Zegar biologiczny

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
hihih :p mój tyka ale czasami sie spieszy a czasami pozni :D .Juz sama nie wiem co czuje ... :p
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
Mój już nie może tykać, a tyka idiota jeden!! Muszę sobie łopatą do łba przełożyć, że więcej dzieci mieć nie będę, ale to jest trudna sztuka...
 

Suesun

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Patrycja86 napisał:
Ja chce poczekac,chce miec pieniadze ,zebym chociaz mogla ubrac ładnie ,dziekco,kpuc mu cos,miec ładnie mieszkanie
Tak, tylko w ten sposób mozesz doczekać do emeryturki...
Moja sąsiadka tak zwlekała, aż zrobiło się za późno.

[ Dodano: 21-05-05, 13:23 ]
katarina991 napisał:
a ile planujecie miec dzieci?
mój mąż coś przebąkuje o trójce... a póki co mamy jedno...
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Suesun napisał:
Moja sąsiadka tak zwlekała, aż zrobiło się za późno.
zgadzam sie z toba, znam to z walsnego zycia, byl czas ze nie chcialam no i trafil sie synus a teraz jak chce to nic z tego nie wychodzi :(
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Hm z tym dzieckiem to mówie,ze nie chce czekac z 1 dzieckiem do 30!!!Ale nie chciałabym miec dziecka i mieszkac u tesciow albo rodziców.I zeby nie było mnie stac na to aby cos kupic dla dziecka.
 

Ormanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
łódź
Tak sobie czytam i wam zazdroszcze bo tez od jakiegoś czasu bym chciała miec córeczke,
ale niestety slub dopiero za rok a i pracy dobrej brak.
Ale jestem dobrej mysli :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
na kazda z nas przyjdzie odpowiednia chwila na maciezynstwo, z drugiej strony nie ma sie do czego spieszyc ;)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja nie wiem czy mam wogole sie na ten temat wypowiadać.... hmmm Ja tam narazie do ślubu, dziecka się nie śpiesze - narazie mam jeden cel(zwizany z karierą):dostać sie na studia biologiczne! Jesli juz mam tam pisać o dzidziusiu to moze.... pare lat po ślubie... Jakoś mnie do macierzyństwa nie ciagnie... to źle?? hmmm Jedno wiem napewno - ja i mój kociak nie chcemy narazie stworzyć rodziny ... teraz liczy sie szkoła która ma nam w przyszłosci "codziennie swiezy chlebek zapewniać".

Pozdrawiam
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Dzisiejsze czasy charakteryzują się tzw. syndromem "Biznes Woman" Polega on na tym, że kobieta odkłada macierzyństwo na czas nieokreślony i w tym czasie zajmuje się karierą, często pod szyldem dbania o dobre warunki dla przyszłego dziecka. To oczywiście tylko oszukiwanie samej siebie a na dziecko niewiadomo dlaczego, robi się za późno. Zegar macierzyński dzwoni na alarm a potem staje. I zostaje bogata ustosunkowana i szanowana powszechnie ale przeraźliwie samotna kobieta. Samotna, bo zazwyczaj na miłość też nie było czasu. :zalamany:

[ Dodano: 31 Maj 05, 13:17 ]
Nika, i co żeście wykoncypowali??????? ;)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Jacbar8 napisał:
Polega on na tym, że kobieta odkłada macierzyństwo na czas nieokreślony i w tym czasie zajmuje się karierą, często pod szyldem dbania o dobre warunki dla przyszłego dziecka. To oczywiście tylko oszukiwanie samej siebie a na dziecko niewiadomo dlaczego, robi się za późno.
nic dodac nic ujac , mamy takie samo zdanie na ten temat :D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Jacbar8, to mam sobie z moim kotkiem dzidziusia zrobić ?? :> Po co nam szkoła, to nic ze pracy nie znjadziemy, olć to ze nie bedziemy mieli gdzie mieszkać - wazne ze DZIDZIUS BEDZIE ... ... ... Czasami ten
Jacbar8 napisał:
zyldem dbania o dobre warunki dla przyszłego dziecka.
czasami jest UZASADNIONY - :)

Nika no PRACUJCIE :hyhy: ... :*
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Ja chciałabym zosytac mamusia w przyszłosci ale tak jak pisała milusia32, najpierw szkola,praca itp:)
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
O to mi chodziło, dzieci po szkole i ustatkowaniu się, ale nie na starość! :)
 
Do góry