Zegar biologiczny

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Dziewczyny czy wasz zegar biologiczny juz tyka ?? :p .
W jakim wieku chciałybyscie miec dzieciatko??

Ja powoli czuje ,ze we mnie sie cos odzywa.Polubiłam czytac blogi"maluchów".I czasami sama chciałabym miec takiego maluszka.Zastanawiam sie jak to bedzie...jak dałabym mu na imie.Czy chciałabym miec chłopca czy dziewczynke. :) .
Czuje ,ze chciałabym miec dziecko :D ale wiem,ze jescze nie teraz-po slubie :p .
 
E

Ehh ciężarna

Guest
Ja ma 18 lat i jestem w 1 miesiącu ciazy prawie w 2. T była wpatka ale czyta to na innych tematach.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
moj juz tyka i chce miec drugie, jedno odchowalam syn 8 lat wiec teraz czas na dziewczynke Ywet
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Patrycja86, staram sie byc dobra mama, a na punkcie ludzi ktorzy robia dzieciom krzywde mam fiola, zamordowala bym :zdegustowany:
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
ehh....ja jestem jeszcze mloda na noszenie pod serduszkiem malego czlowieczka :p
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
magda1560 napisał:
ehh....ja jestem jeszcze mloda na noszenie pod serduszkiem malego czlowieczka
to nie ma nic z wiekiem wspolnego tylko z dojrzaloscia do maciezynstwa, mam kuzynke ktora miala pierwsze w wieku 14 lat i jest super mama
:hyhy:
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
ehh... no wiesz ja jeszcze nie jestem gotowa na dzidziusia i nie chcialabym miec teraz dziecka :D :D chociaz w przyszlosci chcialabym miec :rotfl: :p
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
No tak,ja tez nie chciałabym miec teraz dziecka.Jestem jeszcze za młoda,chociaz bardzo kocham dzieciaczki :) .
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
nom w sumie to dziwie sie dziewczyna czemu tak wczesnie chca miec dziecka.... :/ aha chociaz to wcale nie musi byc planowane dziecko :/ :D
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
nie musi byc planowane ale i tak teraz bym nie chciala no bo trzeba by zawalic szkole i w ogole nie wiem ale moze jeszcze nie teraz :D :p :/
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
a ja nie chciałabym, aby spotkałą mnie sytacja taka, że moje dziecko podejdzie i zapyta, czy mogłoby np. zapisać się na lekcje tańća, a ja się nie będę mogła zgodzić, bo nie będzie mnie na to stać. Dlatego dzieci będę miała w odpowiednim czasie :D
 

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
Ja też bym chciała ,ale większego fioła ma mój narzeczony. On ciągle myśląc "do przodu" uwzględnia dziecko. :)
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
Mnie się wydaje, że odpowiedniego czasu na dziecko to nigdy nie ma. Tak patrząc po znajomych to jest taka jakaś reguła, że jak dziecko po prostu przybywa to sobie jakoś radzą i to nawet nieźle. A jak czekają, układają sobie życie, zarabiają to albo później nie mogą "zajść" w ciążę, albo jak dziecko się rodzi to ich sytuacja finansowa ulega znacznemu pogorszeniu. Ja wiem, że to nie jest reguła ogólnie, ale tak jakoś się dzieje w moim otoczeniu.
Mnie natura wezwała jak miałam 19 lat. Nie wiem jak to nazwać - pęd rozpłodowy???;) Normalnie byłam ślepa na wszelkie argumenty przeciw, chciałam mieć dziecko i już. I tak kończąc lat 20 byłam już w końcu 5 miesiąca:)
Teraz córka ma lat 8, a synek przybył na świat w październiku zeszłego roku:)
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Wpadka?,nieee...ja chyba bym sie załamała i napewno do takiej sytulacji bym nie dopusciła! :znudzony:

[ Dodano: 18 Maj 05, 11:03 ]
nie mówie ,zeby miec pierwsze dziecko w wieku 30 lat ale sadze, ze jednak warto poczekac.Ja chce poczekac,chce miec pieniadze ,zebym chociaz mogla ubrac ładnie ,dziekco,kpuc mu cos,miec ładnie mieszkanie.
Ja czuje,ze jak bym teraz w padła z chłopakiem to bym sie załamała!!! :dezorientacja:
Napewno bym sobie jakos z trudnosciami poradziła ale miałabym watpliwosci...
Chciałabym miec dziecko planowane.

[ Dodano: 18 Maj 05, 11:13 ]
Juz sie we mne ocs odezwalao :p ale dziecko chce miec po slubie :) .Zawsze mozna sobie jakos poradzic...jak sie ma odpowiedni prace.Ja mysle,ze bedzie dobrze :) .Z jednej strony juz teraz chciałabym miec takiego maluszka a z drugiej wiem,ze bym sibe jescze nie poradziła :p
 
Do góry