Znawca kobiet:)

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Istnieje pewien typ mężczyzny tzw."znawca kobiet",jak znawca win,albo samochodów,znawca owadów,starych radioodbiorników.Ten zna się na schorzeniach nerek,a tamten zna się na kobietach.Jedni są znawcami bo mają taki zawód-inni-bo mają hobby.Jadni i drudzy umieją ocenić,wymienić,skrytykować,dokupić części zamienne,znależć ,opisać.Być może w pewnych dziedzinach znajdą się znawcy,można ich podzielić na rózne typy:1-rozumie kobiety-jak psycholog;po sposobie machania ogonem,wiercenia się,skamlania lub szczerzenia kłów,szybko rozpozna co kobiecie dolega.2-typ-zna potrzeby seksualne kobiet,w końcu spał z wieloma,zakłada,że wszystkie jesteśmy takie same-kwestia naciskania odpowiednich guzików.3-zna się na kobiecej urodzie,4-wie jak zdobyć kobietę.5-typ-wie na co ją stać-potrafi orzec,która nadaje się na żonę a która na kochankę.Są pudelki i są pitbule.On umie odróżnić rasy gatunki ,rodzaje.Czy faktycznie Są mężczyżni uważający się za znawców kobiet?,czy jesteśmy tak proste do odczytania?Nawet Freud pod koniec życia opłakiwał fakt,że nawet spędziwszy lata na próbach ustalenia czego pragną kobiety,nigdy nie zdołał odpowiedzieć na to pytanie? p
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Nie ma czegoś takiego jak pilot na kobiety, Do tego jeden na wszystkie. Tyle ile kobiet tyle pragnień i osobowości i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie czego pragną kobiety. Bo chyba tak na prawdę sami nie wiemy czego chcemy. Mając jedno chcemy drugie i chyba tak na prawdę tyczy się to wszystkich ludzi nie tylko kobiet.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
"Znawca kobiet" to chyba tylko samozwańczy ma prawo bytu. Czyli można to zignorować.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
553890_516322265046678_720340552_n.png

Tak mi się skojarzyło ^^

Nie wiem czy jakiegokolwiek mężczyznę można nazwać znawcą.... myślę, że trafi się czasami osobnik bardziej wrażliwy spostrzegawczy, który z kobietą lepiej współgra aniżeli cała reszta :)
Tego samego nie mogła bym powiedzieć o kobietach, nie ma znawczyń mężczyzn.

Po prostu poszczególnym przypadkom łatwiej coś zaobserwować, zrozumieć, łatwiej dotrzeć do płci przeciwnej ;)
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
1-rozumie kobiety-jak psycholog;po sposobie machania ogonem,wiercenia się,skamlania lub szczerzenia kłów,szybko rozpozna co kobiecie dolega.2-typ-zna potrzeby seksualne kobiet,w końcu spał z wieloma,zakłada,że wszystkie jesteśmy takie same-kwestia naciskania odpowiednich guzików
Moim zdaniem pierwsze zdanie kłóci się z drugim.
Jeśli zakładamy, że jest na tyle bystry, żeby jak psycholog rozumieć emocjonalne potrzeby w głowie, to nie rozumiem dlaczego ma być debilem, który zakłada, że wszystkie kobiety mają takie same potrzeby seksualne. To myślenie na poziomie gówniarza, który nie spał z ŻADNĄ kobietą, bo jak się spało z powiedzmy 3-ma to już się da ogarnąć, że to jednak nieco bardziej skomplikowane.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie nic się nie kłóci wymieniłam rózne typy mężczyzn-jeden zna potrzeby seksualne,inny jest jak psycholog.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
nie rozumiem dlaczego ma być debilem, który zakłada, że wszystkie kobiety mają takie same potrzeby seksualne. To myślenie na poziomie gówniarza, który nie spał z ŻADNĄ kobietą,

