zerwać z nim bo zmienił wyglad?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
My tu tylko wyrażamy swe (czasem) ostrymi słowami zdania myśli.
Co powinnaś zrobić... zastanowić sie czy naprawde Ci na nim zależy? Bo jeśli tak to zcierpisz zachowania innych.
Jeśli wiesz ze nie chcesz z nim być, to pomyśl - powiesz mu - zrywam bo masz dready?
 

koteczek:*

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
oj juz tyle razy powtarzałam że nie chodziłam znim ze względu na włosy! czy to tak trudno pojąć...zależało mi na nim i wtedy zniosłam te komentarze ale teraz jest mi trudniej bo to większe docinki niż te kiedy zaczęłam z nim chodzić. podawałam nawet przykłady. i pytaam czy z nim zerwać bo te komentarze już mnie powoli przerastają...nie wiem czy potrafię to wszystko znieść... można powiedziec że bardziej obchodzi mnie to co powiedzą o nas inni niż jego...on jakoś nie specjalnie się tym martwi
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
To naprawdę bezsensowne i infantylne zerwać z kims tylko dlatego bo zmienił fryzurę. Myślę ,że powinnaś poważnie zastanowć się nad tym czy warto ciagnąć ten związek jeśli tylko dlatego ,że zamienił loki na dredy chcesz go zostawić. Co innego gdyby wraz ze zmianą wyglądu uległ zmianie jego charakter a o tym nic nie pisałaś... Wątpie by wasz związek miał szansę przetrwać jakąś poważna próbę jeśli przy takiej błahostce ty zamiast byc przy nim wstydzisz sie go.
 

chili

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
No rzeczywiście problem :lol: Może mu stylistę zaproponujesz? No nie masz wyjścia musisz sobie znaleźć bardziej urodziwego chłopca, z który nie będzie Ci wstyd się na korytarzu pokazać. Współczuje mu...
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
oj juz tyle razy powtarzałam że nie chodziłam znim ze względu na włosy! czy to tak trudno pojąć...zależało mi na nim i wtedy zniosłam te komentarze ale teraz jest mi trudniej bo to większe docinki niż te kiedy zaczęłam z nim chodzić. podawałam nawet przykłady. i pytaam czy z nim zerwać bo te komentarze już mnie powoli przerastają...nie wiem czy potrafię to wszystko znieść... można powiedziec że bardziej obchodzi mnie to co powiedzą o nas inni niż jego...on jakoś nie specjalnie się tym martwi

sama napisałaś zależAŁO, więc sama sobie odpowiedziałaś... zerwij z nim, bo widze, ze sie męczysz...

ciekawe co mu powiesz, "hę, no wiesz, te komentarze mnie przerastają i te twoje włosy, to koniec" :lol:

<sory, ale tutaj można sie tylko śmiać>

gdyby naprawde ci zależało na nim, nie przejmowałabyś się komentarzami innych <_<

jakby tak ktoś o moim (jakby był :lol: ) facecie powiedział to by usłyszał <_< i olałabym wszystkich! a jemu, skoro tak źle wygląda zasugerowałabym zmiane fryzury

:phi:
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
masa negatywnych komentarzy, nie dziwie sie.
Skoro nie jest wazna dla Ciebie jego fryzura..
to albo jestes z nim dalej, bo cos CIEBIE z nim łaczy, albo poddajesz sie opini 'kolezanek' i zrywasz z nim (tu powinnas sie naprawde zastanowic, bo wtedy sie okaze ze jestes jego niewarta)
 

Ekmell

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Temat trochę śmieszny, ale postaram się wczuć w twoją sytuację.
Po pierwsze - zależy ci na nim. To wal ich wszystkich i bądź z nim dalej.
Po drugie - jeżeli widzisz, że zależu mu na tobie to zrób to, co napisałam wyżej.
Po trzecie - włosy kiedyś odrosną.
Nie zrywaj.
Pozdro;)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Taaaa.....zerwij z nim,kopnij go w :cenzura:.sko. Ile jest wart chlopak bez lokow?? :D Paranoja...dziewczyno ja sie dziwie ze Ty sie jeszcze zastanawiasz. Plaskacza mu sprzedaj i to jak najszybciej Niech chlopak wie ile uroku mu dodawaly loki. Widzisz-przedtem mial wszystko: i loki i dziewczyne.A teraz pewnie nie bedzie mial ani tego ani tego. I na dodatek dzieci sie z was smieja....jejku...tego to chyba nikt nie wytrzymie. Poszukajcie razem w sklepach,moze gdzie chociaz podobna peruke zobaczycie....wtedy by wszytko bylo ok.Trzymam za was kciuki ze takowa zdajdziecie :D :D :D
Polozyc sie tylko i płakać ze smiechu po przeczytaniu takiego tematu :D :D
 

