"Wyłącz To Draństwo"

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Do mnie starsi to raczej krzyczą "Wyłącz to :cenzura:!", także nie ciekawie mam. Ale kiedy już naprawdę wyprowadzają mnie z równowagi z obrażaniem rocka i metalu, to puszczam na full Cannibal Corpse. :D Efekt - moja wygrana.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
haha u mnie też czesto tak jest. Wtedy albo ściszam (po co mi kolejna klótnia) albo puszcza Devildriver -Devils son. Mają dosyć ;]
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Manson + In Flames drażnią rodziców w domu :)
W sumie poza wymienionymi, niczego "tego typu" nie słucham ;)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
U mnie też lubią Soad..Moja Mama uwielbiam "Lonley Day"...ja z resztą też...
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Siadają przy wszystkim, zawsze słucham na słuchawkach.
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Jak rodzice są w domu to nie słucham tak głośno, ale jak już słyszą to nic do tego nie mają , bo ja słucham m.in. Hey, Myslovitz, Perfect więc im to nawet na rękę.A jak już ich nie słucham to słucham Timberleka, Linkin Park, Placebo, Jacksona i Come...Ale rodzice uważają że dobrej muzyki słucham i się nie czepiają ;>
 

Rakkauslaulu

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
U mnie nie jest tragicznie, największe kłótnie są tylko o Burzuma i Immortal czego nie rozumiem bo Satyricon i Marduk już im nie przeszkadza ;]
 

Omen1991

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krain rozpusty
Moja starsza wysiada już przy Hunterze ;/ ale staram się słuchać muzyki żeby inni nie słyszeli po zamknięciu pokoju :) "Żyj i daj żyć innym"

Ostatnio słuchałem In Flames - Take this life i spodobał się mojej matce :D byłem tym wielce zaskoczony :p
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
ojej moi rodzice przy wielu wysiadają :p
ale najczęściej słucham Rise Against więc tego zespołu najczęściej się czepiają

jak już tu kilka osób wspomniało, moja mama też lubi SOaD :D
najbardziej jej przypadła do gustu piosenka RadioVideo ^^
 

jasmin787

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
U mnie na wszystkie mocniejsze brzmienia mają jedno określenie - SZARPIDRUTY :) Podchodzi pod to zarówno Nirvana jak i System of a Down :(
 

monionio

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
matula się nie czepia... tato nie zwraca uwagi na zespoły problem pojawia się tylko wtedy gdy wokal jest 'darciem'...
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
KAT, Metallica, Sepultura i wiele wiele inych metalowych kapelach. Mama zawsze krzyczy zebym wylaczyl te szarpidruty :D Tata sie nie czepia sam kiedys tego sluchal
 

merveille

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łuków
Moi wysiadają przy Frontside, Apocalyptica ("boże...te nudne łajzy coverują tylko wszystko co się da") Cradle Of Filt, Children Of Bodom, Pantera, czasem irytują ich też gregorianie :)

Lupin, a moja mama kocha Metallice...mam jakąś Heavy matkę XD
 

Rakkauslaulu

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
merveille
To może przestnać słuchać 2 pierwszych płyt Apocalypticy, to może odkryją, że zespół już nie coveruje;>?
Apocalypticy u mnie słuchają wszyscy (nawet kot :D zawsze siada przy głośnikach jak usłyszy :D).
Biorąc pod uwagę mój gust rodzice uważają go za jeden z tych lżejszych :p
 

Talvisota

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Finlandia
Moja mama lubi ta muzyke co ja słucham ale wysiada przy Mansonie, to jest poprostu dla niej cos okropnego, mamuska wogule nielubi mrocznej muzyki bo twierdzi ze to ja meczy, ale takiej to nieczęsto słycham

xD Manson przecież nie jest mroczny. :lol:
Posłuchaj sobie na przykład Lacrimosę. To jest dopiero gotyk, przy którym MM się chowa. ;)

Moi wysiadają przy Frontside, Apocalyptica ("boże...te nudne łajzy coverują tylko wszystko co się da") Cradle Of Filt, Children Of Bodom, Pantera, czasem irytują ich też gregorianie :)

Lupin, a moja mama kocha Metallice...mam jakąś Heavy matkę XD


:/ Boże! Tylko nie Cradle of Filth. Przepraszam najmocniej, ale to jakaś pseudometalowa masakra. Nienawidzę tego!

Moi staruszkowie nie cierpią, kiedy słucham mocnej muzyki, jak na przykład: Infernal War, 1349, Mortician...

U mnie na wszystkie mocniejsze brzmienia mają jedno określenie - SZARPIDRUTY :) Podchodzi pod to zarówno Nirvana jak i System of a Down :(

Nirvana i SoaD nie są mocne. Są rockowe, ale niemocne. ;D


Siadają przy wszystkim, zawsze słucham na słuchawkach.


:D Taka metoda też dobra.
 

merveille

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łuków
Rakkauslaulu
Puszczałam im i inne płyty ale cóż, chyba w pamięć zapadają bardziej covery ukochanych piosenek ;)

Talvisota
No widzisz, każdy słucha co innego :p Obok tej "pseudometalowa masakra" mogę słuchać i Scorpionsów np. ale to już inny temat ;)
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Ja siedzę ze słuchawkami, także zbytnio się nie czepiają, ale jak już to Metallica :D
 

trawka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Svartsot - skovens kaeling i Equilibrium - met, moja siostra zawsze się wścieka i włącza lady zgagę z komórki.
 
Do góry