Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Na pewno dobre nawilżenie. Ale powiem Wam, że po zabiegu modelowania ust w Klinice Sfera moje usta bardzo zyskały pod tym kątem. Są bardziej nawilżone i nie są tak bardzo spierzchnięte.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Balsamy EOS w kształcie jajka do ust do pielęgnacji ust są rewelacyjne. Cena aż tak nie przeraża i są dostępne w różnych kolorach i smakach. Kupowałam ostatnio na notino, szybka dostałam moje jajeczko :)
 

Joana85

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2020
Posty
14
Punkty reakcji
0
pomadka nawilżająca z miodem działa idealnie na usta w trudnych zimowych warunkach
 

butter_flies

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
Mi w pielęgnacji ust bardzo pomógł ten artykuł: https://vesuna.pl/zimowa-pielegnacja-ust/ . Gdy przyszły mrozy moje usta były w fatalnym stanie, a do tej kliniki vesuna chodzę na laserową depilację. Jak zobaczyłam to wiedziałam, że muszę go przeczytać. Domowe metody nie zawiodły i moje usta mają się teraz dobrze.
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wątek jest co prawda o dbaniu ust zimą ale latem tez musimy pamiętać o pielęgnacji i ochronie ust. W weekend byliśmy w górach i mam tak spierzchnięte i spalone od słońca usta ze pożalowałam, że nie wziełam pomadki ochronnej :(
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Mogę polecić pomadkę ochronną z Avene z filtrem 50, u nas się sprawdziła nawet na wakacjach w Azji- tam słońce nieźle daje popalić. Co prawda nie wiem czy jeszcze jest dostępna w sklepach stacjonarnych, ale wiedziałam ostatnio na notino, trochę kosztuję ale warto zainwestować.
 

gaja5

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
9
Punkty reakcji
0
Znalazłam sposób na moje usta. Często je sobie przygryzam z nerwów i potem mam mega popękaną skórkę. Stosowałam wielu balsamów i de facto Ziajka mi dopiero pomogła. Balsam sobie zamówiłam na notino z dodatkiem oliwki. Po paru dniach zauważyłam mega różnicę, skóra przestała pękać a ja się oduczam przygryzać usta bo mnie już nie drażnią odstające skórki.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
84
Punkty reakcji
2
Zimowe przesuszanie ust to chyba problem większości ludzi ;). Wiatr, ujemne temperatury robią swoje. Zawsze jesienią inwestuję w mocno nawilżające pomadki. Mam kilka sztuk rozmieszczonych w różnych torebkach, na biurku, w szufladzie w pracy. Co parę godzin smaruję usta i to wystarcza żeby skóra była gładka.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 510
Punkty reakcji
87
Marcy, ja kupuję, a potem nie używam😂
Mam tak kilka nieotwartych, choć usta mi się czasem też przesuszają... bo pod tym względem jestem trochę, jak Peggy. Wchodzę do sklepu i te rzeczy same do mnie mówią- ,,kup mnie, kup mnie!'' i potem mój chłop się za głowę łapie- ,,Po co ci to wszystko, kobito?'' No i w sumie sama nie wiem po co? 😂Zdecydowanie powinna ukrócić zakupoholizm.😐 Wciąż nad tym, z marnym skutkiem, pracuję.
Gotować zresztą też nie lubię. Ale tu na szczęście mam pełne wsparcie rodziny, bo oni również nie lubią, jak ja gotuję. 🤣
Na szczęście, w przeciwieństwie do Peggy nigdy nie byłam na utrzymaniu mężczyzny, nie licząc mojego ojca w dzieciństwie.;)
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
354
Punkty reakcji
48
Ja nie mam problemów z pękającymi ustami, moja dziewczyna miała zanim mnie poznała, ale zacząłem jej regularnie aplikować wieczorami pewien specyfik i też już nie ma tego problemu 🙃
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 510
Punkty reakcji
87
Samemu sobie też go aplikujesz, czy robi to kto inny?o_O
P. S.
Z tym botem gadu gadu zrobiłeś mi dzień:D
Piszę to tutaj, bo nie chcę tam dokuczać pewnemu użytkownikowi, i tak już za dużo osób się nad nim wyzłośliwia.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 510
Punkty reakcji
87
Czyli atakujesz lgbt dla niepoznaki?🥸 Czy po prostu uważasz, że ruch ten bardziej szkodzi Waszej społeczności, niż pomaga?;)
 
Do góry