"Wyłącz To Draństwo"

OliFka

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja słysze tylko " wyłacz te satanistyczne ryki!!!"- jak to pierwszy raz usłyszałam to gryzłam dywan ze śmiechu ale juz teraz to przywykłam:p:p A odnosi sie to do LP i S.O.A.D :):):)
 

Papa Smerf

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Najgorzej jest gdy slucham Kury - Chryzantemy zlociste(fragment tekstu "zdradzilas kur..o mnie") i tez nie jest najlepiej gdy slucham Disturbed albo Rise Against. Ale rzadko sie czepiaja bo mam zamkniete drzwi :D
 

Agresja666

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
U mnie jest problem z Katem(bo to podobno satanizm :sexy:) i słucham to tylko wtedy, gdy jestem sama. W ogóle to są problemy przy całym metalu, ale moja mama znieść jeszcze nie może mojego drugiego ukochanego zespołu: Фактор Страха/Faktor Stracha - Театр военных действий - tutaj to mamusia błaga o litość(sesesese :rotfl2: ). A kiedy mnie szlaczek trafi to puszczam sobie Behemotha w piosence: Slaves Shall Serve. Więc pozro dla wszystkich prawdziwych metali, dla innych też :p
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
A ja nie mam żadnych problemów bo nie dość, że mam tylko mamuśke to jeszcze w dodatku mam klucz do drzwi :p Tylko ostatnio zaczęły się problemy bo stara odkryła gdzie są korki :/
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
"Do ciężkiej cholery wyłącz te ryki, bo zabiję" xD

takowy tekst pada przy każdym słuchaniu prawie każdego kawałku 30 Seconds To Mars.
jedyny, który mama akceptuje to 'The Story' :kropla:
i czasami dojdzie do tego metal. wtedy to już awantura i koniec.

ale tata i ja mamy takie same gusta muzyczne.
wtedy to już tylko i wyłącznie Evanescence, Metallica i 30 Seconds To Mars xD
bez krzyków i awantur. tata jeszcze prosi, żebym zrobiła głośniej xP
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Moja matka jest wkurzona już przy głośnym green day ale i tak wie że słowa nie może powiedzieć bo jej moge zrobić piekło
 

Doomcloud

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków/Łódź
He he dobry temat :D
Nigdy nie zapomnę tekstu mojej mamy - "ten facet ryczy jakby rzygał" (na temat Chris'a Burnes'a i Six Feet Under)
Co prawda z rodzicami już nie mieszkam ale mam problem z moją kobietką bo nie lubi tego typu muzyki tak więc tylko jak jade sam autem to mi ostro napier**** :D
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
Ja mam akurat ten plus że moi słuchają tej samej muzyki co ja ;p ociem ma tylko bardziej odchyły w stronę Queenów i lat 80', a matka w stronę Beatlesów i lat 60'. A ja głównie 70,
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
No i po głośnikach :/ Póki nie kupie nowych, mamusia wkońcu może czuć sie jak w domu a nie jak w dżungli (cytat)....
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
Ja mam na tyle dobrze ze starzy na parterze,a ja na pietrze. Tyle ze w pokoju obok babcia..
Moja stara słucha jakiejs muzy typu "George Michael" itp.
A tata to starych polskich przebojow..O rodzenstwie nie wspomnie.
"Jak mozesz słuchac tego gow.na? Wiadomo ze Hip-Hop jeste lepszy. I ubierasz sie jak wiesniara.Ciagle na czarno.Strach sie przyznac ze jestesmy rodzna" ^_^
A muzy moge słuchac jak głosno chce. ;d
Ale tekst mojej babci byl najlepszy: "Kto to tak krzyczy? Trzeba zobaczyc bo moze trzeba mu pomoc"(a lecial jakis kawalek Slipknota) ;d
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ja mam na tyle dobrze ze starzy na parterze,a ja na pietrze. Tyle ze w pokoju obok babcia..
Moja stara słucha jakiejs muzy typu "George Michael" itp.
A tata to starych polskich przebojow..O rodzenstwie nie wspomnie.
"Jak mozesz słuchac tego gow.na? Wiadomo ze Hip-Hop jeste lepszy. I ubierasz sie jak wiesniara.Ciagle na czarno.Strach sie przyznac ze jestesmy rodzna" ^_^
A muzy moge słuchac jak głosno chce. ;d
Ale tekst mojej babci byl najlepszy: "Kto to tak krzyczy? Trzeba zobaczyc bo moze trzeba mu pomoc"(a lecial jakis kawalek Slipknota) ;d


Hehe. U mnie jest identycznie :lol: Tylko ze ja nie słucham głośno [dla mnie to nie jest głośno] i na parterze u rodziców nic praktycznie nie słychać a mimo to mówią abym ta kocią muzykę wyłączył :p

I mój starszy brat [na szczęście nie mieszka już zemną tylko dom obok] mówi jak ja moge tego gów.na słuchać... Mówi ze tylko krzyczą praktycznie cały czas... Debil nie umie rozróżnić krzyku od grawlu ^^ :lol: I mówi że wszyscy Rockowcy, Metalowcy, Punkowcy i inni to sataniści :lol: A jak zobaczył tapetkę IronMaidena na pulpicie to mi mi ja usunoł wraz ze wszystkimi innymi :lol:
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
u mnie już dawno skończyło sie gadanie na temat muzy...
moi starzy przywykli do tego... mojej matce niektóre gotyckie kawałki sie podobają...
mój ojciec sam kazał mi znaleźć muze z jego czasów ;] ( Jimi Hendrix, Black Sabbath, Pink Floyd, Led Zeppelina itp)
a tak to sam staram sie go jakoś przestawić na credki ;p
 

diabelek23

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
rybnik
u mnie przy wszystkim siadaja , chociaz ojciec powoli sie przyzwyczaja bo ostatnio powiedzial pućś to jeszcze raz bo mi się to spodobało :wow: :wow: :wow: :wow: . a z bratem to przesrane :(
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
Hehe. U mnie jest identycznie :lol: Tylko ze ja nie słucham głośno [dla mnie to nie jest głośno] i na parterze u rodziców nic praktycznie nie słychać a mimo to mówią abym ta kocią muzykę wyłączył :p

I mój starszy brat [na szczęście nie mieszka już zemną tylko dom obok] mówi jak ja moge tego gów.na słuchać... Mówi ze tylko krzyczą praktycznie cały czas... Debil nie umie rozróżnić krzyku od grawlu ^^ :lol: I mówi że wszyscy Rockowcy, Metalowcy, Punkowcy i inni to sataniści :lol: A jak zobaczył tapetkę IronMaidena na pulpicie to mi mi ja usunoł wraz ze wszystkimi innymi :lol:




:D :D :D :D :D
Do mnie do pokoju bracia wola nie wchodzic :D a do mojego kompa nie podchodza :lol:
"I mówi że wszyscy Rockowcy, Metalowcy, Punkowcy i inni to sataniści" znam to :lol:
 

Jonna

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z teatru
Moja mama się przyzwyczaiła dzięki mojemu bratu, więc NIC nie marudzi ;)
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
do mnie to koledzy baliby sie wejsc: "do twojego pokoju to nawet z 50-cioma satanistami nie odwazylbym sie wejsc"
albo ja w aucie "tato, tato... a wlaczysz Lordi??", "dobrze..." wlaczyl i do polowy piosenki nie doczekal xD : "wylaczam te ryki, nie wiem jak to mozna wogole sluchac!"
 
Do góry