zerwać z nim bo zmienił wyglad?

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
prawdziwych wątpliwości nabrałam po tym jak zeczęliście mi pisać że jeśli go kocham to napewno z nim zostanę...i chyba właśnie w tym jest cały problem...wiem gdzies tam w środku że gdyby to zrobił ktoś inny (nie będę rozwijać tematu-niespełniona miłość) to nie miałabym żadnych wątpliwości a teraz to chyba....czekałam na pierwszą lepszą okazję żeby zerwać (tu zaznaczam że z nim przynajmniej na razie nie zerwałam). muszę się jeszcze trochę zastanowić bo nie jestem chyba pewna swoich uczuć ale co zrobić...jest inaczej niż myślicie ale nie wiem czy o tym napisać....to ma z tym jakiś związek ale to inna historia...więc ten temat nie ma już chyba sensu
No i proszę bardzo, już wiemy gdzie tkwił problem. Dziewczyna nie jest na tyle głupia żeby zrywac z facetem którego kocha z takiego powodu. Celem tematu było (przynajmniej w jej zamierzeniu) zagłuszenie wyrzutów sumienia, które Autorkę tamatu prześladowały bo chciała z najgłupszym pretekstem zerwac z facetem. Okazało się że nikt nie poparł tego pomysłu więc jednak przekonała się że to by było co najmniej PRYMITYWNE. A przy okazji uświadomiono jej że nie kocha swojego mężczyzny skoro takie rzeczy mogą stanąc na drodze ich szczęścia...
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
To chyba jakiś żart..
Proste: kochasz - nie zrywasz
nie kochasz - zrywasz.

Ale zerwać, bo koleżanki się śmieją to.. sorry. Brak mi słów. Ale mam takie samo zdanie jak moi poprzednicy.
:]
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
chodzę z nim od paru tygodni i wszyscy w szkole go znają bo ma (a właściwie miał) piękne loki. ale w feriach coś mu odbiło i te piękne, kręcone długie włosy zamienił na dredy! :mruga: szczerze mówiąc wygląda okropnie! wszyscy się z niego śmieją...a ja wstydzę się z nim pokazywać...czy powinnam z nim zerwać? :niepewny:
Wstydzisz się własnego chłopaka tylko dlatego, że ma dready??
Dziewczyno!
Ty go kochasz za wygląd czy za charakter itd. ???
<_<
 

somebodyblog

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
brak
chodzę z nim od paru tygodni i wszyscy w szkole go znają bo ma (a właściwie miał) piękne loki. ale w feriach coś mu odbiło i te piękne, kręcone długie włosy zamienił na dredy! :mruga: szczerze mówiąc wygląda okropnie! wszyscy się z niego śmieją...a ja wstydzę się z nim pokazywać...czy powinnam z nim zerwać? :niepewny:


Laska :/ z kims sie jest dlatego ze sie go kocha a nie z tego powodu jak wyglada :/ Widac ze nie dazysz go uczuciem wiec moze sie z nim rozstan bo chlopak sie zaangazuje. A szkoda by go bylo skoro ty z nim jestes dla wygladu :/ Predzej czy pozniej i tak sie rozstaniecie skoro tak podchodzisz do sprawy :/ A jezeli on sie w zwiazek zaangazuje to bardzo to przezyje :/ Biedaczek
 

Dżaga

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kartuzy
Ja mojemu byłemu keidys kazałam się przefarbować żeby zrobił pasemke i jak zrobił to z nim zerwałam :p
tak dla bk bo już mi na nim niezależało :phi:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nie chcący dalem ze nie, ale uwazam ze tak: po co dreadziarz ma sie marnować z tak głupią d**ą
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
znałam kiedyś takiego, który miał dziewczynę, która kazała mu obciać włosy, a zapuszczał je właśnie dlatego, bo chciał dready mieć BB) już z nią nie jest.
wiesz, moja droga, to tak, jakby on cię zostawił, bo zmieniłaś kolor włosów albo masz brzydką bluzkę...
pomyśl... :p
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
lepiej go rzuc bo zasluguje na kogos lepszego niz Ty :/
 

goddess

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
:lol:
gdzie sie rodzą takie dzieci?
laska, a ty go jeszcze przez okno nie wypchnelas, za to ze brzydko wyglada :D
zgadzam sie z wami - beznadzieja :zmeczony: :mruga:
 

okropna

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
dolnośląskie
hehe, ludzie, co wy sie śmiejecie. Dziewczyna ma problem... A tak na serio to chyba nie wygląda aż tak tragicznie... po za tym wiecznie nie będzie miał tych dredów... W końcu i jemu się znudzą i zetnie, nie martw sie :)
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ejj to sorry! dziewczyno ;| zerwać bo ma dready?? aha... to tak jakbym miała się nie przyjaźnić z moją przyjaciółką ponieważ ma troszke tłuszczu ;| przepraszam bardzo ale to głupie ;|
 

nfk

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wg mnie jego włosy nie mają tu nic do znaczenia. Jeżeli go kochasz to będziesz z nim nawet, gdy on tych włosów nie będzie miał. A to, że się śmieją? Niech się śmieją nie przejmujcie się tym i tyle.
 

lovman

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
A co powiecie na to ze jestem z dziewczyną 5 lat, ona jest niepełnosprawna.
Na początku mi to nie przeszkadzało.

Ona porusza sie na protezie prawej nogi, nie moze chodzic w krótkich spódniczka, kabaretkach i szpilkach...
I to mi najbardziej przeszkadza...

Bo ciągle oglądam sie za innymi ładniejszymi...co doradzicie???
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
A co powiecie na to ze jestem z dziewczyną 5 lat, ona jest niepełnosprawna.
Na początku mi to nie przeszkadzało.

Ona porusza sie na protezie prawej nogi, nie moze chodzic w krótkich spódniczka, kabaretkach i szpilkach...
I to mi najbardziej przeszkadza...

Bo ciągle oglądam sie za innymi ładniejszymi...co doradzicie???


Wydaje mi się ze juz nic do niej nie czujesz. 5 lat to strasznie dlugo szkoda mi dziewczyny bo jesli z nia zerwiesz to bedzie cierpiala a jesli jeszcze powiesz jej co jest powodem zakonczenia zwiazku to juz calkiem.
Gdybys ją kochal napewno nie przeszkadzało by Ci to.
Mam wrazenie ze napisał to 13 latek :/
 

lovman

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szanuje Twoje zdanie Karolino. Ale to trudniejsze niż myślisz, bo ja do niej coś czuje, nie wiem czy to do końca miłość, ale niestety pokusy oglądania się za innymi panienkami jest większa...a mam 23 lata a nie 13!!!

Może ja chory jakiś jestem, ale taka jest prawda - potrzebuje sexi laski bo tego mi brakuje po tych 5 latach bardzo... :bag:
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Zakochałaś się w lokach... Teraz kochaj dredy.

Nic dodać nic ująć.
Na prawdziwą miłość to Ty chyba jeszcze długo poczekasz...
 
Do góry