ams84

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
dobrze już....widzę ze wszyscy są przeciwko mnie...trochę mi smutno że wszyscy tak mnie oceniają...no ale poprostu źle mnie zrozumieliście.....dla mnie nie był ważny jego wygląd no ale teraz zaczęłam się nad tym zastanawiać z resztą to już nie ważne....nie spodziewałam sie żadnych pochwał ale miałam nadzieje że może ktoś dałby mi parę rad jak się teraz zachować albo coś...no trudno i tak dziękuje wszystkim (nawet tym którzy nie czytali moich odpowiedzi pod tematem ) za odpowiedzi a jeśli chcecie możecie usunąć ten temat bo i tak chyba wszyscy będą pisać ciągle to samo....że jestem taka okropna i straszna i że on nie jest mnie wart i tak dalej... pozdrawiam


Tu nie chodzi o to, że wszyscy są przeciw Tobie...prosiłaś o opinię to ludzie ją wyrazili, krótka piłka...

Poza tym skoro masz wątpliwości z tak błahego powodu to chyba nie masz co się oszukiwać, że bycie z nim ma jakąś przyszłość. Znam parę, gdzie on przeżył bardzo ciężki wypadek, jest kaleką (stracił nogę) i pomimo, że wszyscy się śmiali z niego, że jeździ na wózku i dokuczali, że nic z niego nie będzie to jego dziewczyna pozostała z nim. Wyobraź sobie co ona czuła spotykając się z taką reakcją otoczenia a pomimo to olała innych i pokazała że jest wartościową osobą i że w swoim chłopaku ceni coś więcej niż wygląd zewnętrzny. Przykro mi, że nasze opinie odebrałaś jako krytykę ale nie dziw się też nam. Nie wyobrażam sobie, aby mój chłopak zostawił mnie bo np. ścięłam swoje długie włosy i teraz wszyscy się ze mnie śmieją. Zachowałby się raczej przeciwnie, przytulił i pocieszył, że włosy odrosną i że teraz poznałam się kto jest naprawdę przyjacielem. Tobie też radzę przejrzeć na oczy...
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
ojej
Moja koleżanka obcięła paznokcie a miała takie ładne długie...czy ja powinnam zerwać z nią konkakt i się z nią przestać kolegowac? Kolegowałam się z nią TYLKO ze względu na paznokcie i teraz nie wiem co mam zrobić. Doradzcie mi bo mam problem
:lol: :lol: :lol:
Trzymajcie mnie bo się posikam ze śmiechu i spadne z krzesła.
Ahhh te dzieci :lol:
 

koteczek:*

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
proszę adminów o usunięcie całego tematu. (nie zamknięcie tylko usunięcie). to przykre że niektórzy potrafią tylko kpić. jean francisco-moze to faktycznie jest jakieś rozwiązanie pomyślę o tym.
madzia:-( ; ilona.com-naprawdę bardzo mi pomogłyście, nie wiem jak wam dziękować
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Koteczek;* z tego tematu można tylko KPIĆ.
Przykro mi,
Ale Twoje zachowanie jest wręcz dziecinne.
Zgadzam się z Jeanem ^_^
Zresztą najpierw mówisz,
Że nie zwracasz uwagi na komentarze innych,
A później,
Że zdanie kumpli Cię wkurza i z nim zerwiesz.
Zdecyduj się i następnym razem zastanów się czy chodzisz Z CHŁOPAKIEM,
Czy z jego wyglądem. ;/
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
a dlaczego chcesz żeby USUNIETO temat, a nie żeby go zamknąć ??

boisz sie, że ktoś to przeczyta ?? a może on :lol:

można zakmnąć, ale po co usuwać :niepewny:

trzeba się było zastanowić najpierw przed napisaniem takich bzdur, a nie ... :phi: :p
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
martwi Cię, ze koleżanki się śmieją z Ciebie?
A Ty jesteś z nim {bo chodzić można po bułki} dla Was {Ciebie i Jego} czy dla koleżanek? ;/ :skrzywiony:
 

deenes

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zach-pom
moze powinnas zaczac chodzic ze swoimi kolezankami? wtedy nie beda sie mialy z czego smiac :sexy:
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
oczywiście że nie chodziłam z nim dla wyglądu!

Nie.. no ... zaraz tu ze śmiechu je**ne :D :D :D :D :D

Nie chodziłaś z nim dla wyglądu to dlaczego chcesz z nim zerwać dla wyglądu ?? :D Skoro to nie był priorytet?? :D

Aj... dorośnij i zasadź coś w swojej główce.. może wkrótce Ci coś tam wyrośnie... oby nie dredy :lol:

Aha.. no i zerwij z nim bo szkoda chłopaka! Szczerze mu współczuję że związał się kims takim jak Ty.
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
temat niech zostanie dla potomnych jako przykład jak można mieć pusto w głowie... heh... komedia - żeby wygląd decydował o tym czy nadal być z kims czy nie... :/
 
Do góry