Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
lubię tisane jednak trzeba dłubać palcem żeby użyć na usta.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja lubie dubać palcem i dokładnie palcem posmarować usta masełkiem z bielendy;-)
 
J

Jula92

Guest
magdalenka82 napisał:
bardzo dobrze daje sobie rade wazelina do ust :) taka zwykła, tłusta :p
Ja też lubię wazelinkę do ust, ostatnio upolowałam taką arbuzową Bielendy i ładnie nawilża, na lato w sam raz, jeszcze ten zapach :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
O to chyba musze się zaopatrzyć , zapach arbuzowy z bielendy czemu nie?:)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
te masełka bielendy są bardzo dobrze nawilżające, a co do smarowanie, to już zalezy czy ktoś lubi czy nie nakładać je palcem:)
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
te masełka bielendy są bardzo dobrze nawilżające, a co do smarowanie, to już zalezy czy ktoś lubi czy nie nakładać je palcem:)
To prawda, ja wolę te balsamy Bielendy do ust wyciskane z tubki albo po prostu w sztyfcie... Żeby żadnego palca nie brudzić, tym bardziej że często nie ma się czystych rąk
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
te masełka bielendy są bardzo dobrze nawilżające, a co do smarowanie, to już zalezy czy ktoś lubi czy nie nakładać je palcem:)
To prawda, ja wolę te balsamy Bielendy do ust wyciskane z tubki albo po prostu w sztyfcie... Żeby żadnego palca nie brudzić, tym bardziej że często nie ma się czystych rąk
dokłądnie. bardziej są higieniczne ale jednak mają inną konsystencję od wazeliny która bardzo lubię :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Preferuje pomadki w sztyfcie, ochronne kupuje w Ziko dermo, mam wrażenie, że z apteki jest lepiej kupować...
 

kwiatuszek8

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja osobiście uwielbiam domowe peelingi :) moimi ulubionymi są: peeling kokosowy, bądź miodowy :) używam także wazeliny oraz LipSmacker (ukochany Coca-Cola Vanilla :zakochany: )
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
uuu jakie rarytasy się nosi na ustach^^ ja bym pewnie zlizywała:)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Pamadki w sztyfcie właśnie w Ziko są w promacji, kupiłam 3 szt. już na zaś;-) mam kartę stałego klienta po jakimś czasie punkty wyminiam na fajne nagrody;-)))
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Ja nie kombinuje już z pomadkami smakowymi bo jeszcze bardziej miałam problem. Częściej zauważyłam że obcuję usta co powodowało na wietrze że jeszcze mocniej pierzchły i podrażniały się :-( Teraz używam zwykłej ochronnej z filtrami UVA/UVB i jestem bardzo zadowolona.
 

Attachments

  • DSCN1843.JPG
    DSCN1843.JPG
    74,4 KB · Wyświetleń: 0

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Zadbane usta nie tylko zimą, ale każdą porą roku. Lubię wiosną zapachy owocowe więc pomadkę ochronną mam z Bielendy świetnie nawilża ustka;-)
 

PaulinaPk

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja jestem wielbicielka balsamow do ust z Neutrogeny - sprawdzaja sie o kazdej porze roku :)
 
A

Aleksa24

Guest
Ja również na popekane usta nie kombinuje i uzywam po prostu zwykłej pomatki ochronnej z filtrami i jak dla mnie jest idealnie :)
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Ja mam teraz fajną pomadkę EOS z USA. Świetnie nawilża i regeneruje.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Osmiorniczka napisał:
Ja nie kombinuje już z pomadkami smakowymi bo jeszcze bardziej miałam problem. Częściej zauważyłam że obcuję usta co powodowało na wietrze że jeszcze mocniej pierzchły i podrażniały się :-( Teraz używam zwykłej ochronnej z filtrami UVA/UVB i jestem bardzo zadowolona.
Uwielbiam te pomadki :D fajnie sprawdzają się właśnie w okresie lata, bo mają filtry. Cudownie nawilżają, prawda?
 
N

nianiaSweet

Guest
wiecie moim zdaniem pomadki nawilżające sprawdzają się nie tylko zima, ja latem też mam problem z pękającymi ustami, właściwie cały rok, dlatego potrzebuję non stop czegoś do ust.
 
Do góry