Windows XP vs. Windows Vista

Co wolicie?

  • XP

    Votes: 1 100,0%
  • Vista

    Votes: 0 0,0%
  • Inny

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1

mloda_zonka

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród nad Motławą
Pracuję na dwóch komputerach.. w jednym jest Win Millenium (przez 4 lata był niezawodny.. ale teraz zaczął mi się sypać..:( i niestety ciągle są z nim jakies problemy) i na Win XP Professional i musze przyznać że działa idelanie (przynajmniej na razie) .. co polecam... hehe niezawodny win 98 :) heheh
 

Piotrono

niedoszły chemik
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
845
Punkty reakcji
0
Miasto
jak to skąd? stąd!
Wg mnie jak ktoś kupił Vistę Home Basic, to zrobił błąd. Z funkcji Visty Ultimate (najlepszej), gdzie jest ok. 12 funkcji, w HB są dwie: IE 7 i coś, o czym zapomniałem. Vista HB nie ma też interfejsu Aero. A przecież na XP można pobrać program, który sprawia, że okna są trójwymiarowe.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Hmm... póki co większość stoi za XP, ale za kilka lat na pewno będziemy za Vistą. Tak jak z Win 98 było.
Właściwie niedługo wiele programów będzie chodzić też pod Vistą i nie będzie problemu. Ale jeśli ktoś obstaje przy XP (póki co ja też :D), to oczywiście WindosBlind albo Style XP dadzą pulpit jak w Viście :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
XP bo nie potrzebuje dozy profesjonalizmu przy systemie, a skoro działa dobrze to po co zmieniać.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Pracuję na dwóch komputerach.. w jednym jest Win Millenium (przez 4 lata był niezawodny.. ale teraz zaczął mi się sypać..:( i niestety ciągle są z nim jakies problemy) i na Win XP Professional i musze przyznać że działa idelanie (przynajmniej na razie) .. co polecam... hehe niezawodny win 98 :) heheh
Dziwie Ci się, że przez 4 lata siedziałaś na ME. :eek: IMHO to najgorszy system z rodziny Microsoftu ever. :) BTW nie napisałaś (OT) nic o Win Vista!

XP bo nie potrzebuje dozy profesjonalizmu przy systemie, a skoro działa dobrze to po co zmieniać.
Aby było jeszcze lepiej.
wink2ba3.gif
Niestety jak na razie tak nie jest.

XP. Fakt z Vistą nie miałam zbyt dużo kontaktów, ale jednak przyzwyczaiłam się do starego, sprawdzonego XP.
Więc STFU.
 

mloda_zonka

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród nad Motławą
nadal na staconarnym kompie mam ME.. nie zmieniałam go bo nie szalał.. i mimo ogólnej opini był stabilny (każdy się dziwi.. ale przeinstalowałam go pierwszy raz po 3 latach użytkowania.. format był dopiero teraz!) Widać trafił mi się jakis dobry okaz! :)) jak na razie działa.. więc nie będę zmieniać...
 

Fornakter

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Elbląg
lol :)

dziwia mnie wypowiedzi niektorych osob, sprawa jest jasna - jeszcze trche i Vista wejdzie tak jak teraz XP, ale niektorzy są tacy ze nawet jak wyjdzie cos po Viscie i ktos da temat na forum tego typu, do beda sie wypowiadac ze Vista jest leprzy :p
jak ktos tego nie rozumie, to juz nie zrozumie :p
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Teraz XP PRO SP2 jest najlepszym systemem, ale jak chcesz pograc w srodowisku direktX 10 to niestety trzeba miec viste :)....wlasciwie co za problem miec dwa systemy w kompie ?. Osobiscie mam chrapke na viste bo juz pod nia kupilem karte grafiki z dx10, tylko musze poczekac ze dwa miechy az ja odpracuje :). Demo lost planet w dx 10 juz jest dostepne a grajac w nie w dx9 na max detalach mozna jezyk polknac z zachwytu.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Zainstalowałam nakładkę na XP i wygląda(ł)* jak Vista. Muszę powiedzieć, że nieźle ;)

*czas przeszły, bo nakładka popsuła mi komp i nie mam ikon ani paska start... <_<
 

aginos

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
obecnie mam Vistę, wprawdzie dopiero poznaję ten program, lecz zdążyłam go już w pełni zaakceptować.... Jednakże muszę stwierdzić, że jako człowiek zacofany, całą swą miłością obdarowalam Win 98!
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miałam teraz oryginalną przez 3 dni. Nie wytrzymałam - za długo się ładowała. I już chyba do niej nie wrócę... <_<
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
Linux Ubuntu Human Edit :), ale stawiam na XP ale tylko i wylacznie okrojonego z wszstkich zbednych dup*reli :p, Vista hmm nie przemawia do mnie pełno bajerow wizualizacyjnych zasmiecajacysz pamiec troche lipa
 

Darkhijacker

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja uzywam xp + sp2 i to juz daje spore zabezpieczenie jeszcze jakis anti i wszystko jest ok. A visty nie bedze uzywal przez pewnie jakies 3 lata (albo i wiecej) poki jej nie uleprza. Kazdy wie ze vista jest dziurawa jak ser szwajcarski. Niby miala mniec takie super zabezpieczenia a gdzies czytalem ze byla zlamana szybciej od xp gdy wyszedl. Taki wniesek ze narazie lepiej miec xp BB)
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Mozna miec na kompie xp i viste....wlasnie testuje viste 64 bit i pykam sobie w demko gry "lost planet" na dx 10...karciocha bucha gorącem ze chej (70 st C), ale warto bo grafika jest bardzo ladna....kumpel byl u mnie i zachorowal na karte z dx10 tylko, ze trzeba wybecalowac ponad 1000 pln :(.
 
Do góry