Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

K

Klaudia_misztal

Guest
Ja stosowałam już sporo pomadek, większość niestety nie pomagała... Z moich ulubionych i najbardziej skutecznych to mogę polecić: Carmex, pomadkę bielendową z olejkiem arganowym, i Neutrogene - dobrze nawilżają i efekt utrzymuje się sporo na ustach
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Ja też wypróbowałam wiele pomadek, najlepiej sprawdza się oeparol.
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Olejek migdałowy plus cukier = peeling na usta :) super sprawa.
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Nie mam większego problemu z przesuszonymi ustami, więc wystarcza mi kilka razy dziennie pomadka nivea. Czasem używam miodu albo olejku jojoba i robię masaż szczoteczką do zębów.
 
T

tabitaa

Guest
ja zawsze używam albo miodu, albo pomadki ochronnej. teram mam taka delikatna z oeparola i ładnie nawilża ;)
 
D

Dorka123

Guest
Ja też lubię ich pomadki, na lato kupuję te z filtrami UV, muszę uzupełnić zapas, lubię mieć w każdej torebce jedną, żeby na pewno nie zapomnieć, bo potem szybko wysychają mi usta i okropnie pieką.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Ja codziennie rano nakładam trochę miodu na usta, a w ciągu dnia używam pomadki z yves rocher z olejkiem z makadamii albo regenerum do ust. Zależy co znajdę w torebce :D
 
C

Calibri

Guest
U mnie zimą sprawdzają się granatowa Nivea, klasyczny Carmex i klasyczna pomadka Alterry. W kryzysowych sytuacjach krem z witaminą A.
 

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
robiłam sobie naturalne peelingi z miodu i cukru, czasami też jeździłam delikatnie szczoteczką do zębów po ustach. pomagało :) pozdrawiam
 
O

oladobak

Guest
Ja mialam problem z przesuszonymi ustami od pomadek matowych, ale babeczka w golden rose polecila mi nakladac jako baze pod pomadke ich konturowke transparentna lip barrier, z witamina e, ktora swietnie nawilza i juz nie mam tego problemu :) Aplikacja jest bardzo łatwa, jest kremowa, wiec fajnie i gladko sunie po ustach i jest bardzo wydajna.
 
C

Calibri

Guest
oladobak napisał:
Ja mialam problem z przesuszonymi ustami od pomadek matowych, ale babeczka w golden rose polecila mi nakladac jako baze pod pomadke ich konturowke transparentna lip barrier, z witamina e, ktora swietnie nawilza i juz nie mam tego problemu :) Aplikacja jest bardzo łatwa, jest kremowa, wiec fajnie i gladko sunie po ustach i jest bardzo wydajna.
Mi też matowe pomadki wysuszają usta i zimą staram się ich w ogóle nie używać.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Mam teraz pomadkę oeparol i całkiem fajnie mi się sprawdziła, dobrze natłuszcza, też ją stosuję zawsze gdy jakąś bardziej wysuszając szminkę używam, to wtedy usta nie są takie przesuzone, kosztuje kilka złotych i wg mnie jest bardzo dobra
 

Red_Rose89

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2017
Posty
15
Punkty reakcji
1
Ja używam pomadek z Nivei albo Yves Rocher, bardzo dobrze chronią moje usta przed mrozem
 
Do góry