Zegar biologiczny

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
Jacbar8, hmm..nie wiem o ciom mi wtedy chosilo...pewnie jakas pomylak literkowa...

agulia, tak tak oczywiscie...po drodze slub...hihi,ten pwewny kandydat...mam nadzieje ze go szybko znajdem..bo juz sie starzejem ;) hihihi
 

BlackCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
64
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
od dwuch miesięcy mój organizm pragnie dziecka. Praktycznie cąły czas o nim myśle, rozmawiam, pisze. Bardzo chciałabym mieć juz swojego dzidziusia. Wiem że niektórzy uważaja że 19 latek to za mało. Ale czegoś mi brak. Mój miś też chciałby ale za roczek w czasie I roku studiów. Dodam że mój kierunek studiów to biologia(będzie dopiero w październiku)

Pozdrawiam :]
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Jeżeli przyjdzie taki czas, ze pragnie się dziecka i ma się przynajmniej te minimalne warunki (jak nie lepsze), to dlaczego by nie zdecydować się na takiego małego robaczka :)
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
To teraz tak z lekka ironicznie - mężczyźni rzadko dojrzewają do ojcostwa;) Trzeba ich postawić przed faktem dokonanym i już:) Jakbym czekała aż mój mąż stwierdzi, że dojrzał, to pewnie miałabym jakieś 50-60 lat :rotfl:
A tak to po prostu ojcem został i musiał dojrzeć, czy chciał czy nie:p

Natomiast z kobietami to bardzo różnie bywa. Niektóre zachodzą w ciążę z przypadku, dla partnera, dla rodziców i dopiero po porodzie wzbudza się w nich instynkt macierzyński. Oczywiście u części się nie wzbudzi. Inne zachodzą w ciążę świadomie, w pełni chęci do posiadania dziecka, a po porodzie okazuje się, że nie chcą się nim zajmować, że nie tak sobie to macierzyństwo wyobrażały. Niestety nie da się znaleźć reguły.
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Aguila, to miałaś szczęście, bo są tacy, którzy nie dorastają nawet po postawieniu przed faktem dokonanym. :) Pozdrawiam.

[ Dodano: 6 Czerwiec 05, 17:53 ]
na przykład u mnie to dorastanie trwało 2 lata dłużej niż powinno :)
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
:) hm uwazam,ze nie jest tak zle...moze nie spotkalyscie takich facetów?Nie oceniajcie wszystkich :niepewny:
 

keruzami

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
mój tyka oja jak tyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w zasadzie to tyka odkąd skończyłam 18 lat ale chciałam poczekać na lepsze czasy skończemnie studiów, ślub ... itd
Myslę że świadome i wyczekane macierzyństwo to prawdziwy skarb ;-)) i na dobre rzeczy warto czekać!!
 
G

Guest_agnieszka_*

Guest
Patrycja86 napisał:
Dziewczyny czy wasz zegar biologiczny juz tyka ?? :p .
W jakim wieku chciałybyscie miec dzieciatko??
Ja powoli czuje ,ze we mnie sie cos odzywa.Polubiłam czytac blogi"maluchów".I czasami sama chciałabym miec takiego maluszka.Zastanawiam sie jak to bedzie...jak dałabym mu na imie.Czy chciałabym miec chłopca czy dziewczynke. :) .
Czuje ,ze chciałabym miec dziecko :D ale wiem,ze jescze nie teraz-po slubie :p .
[snapback]5938[/snapback]​
Ja juz chce ale od 3 lat próbuje z moim narzeczonym i nie możemy "zrobić", a podobno jest wszystko ok. POMOCY, co robić????
 

EffCiA18

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ŁÓDŹ
Witam mam prawie 19 latek i tez bardzo bym chciala miec bobaska:dNajgorsze jest to ze coraz czesciej o tym mysle .Mam chlopaka ktory jest rok starszy (jest na pierwszym roku studiow)on chce miec dzieci jak skonczy szkole.Ja jestem w 3 kalsie technikum i zostal mi jeszcze rok a Damian powiedzila ze on bardzo chce zebym skonczyla szkole srednia a on studia ja to rzoumie i w pewnym stopniu ma racje.Najlepsze jest to ze jego rodzice bardzio by chcieli zebym miala juz dzidziusia:D Moja mamusia tez by chciala zostac babunia ale mowi ze szkola to podstawa.Wiec wstrzymam sie z bolami mam jeszcze rok szkloy ehhh...w sumie to szybko zleci.Ale czasem mysle ze chcialbym nosci dzidziusia pod swoim serduszkeim bylo by cudownie:)Ale wiem rowniez to ze najpierw chce skonczyc szkolke i miec wlasny kacik oraz pieniazki (przeciez musze dac dziecku wszystko co najlepsze)Wiem rowniez to ze chce byc zawsze z Damianem i ze bardzo sie kochamy.Pozdrawiam:*:*:*
 

Zakochana

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Tczew
U mnie właśnie tez tyka ..ale trzeba jeszcze poczekac z kilka lat ... coraz barzie tego pragne wiecej czasu czytam o dzieciach i zajmuje sie dziecmi ..
 
Do góry