Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
ja smaruje na noc na grubo wazleina, a w ciagu dnia uzywam carmexu. nie narzekam na spierzchniecie :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja słyszałam, że miód pomaga. Ja preferuje pomadki ochronne. Polecam szczególnie z dobrej marki(doskonale nawilżają, chronią usta przez długi okres czasu).
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
peeling szczoteczka do zębow jest naprawde pomocny. o zbawiennych wlasciwosciach miodu rowniez slyszalam :) a maselka z bielendy sa mega nawilzajace no i... slodkie ;DD
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
czasem robię sobie taki masaż ust szczoteczką do zębów, poprawia ukrwienie ale też lepiej wchłaniają się balsamy i masełka. Też lubię te z bielendy, kupiłam sobie ostatnio zestaw masło do ciałą i do ust ;)
 
J

Jula92

Guest
saraaaa napisał:
czasem robię sobie taki masaż ust szczoteczką do zębów, poprawia ukrwienie ale też lepiej wchłaniają się balsamy i masełka. Też lubię te z bielendy, kupiłam sobie ostatnio zestaw masło do ciałą i do ust ;)
Ja widziałam gdzieś w drogerii fajny zestaw gdzie było parę balsamików do ust + masełka jakieś właśnie z bielendy,fajna sprawa dla osób które lubią dbać o usta zimą :) Ja nie ruszam się z domu bez jakiejś pomadki, zawsze mam co najmniej 2 w kosmetyczce
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
haha, ja mam wszedzie tylko gdzie sie da, bo nigdy nie pamietaabym aby zabrac ze soba, wiec mam w kurtce, przy lozku, w torebce, itd. a te zestawy z maselkami bielendy to gdzie widzialas? bardzo lubie zestawy swiateczne poniewaz wychodza taniej, wiec chetnie bym sie zaopatrzyla na zime:)
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
haha, ja mam wszedzie tylko gdzie sie da, bo nigdy nie pamietaabym aby zabrac ze soba, wiec mam w kurtce, przy lozku, w torebce, itd. a te zestawy z maselkami bielendy to gdzie widzialas? bardzo lubie zestawy swiateczne poniewaz wychodza taniej, wiec chetnie bym sie zaopatrzyla na zime:)
Widziałam je chyba w Rossmannie, ale to już było jakiś czas temu... Też lubię świąteczne zestawy, w tym roku kupiłam mamie zestaw przeciwzmarszczkowy i siostrze zestaw Spa Afryka z Bielendy, super pachnie <3
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
mogliby robić częściej takie zestawy bo wychodzą dużo teniej ;-)
 
J

Jula92

Guest
saraaaa napisał:
mogliby robić częściej takie zestawy bo wychodzą dużo teniej ;-)
To prawda, na tych zestawikach Bielendy sporo zaoszczędziłam, a kosmetyki starczą mi na długi czas :) Tuz przed świętami dorwałam jeszcze gdzieś ostatni zestaw Neutrogeny dla siostry - ona bardzo lubi ich balsamy, a dla siebie właśnie z Bielendy wzięłam, kosmetyki pielęgnacyjne i super pachną <3
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja mam zimą zawsze problem z ustami, straszni pękają:-( Ostatnio wybrałam się z mamą na zakupy i byłyśmy w aptece Ziko dermo,Panie pracujące tam to dermokonsultantki- profesjonalnie doradziły mi pomadkę dobrej marki, po pierwszym zastosowaniu już widziałam różnice ust, bardziej nawilżone:) Niestety nie pamiętam nazwy tej pomadki ochronnej...:-(
 

Cukierniczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dobrze jest też wazelinę albo kremik wsmarować jakąś gąbeczką albo szczoteczką do zębów. Super masaż dla ust ;)
 
J

Jula92

Guest
Cukierniczka napisał:
Dobrze jest też wazelinę albo kremik wsmarować jakąś gąbeczką albo szczoteczką do zębów. Super masaż dla ust ;)
Też słyszałam o tej szczoteczce do zębów, do tego podobno miód jest dobry do pielęgnacji ust :)
Ja póki co mam balsam z bielendy, taki malinowy i nie narzekam, usta są po nim gładkie
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Jula92 napisał:
Dobrze jest też wazelinę albo kremik wsmarować jakąś gąbeczką albo szczoteczką do zębów. Super masaż dla ust ;)
Też słyszałam o tej szczoteczce do zębów, do tego podobno miód jest dobry do pielęgnacji ust :)
Ja póki co mam balsam z bielendy, taki malinowy i nie narzekam, usta są po nim gładkie
ja od niedawna robie regularnie miodowy peeling a na co dzien maselko bielendy :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja w trakcie kuracji na trądzik miałąm straszny problem z ustami, pękały aż do tego stopnia, że krwawiły:( używałam dużo wazelin innych, i właśnie wtedy znalazłam te masełka bielendy i od tamtej pory już tylko z nich korzystam:)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
ja dzisiaj kupiłam sobie nowe masełko, wiśnia :) daje fajny delikatny kolorek :)
 
J

Jula92

Guest
saraaaa napisał:
ja dzisiaj kupiłam sobie nowe masełko, wiśnia :) daje fajny delikatny kolorek :)
To masełko jest z Bielendy? widziałam ostatnio takie w sklepie, Ty masz w takim pudełeczku jakby czy w sztyfcie? One się w ogóle czymś różnią?
 
Do góry