zerwać z nim bo zmienił wyglad?

koteczek:*

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
chodzę z nim od paru tygodni i wszyscy w szkole go znają bo ma (a właściwie miał) piękne loki. ale w feriach coś mu odbiło i te piękne, kręcone długie włosy zamienił na dredy! :mruga: szczerze mówiąc wygląda okropnie! wszyscy się z niego śmieją...a ja wstydzę się z nim pokazywać...czy powinnam z nim zerwać? :niepewny:
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
chodzę z nim od paru tygodni i wszyscy w szkole go znają bo ma (a właściwie miał) piękne loki. ale w feriach coś mu odbiło i te piękne, kręcone długie włosy zamienił na dredy! :mruga: szczerze mówiąc wygląda okropnie! wszyscy się z niego śmieją...a ja wstydzę się z nim pokazywać...czy powinnam z nim zerwać? :niepewny:

najpierw opitolic mu te dready a pozniej zerwac!! :D koniecznie!! :lol:

jak on mogl zrobic cokolwiek ze soba bez pytania ciebie o zdanie! :mruga: koszmar!! :niepewny:
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
wszyscy się z niego śmieją...a ja wstydzę się z nim pokazywać...czy powinnam z nim zerwać? :niepewny:
Yyy a Ty zaczęłaś chodzić z Nim czy z jego lokami?? :mruga: :lol:
Heh niee noo nie rozumię osób, które z kimś chodzą żeby się pokazać :/
Ty go w ogóle kochasz?? Wątpie...bo gdybyś kochała to nie miałabyś teraz takich wątpliwości <_<
Jak dla mnie chore podejście do sprawy :/

Ja na Twoim miejscu zasugerowałabym mu żeby jednak coś zmienił jeśli chodzi o włosy, bo nie najlepiej wygląda...
Ale nic poza tym heh :niepewny:
 

koteczek:*

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
obydwoje mamy po 16 lat ale to chyba nie ma znaczenia... mówiłam mu zeby tego nie robił ale się uparł...zależy mi na nim ale...nawet koleżanki ze mną nie gadają! z resztą kiedy go zobaczyłam to sama prawie się przewróciłam ze śmiechu ale potem sie przeraziłam...wiem że to brzmi dość dziwnie i banalnie...niby błachy powód do zmartwień ale to dla mnie ważne
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Skoro ty się go wstydzisz, a on cię nie chce słuchać to jaki sens ma wasze chodzenie? Skończcie to i tyle. pf.
 

Verdi

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Jesteś z nim dla wyglądu...? Ciała...? Czyli to zwykłe zauroczenie.
Masz rację, zerwij z nim i nie rób mu wody z mózgu. Niech poszuka sobie dziewczyny której nie tylko na wyglądzie będzie zależało :]
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
bezdomna !
obydwoje mamy po 16 lat ale to chyba nie ma znaczenia... mówiłam mu zeby tego nie robił ale się uparł...zależy mi na nim ale...nawet koleżanki ze mną nie gadają! z resztą kiedy go zobaczyłam to sama prawie się przewróciłam ze śmiechu ale potem sie przeraziłam...wiem że to brzmi dość dziwnie i banalnie...niby błachy powód do zmartwień ale to dla mnie ważne


przesada, normalnie jak dla mnie kabaret ;D najbardziej rozbawiło mnie że koleżanki się na Ciebie obraziły, dziwne to wszystko.
Lady_Nikt ma racje
 

Dark Wanderer

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz City
Śmieszny temat... Widzę, że byłaś z nim tylko dla jego włosów... Żałosne !!
Shmondon ja się mojej dziewczyny nie pytam jak chcę coś zmienić w swoim wyglądzie... nie wiem jak Ty ?? <_<
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
Śmieszny temat... Widzę, że byłaś z nim tylko dla jego włosów... Żałosne !!
Shmondon ja się mojej dziewczyny nie pytam jak chcę coś zmienić w swoim wyglądzie... nie wiem jak Ty ?? <_<
a jak myslisz!?! :D
ja nigdy nikogo o nic nie pytam! :eek:
a takiej panience jak wyżej za takie żądania
to dalbym piec..do pożegnania!! :lol:
 

zhao-zhuxi

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Żal mi Cię, dziecko, jeśli włosy i wygląd stanowią dla Ciebie priorytet. A nie jesteś już wcale taka młoda, jak wynikałoby z Twojego osobliwego problemu.
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
zerwij z mnim koniecznie, przesadził z tymi włosami jak mogł ci o to nie zapytac...
a tak szczerze to zerwij z nim poki mu na tobie nie zalezy, wogole smieszne jest to ze o to pytasz
czy ty byłas z nim bo miał ładne włosy?
 

koteczek:*

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
oczywiście że nie chodziłam z nim dla wyglądu! chyba poszaleliście... na początku miałam małe obawy czy zgodzić się zostać jego dziewczyną ale stwierdziłam że nie obchodzi mnie to co powiedzą inni (bo kiedy zaczęłam z nim chodzić to też wszyscy o nas gadali, w końcu rzadko się zdarza żeby facet miał długie w dodatku kręcone włosy dlatego jest w szkole tak bardzo znany)bo mi na nim bardzo zależy i się zgodzilam. trochę plotkowali (wtedy miał jeszcze loki) ale jakoś dało się przeżyć....z resztą dla mnie nie był ważny jego wygląd...ale teraz! mam udawać ze nic się nie stało? koleżanki nabijają się ze mnie i powtarzają żebym z nim zerwała bo to wstyd chodzić z takim chłopakiem. :/ ale mi na nim ciągle zależy....i co robić? :(
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
jezeli ci na nim zalezy to nie przejmuj sie tym co mowia inni i nie zrywaj z nim, przeciez to jest ten sam facet tylko z innymi włosami
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Jak zobaczyłam ten temat to myślałam, że umre ze śmiechu. :lol:

Więc ja Ci powiem tylko tyle...

NIE JESTEŚ GO WARTA.! :D

Jeżeli masz wątpliwości czy zerwać z chłopakiem, bo zrobil sobie dredy i koleżanki się śmieją to sory, ale...
JESTEŚ PUSTA I PŁYTKA.

O.!
I tyle Ci powiem.!
<_<
 

nobodysaga

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
457
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
nieważne
Rozbawiłaś mnie ...
Przecież zmiana wyglądu zewnętrznego człowieka, nie zmienia jego charkteru.
Kurde :/

Zastanów się najpierw zanim coś napiszesz...
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Kurde, ide się lizać z metalem którego pare razy widziałam na osiedlu bo ma fajną skórzaną kurtkę.
Ale co powiedzą inni?

Heheh jak dla mnie jesteś żałosna :).
Patrzysz tylko na reakcje innych ludzi.
Inni ludzie twierdzą że dredy są ble więc ty też tak myślisz?
Jak ci się loki podobają to ogól mu w nocy głowe i załóż peruke, wczesniej jednak oskalpuj SIWE LOKI MOHERA... ;) no wiesz skądś trza włosy wziąśc...
Żałosne.
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
lol...
czasem to naprawdę głupich ludzi da...
jak już wcześniej mówili żeby zerwać z takiego powodu że sobie chłopak dredy zrobił...
czyli chodzenie to nie to samo co miłość ?

Idź sie leczyć...
 
Do góry