant po których ma się halucynacje. Słabo uzależnia.
Kodeina to depresant po której następuje błogoston, apatia, euforia. Bardzo mocno uzależnia psychicznie i fizycznie.
Kodeina jest 10x słabsza od morfiny. Morfina 10x słabsza od heroiny. Są jeszcze pośrednie - metadon, oksykodon, hydrokodon, tramadol.

Bierzcie antyhistaminy to was nic nie będzie swędzieć.
 
Do góry