Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

emilkarajkowska

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
Klaudia_misztal napisał:
Kupiłam ostatnio na promocji tą pomadkę z Bielendy z olejkiem marula, dobrze nawilża, w sam raz na nadchodzące mrozy. Mi bardzo szybko usta wysychają, a po tej pomadce mam z tym mniejszy problem
ja z bielendy mam z arganem. Argan ma działanie nawilżające więć na suche usta jak znalazł, oby na zimę również się nadał
 
J

Jula92

Guest
Cermexu też uzywałam, fajnie działał, ale jakoś bardziej lubię te balsamy z Bielendy, z olejkiem arganowym albo marula, one fajnie nawilżają usta i efekt się utrzymuje przez jakiś czas :)
 
O

Obrusik

Guest
Jula92 napisał:
Cermexu też uzywałam, fajnie działał, ale jakoś bardziej lubię te balsamy z Bielendy, z olejkiem arganowym albo marula, one fajnie nawilżają usta i efekt się utrzymuje przez jakiś czas :)
Muszę spróbować tej wersji z arganem od bielendy
 
A

acidic

Guest
Obrusik napisał:
Cermexu też uzywałam, fajnie działał, ale jakoś bardziej lubię te balsamy z Bielendy, z olejkiem arganowym albo marula, one fajnie nawilżają usta i efekt się utrzymuje przez jakiś czas :)
Muszę spróbować tej wersji z arganem od bielendy
Mam wlasnie wazelinę z bielendy z olejem arganowym- super nawilza usta :)
 

patipati2

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
argan z racji swoich działań dobrze potrafi nawilzyć i balsam z bielendy dobrze daje sobie rade juz w te zimnejsze dni ;)
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
U mnie najlepiej na noc sprawdza się krem regenerujący Mixa. W ciągu dnia kremuje dłonie Ziają z olejem arganowym.
 
J

Jula92

Guest
MowieGadam napisał:
U mnie najlepiej na noc sprawdza się krem regenerujący Mixa. W ciągu dnia kremuje dłonie Ziają z olejem arganowym.
Jeżeli chodzi o kremy do rąk to jeszcze bardzo fajne są bielendowe kremy Happy End, miałam ich kilka i wszystkie dobrze nawilżały, najlepsze na zimę
 
J

Jula92

Guest
Ja od wazeliny też wolę pomadki, np tą z olejkiem arganowym, jest mniej tłusta a nawilża równie dobrze.
 
S

Shanea

Guest
U mnie świetnie sprawdza się miód;) na usta najlepszy;) takim skrystalizowanym można zrobić fajny peeling;)
 
M

marylamery

Guest
miód? nigdy bym nie pomyślala zeby go uzyć, ale juz któryś raz o tym czytam więc może jednak wyprobuje
 
J

Jula92

Guest
Właśnie mnie też korci żeby wypróbować peeling z miodu na ustach, słyszałam o jego fajnych właściwościach... W zimie usta bywają szczególnie mocno przesuszone, dlatego trzeba o nie lepiej dbać
 
A

Amber27

Guest
Tam ktos już pisał o pomadce z oeparola. Ja równiez jej uzywam. Zakupiłam w zeszłym roku i swietnie sie sprawdziła. w tym roku juz tez kupiłam.
 

jadwiga100

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jula92 napisał:
Właśnie mnie też korci żeby wypróbować peeling z miodu na ustach, słyszałam o jego fajnych właściwościach... W zimie usta bywają szczególnie mocno przesuszone, dlatego trzeba o nie lepiej dbać
[SIZE=10.5pt]Z całego serca podpisuję się pod tym sposobem. W zimie często zdarzają mi się spierzchnięte usta mimo tego, że staram się o nie dbać. Peeling i miód to najlepsze i najskuteczniejsze połączenie jakie możemy sobie wyobrazić. Wieczorem zastosowane przynosi efekty już następnego dnia rano. Ważne by starć się zapobiegać pierzchnięciu ust, ale wiadomo że nie zawsze się da. Na zewnątrz zawsze nakładajmy warstw ochronną, nie oblizujmy warg i nie wystawiajmy na działanie wiatru. Stosując się do tych rad będziemy na pewno mogły się cieszyć ładnym uśmiechem. [/SIZE]
 
J

jessi_ca

Guest
A jak zrobic ten peeling? Miod+ cukier? Czy sam miod?
Nie peelinguje ust, klade zawsze pomadke balsam lub wazeline ( w zaleznosci od tego, co wpadnie mi w oko)zmiekczaja, nawilzaja i czuje ze chronia. No i te smaki- dla mnie bajka :)
 

jadwiga100

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
jessi_ca napisał:
A jak zrobic ten peeling? Miod+ cukier? Czy sam miod?
Nie peelinguje ust, klade zawsze pomadke balsam lub wazeline ( w zaleznosci od tego, co wpadnie mi w oko)zmiekczaja, nawilzaja i czuje ze chronia. No i te smaki- dla mnie bajka :)
[SIZE=10.5pt]Nie trzeba łączyć miodu i cukru. Peeling polega jedynie na złuszczeniu martwego naskórka. Wykonujesz go wyłącznie szczoteczką do zębów. Najlepiej zwilżoną wodą. Szczotkujesz usta delikatnie pozbywając się zeschniętej skóry. A dopiero później po tym zabiegu nakładasz warstwę miodu i czekasz, aż się wchłonie. Mimo, że będzie kusiło oblizanie ust to spróbuj się powstrzymać i pozwolić, aby miód podziałał na Twoje usta. Po zabiegu usta będą delikatne, nawilżone i bardzo słodkie.[/SIZE] Zabieg możesz stosować tak często jak jest to konieczne.
 
Do góry