"Wyłącz To Draństwo"

JudekPriest

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Cóż... Ja akurat mam tak, że moi wysiadaja przy wszystkim od Judas Priest, Manowar, Iron Maiden, przez Metallice, Slayer, po Vadera, Behemoth :p
 

Flisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kutno
Mój tata jest tolerancyjny i gdy chce coś robić na kompie, to mówi mi tylko, żebym ściszył. Co do mamy to raz się mnie zapytała, czy mnie od tej muzyki głowa nie boli, a w drugim, czy to jest modne i dlatego słucham, czy dlatego że mi się podoba. W obu przypadkach weszła do pokoju, gdy leciał Soilwork :p .
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Hmm.. Ostatnio oglądałem sobie mtv 2 i akurat leciało The Gallows. Trzeba było widzieć minę mojego taty :D . Dobrze że nie puszczałem mu moich płyt, bo by mnie wziął za satanistę pewnie,
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Heh..
Ciężko to jest :lol:
Przeważnie przy każdej metalowej piosence są jakieś pretensje xD

Wniosek : Słuchanie na fuulla tylko bez rodziców :p
Tak to mp3 pozostaje.. ;)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
eee u mnie to tylko od czasu do czasu coś powiedzą :p tzn tato mało kiedy, czasem mama powie, że co to ma by za muzyka, ale nie tak chamsko, żartuje :p bo wie, czego słuchają jej dzieci :D nie jest źle :) i w sumie nie muszę tak całkiem cicho słuchać ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Czego mama nie lubi? Dezertera, Siekiery i Rammsteina (tutaj to sie dziwię bo R+ to miód na uszy) xD
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Moi rodzice nie znoszą muzyki techno.. Ja też nie cierpię ! <_<
Ale mój brachol ciągle ją zapodaje...

Nie lubią jak słucham Lady Sov, Green Day czy Fall Out Boy . . Żenada! Jak można nie lubieć takiej muzyki?!

Heh. Widocznie można. :niepewny:

Jak mozna nie lubic? Ja tego scierwa nienawidze , nedzna podroba prawdziwych punkowych zespolow. A potem kinderpunki wychowane na greendayach i innych fallowboyach z bravo psuja nam reputacje.Jak tak pomysle to te pseudopunkowe zespoly sa gorsze niz to cale szmatlawe techno , ono przynajmniej nie obraza mnie samym swoim istnieniem.
A co do tematu to jak w miare cicho to wszystko moze leciec ,gorzej jak glosno to tylko dzem itp. O dziwo do gustu przypadla im jeden utwor CoF(Nymphetamine) :mruga:
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
moj wprost przeciwnie. uwielbia Rammsteina. tak samo Metallice. ale ciągle powtarza, ze co za dużo to niezdrowo.

mama za to ostatnio polubiła Nightwisha. xDD
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Moja mama lubuje się raczej w lżejszym graniu a la Strachy na Lachy, Dżem, Niemen, ale lubi reggae, lubi ska, i na koncercie TSA ze mną była xP
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Ja mogę wszystkiego słuchać głośno, ale nie za głośno. Mój ojciec jest lepiej nastawiony do metalu. Sam słucha starego hard rocka i rock'n'rolla. Słucha też metalu, ale tylko Heavy Metalu, lubi AC/DC, TSA, podoba mu się Iron Maiden, czy Judas Priest.
W sumie mama też nie narzeka, ewentualnie jeszcze w miarę im podchodzi Glam i Power Metal.
Z thrashu tylko Metallica, ale gdy bardzo głośno puszczę jakiś mocniejszy thrash (Kreator czy Sodom), albo Black Metal, to czasem mówią, żebym ściszył.
Naczęściej oczywiście mówią, żebym ściszył, jak słucham death metalu i grindcore'u.
 

Gumbas

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
U mnie jest luzik. Tylko sąsiedzi odpadają przy Linkin Park i System of a Dawn :) Mam też fajnie, bo moja starsza lubi tych wykonawców co ja ( oprócz wymienionych wyżej to jeszcze Manson, Metallica, Niyghtwish) i często jest tak, że odpalam muzę na ok 70% mocy i slucha tego ze mną. Matka rockamanka :)
 

natalielillian

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wrocław
Czego bym nie słuchała to jak Oni są w domu zakładam słuchawki, a że często ich nie ma to nie mam z Nimi problemu.
 

youthgonewild

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nigdy nie uslyszalam takiego zdania, bo sluchaja dokladnie tego samego co ja. :D no, prawie.
Tylko przy "nowym" Skid Row(bez Bacha) moj tata nieco blednie ;D
 

Kimberlly

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
Trzecie pudło od lewa.
Soilwork , Cavalera Conspiracy. Ill nino. Rodzice to raczej nii.. Sąsiedzi bardzo. Tacy cholernie wredni są, to ja dla nich też. xD A dzisiaj to nawet specjalnie wstałam wcześniej by sąsiadom śniadanie umilić. ;D
 
Do góry