"Wyłącz To Draństwo"

Hyderlol

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hehe, jak zapuszcze mojego RAMMSTEINA dość cicho na około 30% możliwości sprzetu to starzy wysiadajom, o boshe to jak mam tego słuchac w końcu dla czadu musi byc conajmniej 60%. Linkin Park cicha kapela, aż czasami mi sie jej słuchac nie chce, ale dla moich rodziców szarpidruty? JACy to starzy potrafiom być po:cenzura:%%% :niepewny:
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
U mnie sie to troche zmieniło.. teraz do godziny 18 słucham ile wlezie czego tylko chce :D gorzej jest ze sąsiadami... eh...

PS. Hyderlol - wiem ze jesteś fanem R+ [nawet avatar masz Richarda Kruspe'a] ale troszke mniej sie exponuj .. taka mała rada
 

noname8

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nikad
wszystko co mocniejsze (behemoth, slipknot...) rammstein sie nawet starszej podoba...
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wystarczy, że włącze SOAD albo WT to jestem uznany przez nich jako sekciarz :p
 

Maarta124

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sulechów
Moja rodzinka nie lubi wszystkiego co ja puszcze:pP Gdy tylko włacze to wszyscy robią takie miny jakbym zrobiła najsraszniejszą rzecz w zycie:p
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Mi tam starzy niczego nie zabraniają. Raz powiedzieli" Rób co chcesz tylko się ucz" :) Więc sie ucze i robię co chce :) nikt mi nie broni słuchac głośno SlipKnoT'a, SoulFly czy SeVeNDusT. / Pozdro
 

..::Black::..

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Hm...U mnie to nawet nie mam z tym problemu, bo mam pokój piętro nizej niz wszyscy...Wiec raczej nie słyszłą...Chyba, że słucham na kompie w pokoju obok...Hm...To sie wtedy wszystkiego czepiają, a raczej mama...Jej to nawet spokojny Hey przeszkadza, a co dopiero Childerm Of Bodom czy inne takie...:p :p :p
 

kasiq16

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraina Rozpusty
Cała moja rodzina słucha rocka i "akceptuje" wszystkie zespoły, których muzyki słucham :D Nigdy nie mówią żebym "wyłączyła to draństwo" :p Mama wręcz prosi mnie żebym przygłośniła^^
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Rodzinka słuchająca Rocka i Metalu mmmmmmmm :] Marzenie ( niestety :( ). Moi starzy padaja przy zwykłym Green Dayu.
 

*FraiL*

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Moi rodzice stolerują wszystko, byleby szyby z okien nie wypadały ;)

A Green Day polubili :)
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
ja właściwie moge słuchac wszystkiego, byleby nie za głośno :p

ale czasem mi zwisa to że im pzeszkadza i sobie na full włączę bloodsimple czy diecast :D
wtedy mama wychodzi z domu :D :D
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
moi rodzice nie tolerują kiedy puszczam Manson'a lub Slayer'a. A tak to inne zespoły są wporządku :)
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
u mnie tata toleruje wszystko od punk po death i moge sluchac tak glosno jak chce
gorzej z mamuska - jej standardowy text na wejsciu do mnie do pokoju (zwlaszcza jak leci jakis trash, death lub black) "boze, co to?? psy d*pami szczekaja??" ale to jest tak z przymrozeniem oka... :D uwielbiam ten tekst i mine starszej :D
 
Do góry