Cholerka, zawsze myślałem, że to, co wspomniałaś na początku wyżej podanego cytatu jest oczywiste. To już nie mam pojęcia kim jestem. A to zagwozdka.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Nie nic się nie kłóci wymieniłam rózne typy mężczyzn-jeden zna potrzeby seksualne,inny jest jak psycholog.
Aaa, a takiego "wszystko w jednym" to nie ma..?
Cholerka, zawsze myślałem, że to, co wspomniałaś na początku wyżej podanego cytatu jest oczywiste.
Tzn co, że wszystkie kobiety mają te same potrzeby seksualne..?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Taki wszystko w jednym to prawdziwy problem,nie chcę nawet wiedzieć czy istnieje?Pozostali są wystarczająco irytujący.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Takich znawców kobiet i na tym forum zauważyłam,ale nie będę wymieniać.Zresztą w tym temacie się nie wypowiadają-bo co niby mięliby powiedzięć?
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
nie podpieraj się freudem, on nie miał gugla :p

temat jest bzdurny - to tak jakby zapytać czy istnieją mężczyźni uważający się za najwspanialszych na świecie, albo czy istnieją kobiety uważające się za najbardziej elokwentne na forum "Forumowisko" :p
i co powiesz szerloku? :D
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Powiem,że nie mało tu bzdurnych tematów ,całe forum bywa bzdurne-więc chyba się jakoś wpisuję :)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Nie ma.
Można mieć pewne założenia odnośnie płci przeciwnej, które nawet mogą się sprawdzać przy większości, co nie oznacza, że dotyczą każdej jednostki.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Mnie się wydaje, że znawcy kobiet są. Taki Casanova lub inni śmiałkowie podobnego typu, musieli znać kobiety całkiem dobrze, aby osiągnąć taki hmm sukces.

Wydaje mi się, że mechanizm działania kobiet jest ogólnie znany (choćby to co wkleiła Moniquemonique jest bardzo prawdziwe). Czyli np. znane są pewne ramy zachowań, sposób funkcjonowania, ale mimo wszystko tyle jest w tym możliwości i niuansów, że istnieje cała paleta różnorakich przypadków. Faceci są w tym względzie bardziej racjonalni, a tym samym są bardziej schematyczni, więc łatwiej ich zachowanie opisać, zrozumieć.
 
M

MacaN

Guest
Są, oczywiście. Każda dziewczyna, kobieta ma niby inny charakter, lecz te charaktery są podobne, choć posegregowane w grupy :)

Są mężczyźni, którzy uwiodą KAŻDĄ i tyle. Czy to wam się podoba, czy też nie - jeślibyście nie wiedziały, że taki gościu ma założenie : zdobyć was, to i wy byście mu się nie oparły hehe :D

Ja znam np. gościa, co wyrwie 80 % dziewczyn, które sobie założy, a są tacy, co uwiodą każdą kobietę.

Ja nie mam np. takiego wyczucia, nie znam się tak na kobiecej psychice, lecz mi to nie potrzebne. Nie mam zamiaru bawić się dziewczynami i kobietami. Są jednak mężczyźni, którzy robią to tylko po to, żeby sobie udowodnić, że faktycznie wyrwą każdą.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Macan, Macan myślę, że Ci chłoptasie też wiedzą, jakiego typu kobiety wyrywać, żeby je "mieć".
Gdyby im się przez przypadek jakaś inna trafiła, mieliby problemy ;]
Jak dla mnie nie ma mężczyzn, którzy są w stanie uwieść każdą kobietę, tak jak nie ma kobiety, która uwiedzie każdego mężczyznę.P.S. Zgadzam się z postem pode mną ^_^
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Myślę,że masz rację-Macan-może prawie każdą dziewczynę da się uwieść-z kobietami już tak łatwo nie jest.
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Myślę,że masz rację-Macan-może prawie każdą dziewczynę da się uwieść-z kobietami już tak łatwo nie jest.

Powiedzialbym, ze z kobietami (w jakim wieku kobieta sie zaczyna?) jest jeszcze latwiej. Przynajmniej tak wynika z mego doswiadczenia. Z niejedna dziewczyna trzebabylo chodzic nieraz tygodniami zanim pozwolila aby jej reke w majtki wlozyc o seksie nie wspominajac. Natomiast na palcach moge policzyc kobiety z ktorymi nie poszlem do lozka na pierwszej randce a trzech zadna nie przekroczyla.

pozdrawiam,
 
Do góry